rss
04/21/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Здоров’я \ Тривалий сон сприяє схудненню та покращує самопочуття – науковці
Дослідження американських науковців продемонструвало, що люди, які сплять на годину довше – худнуть та відчувають себе більш енергійними.

Про це йдеться в дослідженні, опублікованому в журналі JAMA Internal Medicine, передає Укрінформ.

Науковці з Чиказького університету та Університету Вісконсину в Медісоні дослідили  вплив тривалості сну на масу тіла та енергетичний баланс. У досліді брати участь 80 осіб віком від 20 до 40 років з індексом маси тіла 25- 29,9, які страждають від зайвої ваги, а їх сон триває менш як 6,5 годин на добу.

За два тижні дослідження їх  розділили на дві групи. Учасники першої мали спати до 8,5 годин на добу, а другої – спали, як і зазвичай. Вони жили вдома, не збільшуючи фізичну активність.

В учасників, які спали довше зменшилось відчуття голоду. Вони схуднули у середньому на 500 грамів та почувалися щасливішими, а маса тіла учасників іншої групи зросла на майже

Зазначається, що необхідно проводити більш тривалі дослідження, щоб зрозуміти вплив тривалості сну на схуднення. Здорове харчування, фізичне навантаження настільки ж важливі для організму, як і здоровий сон.

Джерело: Укрінформ
(https://www.ukrinform.ua/rubric-yakisne-zhyttia/3403352 )

Небезпека резистентності до антибіотиків

 

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers