rss
04/26/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ Що треба зробити перед співбесідою
Співбесіда пройде успішно і без зайвих хвилювань, якщо присвятити трохи часу підготовці. Поради експертів Міжнародного кадрового порталу hh.ua допоможуть вам у цьому.

1. Вивчіть компанію, в яку йдете

Чим займається організація: що приносить основний дохід, які в неї основні проекти/продукти, з ким вона конкурує і яку частку ринку охоплює. Почитайте новини і перегляньте соціальні мережі компанії, щоб бути в курсі останніх подій. Перевірте, чи не було скорочень у департаменті, куди ви влаштовуєтесь. Подивіться інші оголошення цього роботодавця на сайті з вакансіями: це допоможе визначити рівень зарплат, якщо компанія їх зазначає.

2. Вирішіть для себе особисто питання про зарплату

Твердо вирішіть, яку зарплату ви хочете і на який мінімум готові погодитися. Мінімум у кожного свій, але ми рекомендуємо обов’язково врахувати при його підрахунку всі регулярні обов’язкові платежі й побутові витрати. На співбесіді ця цифра може лише підвищитися, якщо з’ясується, що від вас очікують виконання додаткових обов’язків, – але ніяк не зменшитись. Інакше задоволення від роботи ви навряд чи будете отримувати.

3. Проведіть репетицію самопрезентації

Якщо ви знаєте, що вам складно презентувати себе, – репетируйте. Найкраще зробити так: складіть список ваших навичок, які будуть найбільш корисними для цієї вакансії. Це – ваші козирі. Структуруйте їх у хронологічному порядку, щоб розповісти про місця роботи, де ви отримали зазначені навички. Розповідь повинна бути достатньо короткою, не довшою, ніж дві хвилини. І вона повинна презентувати вас як кандидата, який принесе максимальну користь компанії. Прорепетируйте відповідь перед дзеркалом або перед близькими, якщо не впевнені в собі.

4. Перевірте адресу і маршрут

Щоб не витрачати на це час у день співбесіди, напередодні перевірте ще раз адресу компанії. Зазвичай, її надсилає HR-менеджер разом із запрошенням на розмову. Подивіться, як доїхати за потрібною адресою, побудуйте маршрут і закладіть час із запасом. Що попросив узяти зі собою рекрутер? Найчастіше потрібен паспорт, щоб отримати перепустку на прохідній. Якщо необхідно взяти зі собою диплом, резюме або ще щось – зберіть усе напередодні, складіть в одну папку й покладіть у сумку.

5. Підготуйте одяг

Щоб узагалі не хвилюватися про це у день співбесіди, виберіть зручний одяг заздалегідь. Не варто одягати презентабельну річ, якщо вона коле й тисне, інакше на співбесіді ви будете думати про тугий пояс, а не про запитання інтерв’юера. Переконайтесь напередодні, що речі чисті й непом’яті.

6. Придумайте запитання

Складіть список запитань, які хочете поставити HR-менеджеру. Про зарплату, умови, час роботи, попереднього співробітника на посаді, безпосереднього керівника або про моменти, які вас особливо зацікавили в оголошенні про вакансію. Запишіть ці запитання у блокнот або на аркуш паперу. На співбесіді сміливо дістаньте його і запитуйте просто за списком. Під час інтерв’ю у вас можуть виникнути додаткові запитання. Обов’язково озвучуйте їх, це покаже вашу зацікавленість і уважність.

7. Поїжте!

У розпал зустрічі може підло забурчати в животі. Якщо ви легко піддаєтесь емоціям і точно знаєте, що на співбесіді будете сильно хвилюватися, випийте таблетку заспокійливого. Але лише якщо ви вже пробували його раніше – інакше є ризик, що новий препарат виявиться надто сильним і викличе не спокій і розслаблення, а легку загальмованість.

www.hh.ua

Оформлення посилок в Україну: Поради від менеджера «Атлантік Експрес» Сергія Гілевського

Кооперація

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers