rss
09/29/2022
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Репортаж \ Новий посол США в Україні справив гарне враження

П'ятий посол США в Україні Джон Гербст закінчив свою місію. Закінчив, очевидно, добре, бо був перед від'їздом нагороджений Пре-зидентом Ющенком орденом "За заслуги" і отримав у США непогану посаду.

Нового посла чекали з інтересом. І ось 21 червня відбулася його пер-ша прес-конференція в Україні. По-сол Вільям Тейлор зайшов до зали стрімко, впевнено. Звернуло на себе увагу те, що він є струнким, підтяг-нутим - відчувалась військова вип-равка, адже Тейлор закінчив Війсь-кову Академію США у Вест-Пойнті, служив свого часу у В'єтнамі та Ні-меччині. Але пан Посол зовсім не виглядав якимось скутим воякою. Здивував навіть певний артистизм Тейлора - він вільно говорив, по-сміхався, реагував на запитання, виразно жестикулював і тому був хорошою "моделлю" для фото-графів. Ми змогли за час прес-кон-ференції зробити немало виграш-них кадрів.

Пан Посол підкреслив, що він цінує все, що зробили п'ятеро його попередників. Чотири з них були присутніми під час складання ним присяги у Вашингтоні і щиро за-здрили йому, що він їде до Києва. Такі слова нашим журналістам спо-добалися, і вони схвально відре-агували. Контакт між нами та Пос-лом було одразу ж встановлено. Посол сказав, що США підтримує Україну, Президент Буш планує приїхати і активно співпрацювати з тим Урядом України, який сфор-мує коаліція.

На запитання - чи не тому пан Тейлор приїхав до України, що вва-жається антикризовим менедже-ром, Посол всміхнувся і сказав, що дійсно, працював у "гарячих точ-ках" і тепер радий приїхати у спо-кійну країну. Він планує відвідати всі основні області України, але почне, можливо, з Півдня. Ми при цьому з розумінням посміхнулися у відповідь, бо й нам уже хочеться на кримське морське узбережжя.

Прес-конференція пройшла з видимим успіхом, відчулося, що Посол сподобався. Звернули увагу й на його витримку - навздогін йо-му прозвучало питання - чи дово-дилося вбивати у В'єтнамі? Посол вже біля виходу зупинився, вислу-хав переклад питання і, посміх-нувшись, пообіцяв ще окремо по-говорити на тему В'єтнаму.

Будемо сподіватися, що місія Посла Вільяма Тейлора також буде плідною і успішною, зміцнить ук-раїнсько-американські стосунки.

Напередодні?

В раю виграїва

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com