rss
02/16/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#345

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Це цікаво \ 100 найвпливовіших знаменитостей від Forbes

The Celebrity 100 - це щорічний рейтинг ста найвпливовіших знаменитостей, який видає журнал Forbes починаючи з 1999. Критерії ранжування: прибутки зірок, кількість запитів на пошукових системах, згадувань у ЗМІ (у заголовках газет та на обкладинках журналів).

Вже другий рік поспіль рейтинг найвпливовіших знаменитостей за прибутком та славою очолює Опра Вінфрі. Попри спад телевізійних рейтингів з червня 2007 року до червня 2008 Опра Вінфрі заробила $275 млн. До того ж, її обличчя - одне з найбільш впізнаваних у світі.

Зірка гольфу Тайгер Вудс посів другу сходинку рейтингу. Його прибутки за рік були оцінені у $115 млн. Трійку лідерів замикає Анджеліна Джолі. Незважаючи на відносно невисокі прибутки майбутньої мами двійнят - $14 млн, її популярності й слави ніхто не може перевершити.

Друга половинка Джолі - Бред Пітт - не відстає від дружини. Він замикає десятку найвпливовіших знаменитостей. Його прибутки оцінили у $20 млн, разом із Джолі він частенько потрапляв на обкладинки журналів.

Інша впливова пара топ-10 - це Бейонсе Ноулз (№4) та Джей Зі (№7). Цей рік був напрочуд вдалим для актриси і співачки Бейонсе. Вона встигла організувати власне турне, випустити лінію одягу, знятися в кіно та заробити на цьому $80 млн. А Джей Зі підписав дуже вигідну угоду з компанією-організатором концертів Live Nation на $150 млн.

Найбільш високооплачуваний актор рейтингу Джонні Депп посів шосте місце, заробивши минулого року $72 млн.

Цього року до рейтингу увійшли 27 новачків. Серед них рок-гурт Тhe Police, яка продала квитків на $200 млн. й відіграла концерти 4 мільйонам фанатів; телеведучий програми Daily Show Джон Стюарт, репер Кені Вест, кінопродюсер Тайлер Пері, автогонщик Фернандо Алонсо, співачки Гвен Стефані та Алісія Кейс, актриси Гвінет Пелтроу, Єва Лонгрія та Сара Джесіка Паркер тощо. А от не потрапили до рейтингу такі визначні особистості та просто відомі постаті як Том Генкс, Скарлет Йохансен, Джесіка Альба, Адам Сендлер.

Рейтинг Celebrity 100 вимірює дві грані впливовості зірок - гроші та славу. Для того, щоб укласти рейтинг, фахівці Forbes оцінили прибутки знаменитостей, згадування про них у ЗМІ.

Прибутки оцінювались із червня 2007 до червня 2008 року в американських доларах; до прибутків зараховували тільки надходження від індустрії розваг: виплати по контрактах за фільми, шоу або інші види діяльності знаменитості. З прибутків не вираховувались заробітні плати їхніх менеджерів, агентів та помічників. Джерела інформації про прибутки зірок: Billboard, Pollstar, Adams Media Research, Nielsen SoundScan, Nielsen BookScan та SNL Kagan.

Колонка добрих порад

10 проривів у медицині у 2008 році

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com