rss
04/25/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
номер #2006-40
“Лис Микита” у Чікаго
10/05/2006
номер #2006-40

 
Легенді київського “Динамо” Віктору Каневському– 70!
10/05/2006
номер #2006-40

 
Дуже страшне слово
10/05/2006
номер #2006-40

 
Універсал не було складено як програму національних інтересів
10/05/2006
номер #2006-40

 

Представники різних гілок влади і різних політичних сил України дедалі більше заплутуються в тому, хто кому що обіцяв і хто кому що винен, звинувачують одні одних у порушенні обіцянок, так і не визначивши, що зі сказаного було обіцянкою, а що ні. Підписання Універсалу національної єдності, яке Президент України вважає історичним, не додало ясності, оскільки різні підписанти по-різному оцінюють цінність цього документа.

Аби з'ясувати, чим усе ж таки є Універсал національної єдності, який підписали провідні політичні гравці країни, "Газета" звернулася до безпосереднього учасника першого "круглого столу" із запитанням: "Як це було?" Нам відповідав директор Інституту філософії НАН України ім. Григорія Сковороди, академік Мирослав Попович. 27 липня доктор Попович був у числі запрошених "від громадськості" до обговорення першого тексту універсалу.

Хто вибачиться за “Віслу”?
10/05/2006
номер #2006-40

 
А судді ось хто...
10/05/2006
номер #2006-40

 

Роль окремо взятої особистості в теперішніх українських подіях настільки велика, що відразу після обрання Івана Домбровського головою Конституційного Суду почалися розмови про те, хто, в свою чергу, очолить Суд Верховний? Мовляв, якщо в КСУ чільну посаду зайняла людина "президентсько-нашоукраїнська", то керівне крісло у ВСУ має відійти комусь із Регіонів чи БЮТу. Так би мовити, для підтримання рівноваги судово-конституційних терезів. Bибори голови конституційної Феміди були запеклими, і президентській стороні вдалося не допустити приходу на цю посаду "про донецького" кадра. Хоча спроба відверто поговорити про Домбровського як "людину Ющенка" із заступником голови правового комітету Верховної Ради Борисом Беспалим відразу наштовхнулась на категоричне заперечення: Домбровський - людина незалежна, й Президент тут ні до чого. "Ющенко до подібних фокусів не схильний", - каже пан Беспалий.

Робота, яку маємо виконати
10/05/2006
номер #2006-40

 

У Києві постане пам'ятник американському історикові, досліднику Голодомору в Україні, що його організував більшовицький окупаційний режим, професору Джеймсу Мейсу.

З ініціативою спорудження пам'ятника виступила київська міська влада, заручившись підтримкою Міністерства культури, яке очолює, принаймні поки що, "помаранчевий" міністр. Оголошено конкурс на кращий ескізний проект пам'ятника.

Як і Роберт Конквест - автор книги "Жнива скорботи", - професор Джеймс Мейс своєю ретельною працею у 80-і роки для сенатської комісії у Вашингтоні, покликаної встановити факти широкомасштабного геноциду українського народу, прорвав на Заході, передовсім серед заражених лівацтвом інтелектуалів і політиків, які надміру довіряли своїм російським/совєцьким партнерам, тривалу завісу мовчання довкола одного з найбільших злочинів ХХ століття.

Масонський проект
10/05/2006
номер #2006-40

 
Квиток у рабство
10/05/2006
номер #2006-40

 

Ще донедавна Західна Європа в суспільній уяві виглядала як земля обітована. Поїхати туди для українців було заповітною мрією. Проте дехто з тих, кому "поталанило", вже ніколи не повернеться додому.І з приходом до влади в Італії лівоцентристського уряду країна почала уважніше придивлятися до проблем, які раніше ігнорували. Перед очима громадськості постала реальність, якій, здавалося б, не місце в демократичній західноєвропейській державі. Цю проблему називають новітнім рабством. Італія здригається від газетних публікацій, телепередач, в яких розповідають про умови праці та проживання іноземців із країн, що не входять до Євросоюзу або увійшли до нього нещодавно: африканців, румун, болгар, поляків, українців, які працюють на сезонних сільськогосподарських роботах, збираючи урожай на півдні Італії. Повідомленнями про фізичні та моральні приниження й навіть смерть задля того, щоб заробити мізерну зарплату. Всі вони - новітні раби.

Бюлетень УККА
10/05/2006
номер #2006-40
 

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers