rss
04/27/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Економіка \ Тривалість відпустки та інші нюанси

Українці вважають за краще брати відпустки влітку, у всякому разі, - основну її частину. Однак, практика дроблення відпусток - досить поширена.

80% тих, хто взяв участь в опитуванні, розбивають відпочинок на частини, і лише 15% - беруть у повному обсязі. Серед інших варіантів зазначали, що беруть лише малу частину від належної їм відпустки або ж не беруть зовсім. Які ще є нюанси, що стосуються відпусток, HeadHunter Україна запитав у користувачів сайта.

Далеко не в усіх компаніях прийнято переносити невикористані дні відпустки на наступний рік. Проте у 58% опитаних така можливість є.

8%, зазвичай, встигають відгуляти до 7 днів відпустки. Третина зазначають, що, зазвичай, беруть 8-14 днів, а 42% - від 15 до 24 днів. Понад 24 дні відпочивають 17% опитаних.

Більша частина респондентів (64%) за один раз беруть не більше, ніж 2 тижні відпустки, тому що роботодавець на більший період не відпускає. Повні 24 дні за раз можуть взяти лише 10% опитаних. Серед інших варіантів зазначають, що кількість днів, які вони можуть взяти за раз, залежить від обсягів роботи на період, коли вони хочуть взяти відпустку.

Йдучи у відпустку, більше, ніж половина (53%) респондентів намагаються максимально закрити всі завдання або перенести їх на період, коли вийдуть на роботу. 39% - делегують обов'язки колегам. Інші ж інколи працюють і у відпустці: передають основні обов'язки, але залишаються на зв'язку для вирішення деяких робочих питань.

Перед відпусткою більше, ніж половина (57%) пошукачів відчувають радість і захоплення, смакуючи майбутній відпочинок. 32% відчувають втому після важкого періоду активного закриття завдань. 13% не відчувають жодних особливих відчуттів. Дискомфорт від того, що колегам необхідно буде взяти на себе додаткове навантаження, відчувають 9% опитаних. Серед інших відчуттів: страх від майбутніх після відпустки обсягів роботи; стрес; дискомфорт від того, що потрібно самим шукати, кому передати завдання. Частина пошукачів відчувають змішані почуття: з одного боку, - позитивні (радість від майбутнього відпочинку та нових вражень), з іншого - негативні (тривогу, стрес і занепокоєння).

Title Title 

 

Яким би емоційним не був період перед відпусткою, після нього обов'язково настане довгоочікуваний відпочинок. І для багатьох він - саме у літній сезон. Нагадаємо, що 72% респондентів зазначили літо як найбільш типовий час для відпочинку. 12% респондентів, зазвичай, відпочивають від роботи навесні, і приблизно стільки ж (11%) - восени. І лише 5%, зазвичай, беруть відпустку взимку.

 

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua у квітні 2018 року. В опитуванні взяли участь 704 респонденти з різних регіонів України.

Джерело: «HeadHunter Україна»

 

Державні фінанси: прірва на горизонті

Томас Сіллессен: «Іноземці не інвестуватимуть у країну, не відчуваючи, що в ній панує верховенство права»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers