rss
12/07/2017
EN   UA

Рубрики

Громадський календар
Новини
Українське Чикаго  
У фокусі – Америка  
Полiтика
Інтерв’ю  
Репортаж  
Культура
Наша Історія
Наука
Проблема
Спорт  
Здоров’я  
Чоловіча сторінка  
Берегиня
Це цікаво  
Подорожі  
Пам’ять
Організації, установи, товариства  
Діаспора  
Поради фахівців  
Автосвіт  
Гороскоп  
За листами наших читачів  
English

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#319

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
номер #2007-30
Кадрові зміни в регіонах – соціально-економічна доцільність чи “електоральний цикл”?
07/26/2007
номер #2007-30

 
Світ обертається навколо бандури!
07/26/2007
номер #2007-30

 

Українська Капела бандуристів імені Тараса Шевченка з Детройту належить до тих мистецькиї колективів української діаспори, якими може пишатися кожен її представник, незалежно від того, де він проживає - на Зеленому континенті, у Європі чи у Західній півкулі.

Виступи Капели - це завжди свято місцевої української громади. Вони збирають повні аудиторії та єднають людей різних політичних поглядів, віросповідань та поколінь.

Ірина Забитко відвідала УІММ
07/26/2007
номер #2007-30

 
Недоторкані проти недоторканості?
07/26/2007
номер #2007-30

 
Стрічка новин
07/26/2007
номер #2007-30

 

Буш заборонив піддавати тортурам членів Аль-Кайди

Президент США Джордж Буш видав наказ, яким заборонив Центральному Розвідувальному Управлінню застосовувати тортури щодо членів терористичної мережі Аль-Кайда та руху Талібан. За наказом президента, люди яких Сполучені Штати вважають незаконними бійцями, підпадають під дію Женевських конвенцій, що захищають полонених від брутального поводження з ними.

Високі гості в Ожидові, але “розбір польотів” – попереду
07/26/2007
номер #2007-30
 

 
Події в Україні
07/26/2007
номер #2007-30

 

Вибори "на носі", але проблем не меншає

Щоб після виборів до парламенту, які мають відбутися 30 вересня, виникало якнайменше підстав розмовляти про їх фальсифікацію, уже нині в Україні починають застосовувати запобіжні заходи. Згідно зі змінами до Закону "Про вибори", з 1 серпня по 27 вересня громадяни України, які перетинатимуть кордон, заповнюючи картки тимчасового обліку, мусять вказувати паспортні дані та місце проживання.

Міжнародний огляд
07/26/2007
номер #2007-30

 

Великобританія росіянам "закручує гайки"

Російські туристичні оператори говорять про проблеми з процедурою видачі віз у Великобританію, але не пов'язують їх із загостренням політичних відносин двох країн. "Оператори відчувають, що кількість відмов у видачі віз зросло. Але це почалося до нинішніх гарячих політичних подій. І чи можна це прямо пов'язувати, судити нам дуже складно", - повідомила прес-секретар Російського союзу туріндустрії (РСТ) Ірина Тюрина.

Живцем поховані
07/26/2007
номер #2007-30

 

Оповідання

Був я на службі в далекому краї на півночі, в Седльці, в уніятському краї на Підляшші і літом поїхав в Україну на вакації, щоб одвідати родину та побачить рідний край, ті місця, де пройшли мої дитячі та молодечі літа, найлуччі літа мого віку.

Пізнім ранком виїхав я з Києва по залізній дорозі на Одес і через дві станції пересів у Фастові на миколаївську лінію. Сумні соснові ліси минули й зовсім зникли. Вокзали ніби тонули в акаціях, липах та осокорах. З квітників коло вокзалів подекуди виглядали поміж акаціями черешні, морелі, абрикоси та волоські горіхи.

Берія – руйнівник перехоплювача
07/26/2007
номер #2007-30

 

Реклама

    © 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com