rss
02/29/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Гороскоп \ Гороскоп

Овен

На початку тижня може здатися, що ви припинили викликати інтерес у інших людей. Можливо, що це саме так і є, але не варто переживати. Через деякий час ви знову відновите свою популярність. Гороскоп вказує на те, що в цей період Овни можуть отримати відповідь на важливе питання. Якщо відповідь виявиться не такою, на яку ви розраховували, все можна буде виправити, якщо докласти зусиль.
У другій половині тижня на перше місце вийде особисте життя. Обстановка в сім’ї може трохи розжаритися, що зовсім не є приводом для сварки. Більше спокою та уваги партнеру — це допоможе запобігти непорозумінню. У вихідні буде корисно почати те, що ви відкладали весь цей час, можливо, мова про самоосвіту або прочитання літератури, що вас цікавить.

Телець

Цей тиждень вкаже на ефективність курсу, вибраного Тельцями. Навіть якщо доведеться відкоригувати якийсь процес, це не вплине на ваш успіх. Радісний настрій сприятливо позначиться на стосунках із близькими людьми. Гороскоп залишає надію, що хтось із них сприятиме у вирішенні ваших питань або здивує приємним сюрпризом.
У середині цього тижня у Тельців, які не мають другої половинки, може відбутися значуща зустріч. Ближче до вихідних будьте уважними до свого харчування. Є ризик, що несвіжі продукти чи невдалий кулінарний експеримент спричинять порушення роботи шлунка.

Близнюки

Енергії у представників знака Зодіаку Близнюки цього тижня буде хоч греблю гати, але є ризик направити її в неправильне русло. Найчастіше радьтеся з тими, хто розуміється на житті (особливо у справах амурних). Астрологічна картина зараз така, що кожен із Близнюків має всі шанси набути особистого щастя. Успіх любить тих, хто не звик голосно кричати про себе. Наприкінці цього тижня буде корисно звести до мінімуму будь-які контакти. Читання книг і перегляд програм, що розвивають, принесуть куди більшу користь. Не забороняйте собі трохи помріяти. Легкий політ фантазії допоможе набути спокою та гармонії.

Рак

Дар переконання Раків цього тижня гідний похвали. Застосовуйте своє красномовство за призначенням і виявіть трохи більше розторопності у поточних справах. Гороскоп радить Ракам мислити ширше звичних шаблонів. Навіть якщо здасться, що одна з ідей трохи утопічна, не поспішайте остаточно відмовлятися від неї. Притримайте подібні думки в коморі своєї пам’яті. З середини тижня життєві пріоритети Раків трохи зміняться. Хочете ви чи ні, але на перше місце вийдуть особисті стосунки. Можуть оголитися недомовленості та сварки. Проте сварка, навіть якщо не убезпечитеся від неї, буде нетривалою. Дорогі Раки, в цей період важливо демонструвати зовнішній спокій і незворушність, що стане для вас потужною зброєю.

Лев

Тиждень, під час якого Левам рекомендується націлитись на довгострокові перспективи. Перед вами з’явиться кілька нагальних завдань. Вирішуючи їх, спирайтеся на досвід та інтуїцію. Позитивний настрій та віра у себе допоможуть гідно провести цей період. За необхідності, можете розраховувати на підтримку близьких людей.
До кінця тижня удача згадає про існування Левів. Саме час поставити життєво важливе питання, попросити протекції, нагадати про себе боржнику або відправитися в банк за вигідним кредитом. Астрологічний прогноз на вихідні передбачає романтику. Не замикайтеся у собі та не намагайтеся стримувати емоції.

Діва

Обставини цього тижня викличуть у Дів невелику розгубленість. Представники знаку підсвідомо відчуватимуть тривогу від спілкування з кимось із нових сусідів чи друзів. Можливо, краще не форсувати події на шляху зближення із цією людиною. Поспішати не потрібно і в домашніх справах. Астрологічна картина цього тижня не виключає побутових травм та забоїв. Необхідно стежити також за тим, який рівень ваших життєвих сил. Дорогі Діви, часом слід відмовитися від «невідкладних» справ задля відновлення організму. Енергія зростатиме, якщо оточити себе всім тим, що особливо любите. Зірки не радять зловживати алкоголем та перевищувати калорійність свого раціону.

Терези

Терезам цього тижня, швидше за все, не уникнути недомовок і пліток. Намагайтеся не привертати до себе занадто багато уваги, не намагайтеся перетягувати ковдру під час діалогу. Скромність та простота вітаються буквально у всьому. Астрологічна обстановка цього тижня в цілому є сприятливою для старту нових ідей (тих, якими можете займатися і без союзників). До середини тижня у багатьох із вас з’являться на руках головні козирі. Можливо, стане зрозумілішою ситуація в особистих справах або відбудеться знайомство, здатне стати доленосним. Сімейним Терезам не бажано витрачати словниковий запас на спроби примирити конфліктуючих родичів. Спостерігайте за ними збоку, і вони самі вирішать сісти за стіл переговорів.

Скорпіон

Початок тижня для Скорпіонів ознаменується незвичайною пропозицією. Не поспішайте відкидати її. Не виключено, що якщо не повністю, то частково можна її використовувати з розрахунком на майбутнє. У середині тижня у вас, дорогі Скорпіони, зросте творча складова життя. Сміливо беріться за «пробу пера» у будь-якому цікавому для вас напрямку.
Астрологічна картина цього тижня майже повністю виключає можливість несподіванок в особистих справах. Сімейні Скорпіони побачать від своїх других половинок і романтизм, і обожнювання, і відкритість для продуктивного спілкування. Тим, хто поки що не знайшов супутника життя, слід менш вимогливо дивитися на сферу почуттів та відмовитися від пошуку ідеалу.

Стрілець

Стрільці цього тижня майже не матимуть часу на відпочинок. Кожна справа, яку розпочинатимуть представники вашого знаку Зодіаку, наблизить успіх. Особливо продуктивно вдаватимуться переговори та обговорення. Наполегливіше боріться за свої права, допустивши у своєму голосі нотки металу.
У другій половині тижня гороскоп радить не втручатися у події, що відбуваються. Поки що світ нестабільний, куди правильніше займатиметься своїм самопочуттям, красою, підвищенням енергетичного потенціалу.
Дорогі Стрільці, скептично ставтеся до всіх новин в цей період. Далеко не вся вхідна інформація виходить з достовірних джерел і вже точно не вся заслуговує на вашу увагу.

Козеріг

Тиждень сприятливий для того, щоб Козероги могли наблизити свій успіх. Гороскоп радить прислухатися до побажань свого найближчого спілкування. Ці люди вам набагато більше, ніж просто союзники. Успіх багато в чому залежатиме від встановлених між вами домовленостей.
Не слід забувати і про повсякденні справи. У другій половині тижня можливий несподіваний розвиток подій у тому процесі, який, як ви вважали, не потребує уваги. Відкоригуйте поведінку, проведіть роботу над помилками, і в жодному разі не зупиняйтеся на досягнутому. Вихідні цього тижня буде добре присвятити близьким членам сім’ї чи коханій людині.

Водолій

Цього тижня представники знаку Зодіаку Водолій виявлять прагнення незалежності. Слідкуйте, щоб боротьба за свободу не заважала справам. Вони - на першому місці - як і сумарний результат командних праць, а не можливість потішити своє самолюбство. Астрологічна ситуація тижня не передбачає несподіванок. Цей спокійний та гармонійний період бажано присвятити активному просуванню своїх природних талантів.
У особистих справах Водоліям не доведеться переконувати когось у своїй правоті. Близькі люди будуть відкриті для діалогу та обговорення свіжих ідей. Якщо на порядку денному питання, пов’язані з майном, спадком чи нерухомістю, слід скористатися порадою експерта. Імпульсивні рішення можуть бути небезпечними.

Риби

Рибам цього тижня вдасться розібратися з однією із заплутаних ситуацій. Однак гороскоп не гарантує, що, проливши світло на це питання, ви будете задоволені отриманим результатом. Багато щ вимагатиме доопрацювання або коригування. На початку тижня може виявитися легкий смуток. Дорогі Риби, ви швидко позбавитеся від депресивного настрою, якщо згадаєте минулі перемоги і мотивуєте себе з надією подивитися в майбутнє.
Особисті стосунки протягом тижня розвиватимуться своєю чергою. Самотні представники знаку Зодіаку Риби при бажанні зможуть привернути до себе увагу людини, яка вас цікавить. Сімейні Риби, вирішивши потішити марнославство, ризикують викликати напад ревнощів з боку свого партнера за стосунками.

Гороскоп

Гороскоп

Гороскоп#2022-08 (02/23/2022)
Гороскоп#2022-07 (02/16/2022)
Гороскоп#2022-05 (02/02/2022)
Гороскоп#2022-04 (01/26/2022)
Гороскоп#2022-03 (01/19/2022)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers