rss
07/04/2022
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Організації, установи, товариства \ 7 soft skills, які варто розвивати у 2022 році
Сьогодні практично кожна людина має безліч можливостей для «прокачки» своїх навичок. У цій статті розберемося, які з них потрібно розвивати у 2022-му.

У сучасних реаліях гібридного формату роботи підходи до неї сильно змінилися. Дослідження, проведені Hay Group, показали, що менеджери, які розвивають софт скіли та лідерські якості, можуть підвищити ефективність своїх команд на 30%.

Багато досліджень у сфері персоналу показують, що понад 60% роботодавців вважають за краще орієнтуватися при найманні на софт і лише 9% — на хард скіли. Керуючи командами віддалено, менеджерам як ніколи важливо спиратися саме на м’які навички й уже потім навчати своїх підлеглих технічних.

Олександра Руді, HRG у диджитал-агентстві UAATEAM поділилася з читачами Work.ua інформацією про те, які софт скіли варто розвивати цього року.

Ми в UAATEAM вважаємо, що технічна сторона вмінь є важливою, але щойно кандидат  виконає тестове завдання, ми дивимося на софт скіли та культурні відповідності. І до цього приходять багато інших роботодавців.

Які ж навички варто розвивати вже зараз?

1. Командна робота

Вміння працювати у команді стане важливим аспектом під час пошуку роботи. Усе більше кандидатів хочуть командної взаємодії, в якій є взаємодопомога, підтримка, обмін досвідом та здорова атмосфера.

З переходом на гібридний або віддалений формат роботи лідери зіткнулися із завданням — їм потрібно вміти вибудовувати в команді атмосферу підтримки та кооперації. При цьому не лише компанії впроваджують зміни у командоутворення, а й співробітники трансформують свій підхід.

Людям у командах хочеться відчувати турботу з боку роботодавців про їхні інтереси, отримувати регулярний фідбек та бути залученими до роботи над проєктами.

Дедалі більше команд зустрічаються у неформальних ситуаціях, проводять онлайн-ігри, разом навчаються, їздять відпочивати. І ця тенденція підтримуватиметься.

2. Уміння ухвалювати рішення

Для менеджерів команд за обставин, що динамічно змінюються, дуже важливо вміти тримати фокус і швидко ухвалювати рішення, оцінюючи ризики. Цей тренд буде актуальним у 2022 році як ніколи. Керівникам доведеться фокусуватися на швидкому рішенні та виваженому підході до оцінки можливих ризиків. Цю навичку точно варто продовжувати розвивати цього року.

3. Лідерство

Дуже складний скіл. І все ж, командам потрібні візіонери, здатні ухвалювати рішення, підтримувати та скеровувати їх. Лідер спрямовує та «заражає» колектив ідеєю. Лідери у 2022 році ще більше зіткнуться з необхідністю вчитися знаходити баланс між стратегічною оцінкою ситуації та ризиків, умінням домовитися з командою та вирішувати конфлікти.

4. Самоменеджмент

Наймаючи колегу в команду, ми завжди оцінюємо ступінь його самостійності та вміння планувати свою діяльність. При тривалому віддаленому форматі роботи багато хто відчуває емоційну дистанційність від того, що відбувається, і втрачає фокус, стимул, необхідний для роботи.

Я б навіть сказала, що надважливим буде розвиток такої навички, як самоменеджмент — уміння балансувати між правильним розподілом ресурсів, витрат часу та вибраного методу роботи. Багато хто вже зараз зміг вибудувати life-work-balance і не завдавати шкоди особистому простору.

5. Адаптивність

У поточному форматі роботи співробітники часто зустрічаються онлайн, спілкуються з колегами через листування, пристосовуються до мультинаціональних особливостей колег. Прийняття ситуації та вміння підлаштуватись під неї будуть як ніколи корисними. Динаміка змін лише збільшуватиметься.

6. Співпраця

Розвиваючи адаптивність та гнучкість, колективи зможуть збільшити продуктивність та налагодити ефективну роботу. Менеджерам однозначно варто заохочувати колаборацію в командах і прагнути досягти за її допомогою ще більшої злагодженості та ефективності.

7. Комунікація

Уміння вести діалог і раніше було важливим софт скілом, особливо для тих посад, яким потрібно багато спілкуватися з клієнтами та командами. Найближчого року важливість ефективної комунікації зросте.

У менеджерів та взаємопов’язаних відділів виникає все більше необхідності об’єднуватися для роботи над проєктами. І якщо раніше колеги могли обговорити завдання, що стоїть перед ними, в офісі, то зараз потрібно комунікувати онлайн/в чатах. Це вимагатиме від команди вміння знаходити підходи одне до одного, об’єднуватися для досягнення спільних цілей.

Сподіваємося, що цього року ви матимете можливість прокачати свої скіли та бути готовими до будь-яких змін на ринку праці.

Джерело: Work UA
(https://www.work.ua/ )

Які основні причини, окрім фінансових, спонукали українців звільнитися у 2021-2022 роках

Promote Ukraine співініціювала масову акцію #StandWithUkraine перед Європейським парламентом

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com