rss
07/15/2014
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#242

Ваша точка зору

Майбутнє України – розкол між Заходом і Сходом?!
Так
Ні
Не знаю
У фокусі – Америка
Чикаго за тиждень
07/10/2014
номер #2014-28
 

 

У військовому параді в Чикаго взяв участь автомобіль з українським тризубом

Цьогоріч у передмісті Чикаго, під час урочистого параду, присвяченого Дню незалежності США, містом проїхала вантажівка з величезним зображенням українського тризуба на кузові.
У параді взяли участь губернатор Іллінойсу Pat Quinn та його опонент – республіканець Bruce Rauner.

У фокусі – Америка
07/10/2014
номер #2014-28
 

 

 Кожен третій американець вважає Обаму найгіршим президентом

Кожен третій американець вважає, що Барак Обама є найгіршим президентом США після завершення Другої світової війни. Про це свідчать результати соціологічного опитування Університету Квінніпіак, повідомляє DeutscheWelle.
33% респондентів назвали нинішнього господаря Білого дому найслабшим главою держави з усіх 12 повоєнних президентів.

У фокусі – Америка
07/03/2014
номер #2014-27
 

 

Міста Іллінойсу може зачепити фінансова криза

Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) попереджає, що десятки місцевих органів влади на території Іллінойсу незабаром можуть зіштовхнутися з нищівною фінансовою кризою.
Це відбулося після того, коли федеральні слідчі виявили службову записку від інспектора південного передмістя міста Harvey, з якої випливає, що готівкові гроші можуть закінчитися не пізніше наступного місяця – це залишить без зарплат поліцейських та інших працівників міста.

Губернатор Quinn підписав важливі для мешканців округу Кук антиповеневі законопроекти
07/03/2014
номер #2014-27
 

 

18 червня 2014 губернатор Quinn підписав важливі для мешканців округу Кук (Іллінойс) антиповеневі законопроекти.
Губернатор Пет Куінн підписав законопроект № 3912, який уповноважує Чиказьку очисну систему (MWRD) прийняти у власність земельні ділянки, які підтоплюються, і приступити до реалізації місцевих проектів, аби запобігти майбутнім повеням.

У фокусі – Америка
07/03/2014
номер #2014-27
 

 

 США привітали Україну, Грузію та Молдову зі створенням зони вільної торгівлі з ЄС

Сполучені Штати Америки привітали Україну, Грузію та Молдову зі створенням зони вільної торгівлі з Євросоюзом.
Про це йдеться в заяві Державного секретаря США Джона Керрі, поширеній прес-службою відомства.

У фокусі – Америка
06/26/2014
номер #2014-26
 

 

 Foreign Policy. США схвалили нові санкції – через введення російських танків в Україну

«США заморозять активи семи лідерів українських сепаратистів після виявлення нових свідчень того, що Москва надсилає танки і військове обладнання проросійським заколотникам на Сході України, – пише в блогу The Cable журналу Foreign Policy Джон Хадсон.

Чикаго за тиждень
06/26/2014
номер #2014-26
 

 

Мер Чикаго привітав з обранням Президента України та мера Києва

Мер Чикаго Рам Емануель підкреслив, що між Чикаго та Україною існує міцний зв’язок. Мер від імені мешканців Чикаго привітав новообраного Президента України Петра Порошенка та новообраного мера Києва Віталія Кличка.

У фокусі – Америка
06/19/2014
номер #2014-25
 

 

 Джон Керрі провів телефонні розмови з Яценюком та Лавровим

14 червня відбулись телефонні розмови Державного секретаря США Джона Керрі з прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком та міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим, повідомляє «Голос Америки».

Чикаго за тиждень
06/19/2014
номер #2014-25
 

 

Куїнн підписав законопроект «Про дошкільну освіту в Іллінойсі»

Губернатор Пет Куінн підписав законопроект, який гарантує збільшення фінансування грантів, виділених на державні кошти, та будуть скеровані для потреб ранньої (дошкільної) освіти.

У фокусі – Америка
06/12/2014
номер #2014-24
 

 

 Україна отримає від США 48 млн. дол. – на посилення кордонів із РФ
і 270 тисяч від Японії – для біженців

США виділять Україні ще 48 мільйонів доларів як додаткову допомогу на посилення обороноздатності. Про це заявив віце-президент США Джо Байден під час візиту до Києва з нагоди інавгурації президента України Петра Порошенка, повідомляє Reuters.

MWRD святкує 125-річчя
06/12/2014
номер #2014-24
 

 

29 травня 2014 року Чиказька очисна система (Metropolitan Water Reclamation District) відсвяткувала 125-річчя (рік заснування – 1871).

Запах обвугленої деревини проникає всюди в Чикаго, останні вуглинки з Великої пожежі нарешті загасили. Залишки того, що колись було жвавим центром міста, перевозять кіньми і возами на озеро Мічиган для утилізації. Ріка Чикаго, яка впадає в озеро, стала сховищем для туш тварин, відходів, стічних вод, повсюди сморід.

Генеральний прокурор Madigan: законодавці приймають законопроект, аби розширити доступ до епінефрину у випадку крайньої необхідності в школах Іллінойсу
06/12/2014
номер #2014-24
 

 

Законопроект 5892 скерували до губернатора, щоб краще захистити дітей від смертельних алергічних реакцій.

Генеральний прокурор Ліза Мадіган (Lisa Madigan) оголосила, що законодавці Сенату проголосували за розширення доступу до епінефрину під час надання невідкладної допомоги в іллінойських школах, аби захистити дітей від смертельних алергічних реакцій. <


Реклама

    © 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com