rss
02/29/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Новини \ Події в Україні \ У Львові відкриють представництво Великобританії та США
Тут можна буде отримати документи і консульську підтримку.

 «Велика Британія відриває офіс у Львові, який зможе видавати документацію і надавати консульську підтримку», – повідомили у вівторок, 15 лютого, на сторінці посольства Великої Британії в Києві у Facebook

Отримати послуги можна буде лише за попереднім записом. Проте більше деталей наразі не повідомляють.

У повідомленні також зазначено, що «будь-які військові дії Росії в Україні серйозно вплинуть на здатність посольства Великобританії в Києві та офісу у Львові надавати будь-яку консульську допомогу», тож громадяни Великобританії не повинні очікувати посилення консульської підтримки чи допомоги з евакуацією.

Також відомо, що наразі посольство у Києві залишається відкритим. Посол Британії в Україні Мелінда Сіммонс з основною командою перебувають у Києві.

США також переводить дипломатичних співробітників свого посольства з Києва до Львова. Про це у неділю увечері, 13 лютого, повідомила «Європейська правда» з посиланням на співрозмовника у дипломатичній службі США.

Рішення про переїзд було ухвалене терміново, як відповідь на зміну безпекових оцінок, переїзд триває просто зараз, у неділю. Наразі у Сполучених штатів немає оцінки того, коли відновиться робота посольства у Києві.

«Це тимчасове рішення, команда посольства повернеться до Києва, щойно це дозволить безпекова ситуація. У Львові працюватиме основна команда посольства, керівники відділів тощо», – розповів виданню представник Держдепу.

Повірена у справах США Крістіна Квін також перебазується до Львова. Дипломат підкреслив, що у будівлі посольства у Києві, попри це рішення лишається працювати технічний персонал, зокрема для забезпечення безпеки будівель.

Раніше, у субботу 12 лютого, Держдеп наказав залишити Київ також дипломатам, які не займають критично важливі посади, вони поїхали з України.

Нагадаємо, 11 лютого МЗС низки країн закликали своїх громадян залишити Україну через загрозу збройної агресії Росії. Британія та США відкликали інструкторів, які навчали українських військових. Також 13 лютого американські та британські члени місії ОБСЄ виїхали з Донецька. Через загрозу російської агресії низка країн повідомили про перенесення своїх дипломатичних представництв до Львова. Про тимчасове перенесення свого генконсульства з Дніпра до Львова повідомила Німеччина, а з Києва до Львова – Канада, Австралія.

Зазначимо, що 15 грудня під час зустрічі з тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін, яка разом із командою посольства тимчасово працюватиме в місті, мер Львова Андрій Садовий зазначив, що потрібно обговорити можливість відкриття Генерального консульства США у Львові.


Розвідка: РФ стягнула на кордон з Україною близько 90 тисяч військових, 1100 танків, сотні літаків

Національний банк відкрив спецрахунок для збору коштів на потреби армії

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers