rss
04/19/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Мороз – не завада: у Чикаго католики з молитвою вийшли на захист традиційної Меси
6 лютого у Чикаго пройшла перша молитовна акція протесту проти суворих обмежень на служіння Меси за традиційним римським обрядом.

Ці обмеження були запроваджені місцевим архієпископом кардиналом Блезом Купічем згідно з motu proprio Папи Франциска «Traditionis custodes». Вони вступили в силу 25 січня.

Акція проходила перед кафедральним собором. Молитовне зібрання об’єднало католиків із різних куточків архієпархії, якою керує Блез Купіч.

Учасники акції молилися на вервиці, в тому числі за самого ієрарха, й водночас тримали численні плакати з закликами відмовитися від намагань знищити багатовіковий обряд. З-поміж іншого, Купіча закликали поважати власну паству.

Акція об’єднала багатьох вірян попри несприятливі погодні умови, зокрема низьку температуру.

Наступну подібну акцію запланували на 7 березня.

Як неодноразово відзначалося, кардинала Блеза Купіча вважають послідовним провідником політики Папи Франциска серед американських єпископів. У січні минулого року він разом із кардиналом Джозефом Тобіном намагався не допустити публікації заяви президента Конференції католицьких єпископів США архієпископа Хосе Гомеса, яка містила помірковану критику Джо Байдена. Невдовзі після цього інциденту Купіч зустрівся з Франциском.

Кардинали Блез Купіч, Джозеф Тобін та Вілтон Грегорі намагалися блокувати ініціативи, що могли завдати іміджевої шкоди Джо Байдену, і впродовж весни-осені 2021 року.

Title  Title
  
Під час маршу пролайф, що проходив у Чикаго 9 січня цього року, Купіч наразився на конфлікт із пересічними учасниками заходу, які у тому числі дорікали йому за політичний конформізм.

Назагал можна говорити, що лінію жорстких обмежень традиційної Літургії обрали передусім ті ієрархи, які відомі підлаштуванням під світський ідеологічний дискурс та політичні еліти. І навпаки: ієрархи, що відзначаються консервативністю щодо суспільно-політичних питань, запевнили своїм вірянам свободу релігійного життя за традиційним обрядом.

Доповідь Дарема: передвиборча кампанія Клінтон платила за «проникнення» на сервери Trump Tower та Білого дому

Куди поділися $60 млн із фонду BLM?

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers