rss
04/26/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ ТОП-10 шкідливих звичок, яких краще позбутися

Близько третини свого життя ми проводимо на роботі. І, окрім досягнень та результатів, там же можемо набути дуже шкідливих звичок, які згубно впливають на здоров'я.

 

Спеціалісти Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна більш детально розглянули ТОП-10 шкідливих звичок, яких краще позбутися, тільки-но вони почали давати про себе знати.

1. Відмова від сніданку. Чашка кави вранці, ще одна - дорогою на роботу, третя - після приходу на робоче місце, у гіршому випадку в парі до кожної йде сигарета. Так недалеко до гастриту або навіть виразки шлунка. Тоді як сніданок допомагає запустити метаболізм, підвищити рівень енергії, і ви не будете на початку дня відчувати себе млявим.

2. Обідати на робочому місці. По-перше, це негігієнічно, оскільки крихти можуть падати на стіл і клавіатуру комп'ютера, по-друге, запах ваших котлет і голубців може до кінця перерви не вивітритися, по-третє, мозок обов'язково вимагає відпочинку і перезапуску. Крім того, дослідження показують, що такого типу багатозадачність шкодить ефективній роботі, так що навряд чи вдасться встигнути дуже багато під час обіду на робочому місці.

3. Сидіти за столом весь день, особливо, ненормований. У такому разі проблем зі здоров'ям не уникнути. Постарайтеся вставати і робити прості вправи, які можна виконувати прямо в офісі.

4. Горбитися. Крім того, що неправильна постава призводить до болю у спині і плечах, сколіозу й інших проблем із хребтом, сутулість ще й призводить до погіршення настрою.

5. Сидіти зі схрещеними ногами, нога на нозі або підгинаючи одну. Така поза хоч і здається комфортною, але також може призводити до дискомфорту в спині. Ідеальна поза для сидіння - з рівною спиною, а ноги при цьому рівно стоять на підлозі.

6. Підпирати рукою підборіддя. Це, може, і зручно, але подумайте, скількох поверхонь ви торкаєтесь протягом дня? І як часто миєте руки? Така звичка дуже шкідлива для шкіри обличчя.

7. Терти очі. Погано з точки зору гігієни, до того ж, великий ризик травмувати шкіру повік. Якщо очі втомилися від комп'ютера, - краще зробити прості вправи для відпочинку, посидіти 10-20 секунд із заплющеними очима або піти вмитися прохолодною водою.

8. Гризти кінчик олівця або ручки, які спочатку полежали на столі, потім кілька разів впали на підлогу, та й, взагалі, служать вам вірою і правдою не один тиждень.

9. Переносити хворобу на ногах. Це не просто шкідливо, це небезпечно для життя і здоров'я. До того ж, продуктивність роботи хворої людини наближається до нуля. Крім цього, ваші колеги в офісі зазнають ризику. Задумайтесь - чи варто звання «залізної людини» таких випробувань?

10. Неможливість перемкнутися. Навіть після закінчення робочого дня, прийшовши додому з офісу, ви продовжуєте вирішувати робочі питання, комусь телефонуєте, пишете, перевіряєте пошту або просто бездумно сидите в Інтернеті і соціальних мережах. Така звичка може призвести до нервового виснаження. Спробуйте відкладати телефон, тільки-но переступаєте поріг дому.

Пам'ятайте, що є досить прості дії, що дають можливість почувати себе краще:

l позначте чітку межу «робота - відпочинок».

l Перемикайтеся. Знайдіть те, що допомагає вам перемкнутися з одного режиму в інший.

l Влаштуйте собі «інформаційну дієту» - перестаньте щохвилини перевіряти робочі месенджери і пошту.

l Працюйте не 16 годин, а раціонально і конструктивно; не довше, а продуктивніше.

l Не прагніть до перфекціонізму в усьому.

l Делегуйте завдання і повноваження.

Бережіть себе і своє здоров'я, адже, саме перебуваючи у ресурсному стані, людина здатна досягти значно більше як у кар'єрі, так і в житті.

Джерело: «HeadHunter Україна»

 

XADO – максимальна турбота про ваше авто!

Гарантія кредиту № 2

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers