rss
09/29/2022
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Діаспора \ Катерина Ющенко у Філадельфії

У вівторок, 30 травня 2000 року, до Філадельфії завітала Перша Леді України Катерина Ющенко. Вона прибула на зустріч  вечерю, яка відбулася в преcтижному "Юніон Ліґ". Спонсором зустрічі була Рада Світових Подій (World Affairs Council), яка була заснована у 1949 році. Тут виступали деякі президенти США, зокрема - Дж. Буш, а також президенти інших держав, знані на цілий світ активісти та політичні провідники. Президентом Ради Світових Подій є Бунтзі Еліс Черчіл, а співспонсором цього вечора був Філадельфійський Комітет Прав Людини, який очолює Уляна Мазуркевич.

Перша Леді України прибула у супроводі Над-звичайного та Повноважного Посла України у США доктора Олега Шамшура та Генерального Консула України в Нью-Йорку Миколи Кириченка. Бунтзі Еліс Черчіл та Уляна Мазуркевич привітали Першу Леді традиційним хлібом і сіллю, а п'ятилітній Хрис-тик Сеник МекКернан і Христинка Ольховецька вручили достойній гості чудові букетиі квітів.

Конґресмен з Пенсильванії Курт Велдон, котрий часто відвідує Україну, також привітав пані Катерину та коротко розповів про зміни в Україні, які від-булися останніми роками, та про великий вклад праці Першої Леді у справу поліпшення здоров'я наймо-лодших громадян України.

Бунтзі Черчіл запросила Першу Леді на трибуну і поставила їй ряд запитань. Катерина Ющенко, дру-жина Президента України, вичерпно дала відповідь на всі поставлені їй запитання. Цікавилися отруєнням президента України Віктора Ющенка, еко-номічними труднощами в Україні, корупцією та ряд інших.

Достойна гостя розповіла про Фундацію "Україна 3000", яку вона очолює, про програму "Від Лікарні до Лікарні", яка буде нести допомогу 25 дитячим шпиталям України.

Катерина Ющенко поділилася з присутніми її найбільшим проєктом - будовою Медичного центру охорони здоров'я матері та дитини. Це "Дитячий шпиталь в Києві", який буде знаходитися в Фе-офанівському парку.

По закінченню вечері Уляна Мазуркевич вручила пані Катерині Ющенко дарунок від посадника міста Філадельфії Джона Стріта - міні-копію Дзвону Свободи з відповідним написом, а відтак, українці, котрі були присутні на цій зустрічі, відспівали Пер-шій Леді "Многая Літа".

Президент Ради Світових Подій Бунтзі Еліс Чер-чіл подякувала дружині президента України за згоду виступити на вечорі та Комітетові Людських Прав за співпрацю.

Перед від'їздом до готелю Перша Леді України мала зустріч з членами Філадельфійського Комітету Людських Прав. В ході розмови було обговорено проєкти, над якими працює комітет. Пані Катерина погодилася допомогти у вирішенні найважливіших з них.

На другий день, у середу вранці, частина цієї зустрічі демонструвалася 6-м каналом телебачення.

Українська громада приймає участь в святкуванні 50-ти літнього ювілею Програми Міст Побратимів на Дейлі Плазі.

Привіт з Камчатки!

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com