rss
04/26/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Манафорту висунуто звинувачення за 12 пунктами

У понеділок оприлюднено звинувачення Полу Манафорту та Ричарду Ґейтсу, яке у п'ятницю схвалило велике журі.

Обвинувачення містить 12 пунктів і включає перешкоджання діяльності урядових установ США, відмивання грошей, несплату податків, шахрайські дії та роботу як лобіста іноземної установи без реєстрації, що є кримінальним злочином у США, передає «Голос Америки».

Серед іншого, обвинувачення вимагає конфіскації майна Манафорта та Ґейтса, включаючи чотири об'єкти нерухомості в Нью-Йорку та Вірджинії.

Із 2006 до 2015 рр. Манафорт та Ґейтс виступали незареєстрованими агентами і проводили багатомільйонну лобістську кампанію в Сполучених Штатах на замовлення уряду України, Партії регіонів, Януковича та Опозиційного блоку, йдеться в обвинуваченні, розміщеному на сайті Міністерства юстиції США.

Манафорт вів розкішне життя в США, ухиляючись від сплати податку на дохід, йдеться в обвинуваченні. В результаті роботи по Україні, Манафорт та Ґейтс отримали десятки мільйонів доларів доходу. Ці гроші вони незаконно використовували для придбання предметів розкошів для себе та своєї сім'ї, нерухомості на мільйони доларів, товарів та послуг, а також фінансування інших витрат.

Манафорт приховував джерело походження грошей від Міністерства фінансів США, Міністерства юстиції США та інших, а також надавав неправдиву інформацію банкам.

Для того, щоб приховати ці виплати від влади США, з 2006 до 2016 років Манафорт та Ґейтс відмивали кошти, використовуючи низку американських та іноземних компаній, партнерств та приховані банківські рахунки, зокрема, на Кіпрі.

У той же час вони неодноразово інформували своїх податкових бухгалтерів про відсутність у них закордонних рахунків, намагаючись приховати доходи від податкової служби США.

Через офшорні рахунки, що фігурують в обвинуваченні, загалом пройшло більше, ніж 75 мільйонів доларів. З них Манафорт відмив більше, ніж 18 мільйонів, а Ґейтс - 3 мільйони. Ґейтс допомагав Манафорту отримувати гроші з офшорних рахунків, стверджує обвинувачення. Він також користувався цими рахунками для фінансування особистих витрат, включаючи іпотеку, оплату за навчання дітей, декорування своєї резиденції у Вірджинії.

Довгий перелік звинувачень включає, серед іншого, приховування інформації з іноземних фінансових рахунків від податкової служби в США, незаконне переведення грошей та проведення фінансових операцій, використовуючи гроші, що мають незаконне походження.

Роками працюючи як політичні консультанти та лобісти без реєстрації, обвинувачувані вчинили кримінальний злочин, порушивши вимоги Закону США про реєстрацію лобістів (FARA). Коли ж Міністерство юстиції США звернулось до обвинувачуваних з відповідним запитом, ті надали неправдиву та суперечливу інформацію, йдеться в заяві.

Манафорт використав всього 32 установи в своїх схемах, включаючи Європейський центр за сучасну Україну, який було створено в 2012 році в Бельгії, щоб представляти Партію регіонів та Януковича.

У лютому 2012 року Манафорт та Ґейтс найняли дві компанії з Вашингтона, назви яких не розкриваються, для того, щоб лобіювати в США. Ці неназвані компанії надали детальну інформацію про лобістську діяльність Манафорта.

Серед іншого, ця діяльність включала лобізм у Конгресі стосовно санкцій США та виборів в Україні. В одному з епізодів йдеться про те, що Манафорт та Ґейтс таємно сплатили 4 мільйони доларів з офшорних рахунків за звіт про ув'язнення політичного суперника Януковича - Юлії Тимошенко.

 

Чикаго за тиждень

Шторм знеструмив більше, ніж півмільйона будівель

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers