rss
02/22/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Діаспора \ Ризька мерія започаткувала тиждень солідарності з Україною

Прапор України урочисто встановлено на будівлі мерії столиці Латвії - Риги.
 

На знак солідарності керівництва та жителів Риги з Україною, яка зараз протистоїть російській агресії, Посол України в Латвії Олександр Міщенко разом з головою Ризького самоуправління Мартиньшсом Статісом та віцемером Риги Едвардсом Смілтенсом урочисто встановили прапор України на будівлі Ризької міської ради.

За результатами спільної зустрічі Посол України, міський голова та віцемер Риги провели коротку пресконференцію для журналістів, у ході якої латвійська сторона підтвердила незмінну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України та наголосили, що Україна не одна у своїй боротьбі за незалежність з російською агресією.

 Title 
  

Посол України О.Міщенко подякував Латвії та усій міжнародній спільноті у наданій Україні підтримці як політичної, так і військово-технічної. Посол наголосив, що курс України на євроатлантичну інтеграцію незмінний. Україна буде захищати свій суверенітет та територіальну цілісність зі зброєю, українці готові понести жертви за свою незалежність. Водночас на запитання журналістів чи є ще шанс дипломатично вирішити протистояння з Росією, Глава дипмісії наголосив, що Україна, Латвія, США та інші країни НАТО роблять усе можливе для цього, але, разом з тим, Україна максимально зміцнює свою армію для того, щоб відбити можливі атаки з боку російського агресора.

Як було анонсовано попередньо, також сьогодні, 14 лютого, о 17:45 будівля мерії Риги буде освітлена кольорами українського прапора. Затверджено рішення, що прапор України та підсвітка в українських кольорах на будівлі мерії міста триватимуть до 20 лютого.

Також, було оголошено про початок тижня солідарності Риги з Україною, який передбачає комплекс заходів, що будуть проходити з 14 по 20 лютого. Зокрема, передбачається проведення молебню за загиблими на Донбасі українськими воїнами в головному Домському соборі м.Риги, відвідання мером Риги Ризької Української середньої школи, розгортання на центральній площі міста 30-метрового прапора України, проведення флешмобу #StandWithUkraine та зустрічі мера міста М.Статіса з активом української громади в рамках Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, який проходитиме 20 лютого в приміщенні Посольства України в Латвії.

#Підтримай Україну!

Українці Бразилії провели акції солідарності з Україною

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers