rss
03/31/2023
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Це цікаво \ Вчені довели можливість створення безмежного джерела чистої енергії
Британські вчені на об’єднаному європейському токамаку JET подвоїли свій попередній рекорд у створенні та підтримці термоядерного синтезу. Про це повідомляє CNN.

Дослідники з консорціуму EUROforum, який співфінансується Європейською комісією, більш як удвічі перевищили попередній рекорд, встановлений у 1997 році.
За словами керівника наукової програми EUROfusion Тоні Донна, результати експерименту, в результаті якого вдалося створити різноманітності 59 мегаджоулів теплової енергії від термоядерного синтезу за п’ять секунд, повністю підтверджують прогнози вчених та свідчать про те, що вони знаходяться на правильному шляху до майбутнього світу - екологічно чистої термоядерної енергетики.

Об’єднаний європейський токамак JET є найбільшою та найпотужнішою діючою термоядерною установкою у світі, де температура може досягати рівнів у 10 разів вище, ніж у центрі Сонця.

У пошуках майже безмежного надійного джерела енергії з нульовим викидом вуглецю вчені вже генерували термоядерну енергію, але десятиліттями боролися за те, щоб якнайдовше її підтримувати.

Ядерний синтез, як випливає з назви, є злиттям двох або більше атомів в один більший, цей процес вивільняє величезну кількість енергії у вигляді тепла.

Ядерна енергія, що використовується сьогодні, створюється іншим процесом, що називають поділом, який заснований на розщепленні, а не на злитті атомів. Але внаслідок цього процесу утворюються залишки, які можуть залишатися радіоактивними протягом десятків тисяч років. Це також потенційно небезпечно у разі аварії, такої як катастрофа на Фукусімі у Японії 2011 року.

Життя може існувати на планеті, що обертається навколо подібної до Сонця зірки

Астрономи знайшли дві нові планети у зоряній системі Kepler-451

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers