rss
05/24/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Куди поділися $60 млн із фонду BLM?
Залишивши своїх жертв із розбитими мріями та мільйонами втрат, легендарний шахрай Charles Ponzi з недбалою жорстокістю зауважив: «Навіть якщо вони ніколи нічого за це не отримають, це варте того».

Є щось від нерозкаяної сентиментальності у вибірковому мовчанні раніше багатослівних рад директорів корпорацій і “говорячих голів” ЗМІ. Їхнє небажання вимагати підзвітності та прозорості від Black Lives Matter Global Network Foundation (BLM), організації вартістю $90 млн, яка публічно пообіцяла після смерті George Floyd соціальну справедливість мільйонам своїх дрібних донорів та корпоративних благодійників, включаючи Facebook, Google та Twitter, робить усіх їх посібниками сумнівного керівництва BLM та порушниками законів.

5 січня генеральний прокурор штату Washington Robert Ferguson видав «Повідомлення про закриття», вимагаючи, щоб BLM «негайно припинила» всю діяльність зі збору коштів, оскільки вона не подала свій фінансовий звіт за 2020 рік податковий рік. Через кілька тижнів генеральний прокурор штату California Rob Bonta наслідував його приклад і пригрозив притягнути окремих керівників до особистої відповідальності за прострочення платежів. Незважаючи на ці чіткі вказівки, BLM продовжувала збір коштів доти, доки минулого тижня не з’явилися повідомлення про грубі порушення.

Згідно з цими повідомленнями, реєстрація благодійної діяльності цієї організації також не відповідає законам штатів Connecticut, Maine, Maryland, New Jersey, New Mexico, North Carolina, Virginia.

Генеральний прокурор штату Indiana республіканець Todd Rokita каже, що відмова BLM відповідати на основні питання про її фінанси та операції піднімає серйозні, навіть фундаментальні питання про її завдання, цілі та законність.

«Схоже, що картковий будиночок може впасти, що зрештою відбувається майже з кожною аферою або незаконним підприємством», – заявив журналістам генеральний прокурор. «Я бачу шаблони, які є універсальними для шахраїв: нездатність назвати членів ради директорів і навіть виконавчих директорів, а також нездатність надати необхідні документи. Все це викликає підозру».

Засновник BLM Patrisse Cullors, самопроголошена марксистка, подала у відставку з посади виконавчого директора BLM, який має на рахунках понад $60 млн, ніби-то, щоб зосередитися на своїй другій книзі та телевізійному контракті з Warner Bros.

Проте, швидше за все причиною її раптового зникнення з центру уваги стала купівля чотирьох будинків - на загальну суму понад $3 млн. Ця новина викликала критику з боку місцевих чорношкірих активістів, у тому числі однієї темношкірої матері, чий син був убитий поліцією Лос-Анджелеса, яка заявила: «Життя чорношкірих не має значення. Ваші кишені мають значення. Ви всі приходите в наше життя і поводитеся так, ніби ви нас підтримуєте, і ви всі хочете сказати: «Життя чорних має значення». Але після того, як ми поховаємо наших дітей, ми не бачимо ні B, ні L, ні M, а бачимо лише те, що ви купуєте нерухомість».

Якщо говорити про купівлю нерухомості, то ми знаємо, наприклад, куди пішла принаймні частина з $60 млн – вона була передана BLM Canada для покупки особняка за $6 млн у Торонто, колишній штаб-квартирі комуністичної партії Канади. Схоже, BLM повертається до своїх коренів.

Проте існує можливість набагато більшого скандалу. Коли Cullors пішла у відставку у травні минулого року, вона передала керівництво двом співробітникам. Але пізніше вони виступили із заявою, в якій говорилося, що вони ніколи не брали на себе відповідальність, оскільки не було досягнуто згоди про їхні обов’язки. Така зміна в керівництві вимагає схвалення ради директорів організації, а не одностороннього рішення виконавчого директора, що йде у відставку.

Хто ж очолює організацію? Хто ж у керівництві? Де ж протоколи засідань правління? Де ж сертифікований незалежний аудит його фінансів? Шістдесят мільйонів доларів це великі гроші, і ніхто не може сказати, що з ними трапилося. Навіть у роботі місцевого відділення дівчаток-скаутів більше ясності та підзвітності.

Саме тому Національний центр з правових питань та політики (група зі спостереження за дотриманням етичних норм) подав офіційні скарги генеральним прокурорам штатів California, Washington, щоб провести повне розслідування фінансів BLM та накласти кримінальні санкції, якщо це буде потрібно.

Давним-давно Ральф Волдо Емерсон говорив про тих, хто хизувався своєю чеснотою: «Чим голосніше він говорив про свою честь, - зауважив Емерсон про одного сумнівного гостя в його будинку, - тим швидше ми рахували наші срібні ложки». Інформація про відсутність підзвітності Black Lives Matter є своєчасним нагадуванням про те, що корпоративним спонсорам та елітним ЗМІ настав час «рахувати ложки».

Автор: Peter Flaherty(he is the president of the National Legal & Policy Center).
Джерело: The Epoch Times
(https://www.theepochtimes.com/where-is-the-blm-60-million_4272131.html )

Переклад українською, “Час і Події”.

Доповідь Дарема: передвиборча кампанія Клінтон платила за «проникнення» на сервери Trump Tower та Білого дому

Податки, податки – 2021. Частина 2. Як правильно та ефективно організувати підготовку до складання податкового звіту

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers