rss
05/23/2024
EN   UA

Час i Події

#2022-08

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Життя за правилами \ Чотири станції Метро Brown Line закрили для реконструкції

24 лютого ц.р. закриттям двох станцій СТА Brown Line - Kimball та Francisco - розпочався місяць ремонтних робіт, які проводитимуться під час вихідних днів. За попередніми підрахунками вартість проекту становитиме $350 мільйонів. Надалі, протягом перших трьох тижнів березня, ці станції будуть закриті у вихідні дні.

Станції Rockwell та Kedzie будуть закриті на 6 місяців. Як повідомив президент CTA Frank Kruesi: "Тимчасове закриття необхідне для робіт по розширенню платформи, команди працюють швидко і відхилення від графіку робіт не передбачається".

На щастя, на період реконструкції протягом перших трьох тижнів березня буде циркулювати безкоштовний Shuttle bus від Western до початку розташування чотирьох вищезгаданих станцій Rockwell, Kedzie, Francisco та Kimball.

За повідомленнями представників CTA, Shuttle зупинятиметься на станції Western, на перетинах North Rockwell Street та West Lawrence Avenue, North Sacramento Avenue та West Lawrence, North Kedzie Avenue та West Lawrence, North Kedzie та West Wilson Avenue та поблизу Kimball station.

Інформаційні попередження про закриття станцій, які проводилися раніше, були переважно англійською мовою. В результаті цього, минулого понеділка багато людей на станціях Rockwell та Kedzie були роздратовані незручностями, з якими вони зіткнулися через необізнаність у ситуації.

Нова $10 купюра набуває яскравішого вигляду

Напередодні весни держава змінила вигляд $10 купюри. Це сталося у четвер, другого березня. На новій купюрі запроваджені пастельні кольори - помаранчевий, червоний та жовтий. Це наступна купюра, вигляд якої змінено після новацій $20 та $50. Бюро по Випуску Грошових Знаків та Цінних Паперів намагається запобігати підробці грошових одиниць та використовувати новітні передові технології.

Починаючи з 2-го березня нові купюри введено в обіг - Федеральна Резервна Установа почала пересилку перших 800 мільйонів нових $10 купюр до комерційних банків. А з кінця минулого тижня видозмінені купюри почали циркулювати по країні.

Наступними зазнають кольорового перевтілення $100 купюри. Це планується зробити у 2007 році. Проте немає жодних планів змінити колір $1 та $5 купюр.

 

 

Щорічна грін-карт лотерея (Green Card Lottery) – це довічна віза США

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers