rss
02/29/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Організації, установи, товариства \ У Союзі Українок закликали діаспору до консолідації зусиль проти агресії Росії
У Союзі Українок закликали діаспору до консолідації зусиль проти агресії Росії

Громадсько-просвітницька організація «Союз Українок» (Ukrainian National Women’s League) засуджує агресивні дії Російської Федерації щодо України та закликає українців у світі звернутися до урядів країн проживання з проханням підтримати та захистити Україну. Про це йдеться в заяві організації.

У документі за підписом голови Союзу Українок Ористлави Сидорчук та почесної голови організації Ореслави Хомик йдеться про те, що військовий шантаж Російської Федерації спрямований проти реалізації європейських та євроатлантичних прагнень України, проти її територіальної цілісності і суверенітету.

«Така загарбницька стратегія країни-агресора суперечить загальновизнаним принципам і нормам міжнародного права, суперечить усім законам людяності», - йдеться в заяві.

У Союзі Українок закликали до консолідованої позиції усіх українців на міжнародному дипломатичному фронті.

Зокрема, там попросили у представників діаспори звернутися до урядів країн проживання з наступними проханнями:

- підтримки, захисту України та з вимогою від Російської Федерації дотримання Статуту ООН та принципів міжнародного права, а також зобов’язань в рамках Меморандуму про гарантії безпеки;

- посилення санкційного тиску на Російську Федерацію до повного припинення нею збройної агресії та збереження суверенітету і територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаних державних кордонів.

У Союзі Українок також закликали співгромадян подякувати країнам, що надають дипломатичну підтримку, військове озброєння та летальну зброю для захисту України.

«Нехай історичний приклад українських героїв і безпрецедентна згуртованість українців по всьому світу стануть найсильнішою зброєю проти агресора і збережуть Україну для майбутніх поколінь!», - резюмували в документі.

Фото: Союз Українок

Майбутнє української діаспори

Чи зможуть штрафні санкції подолати сексизм та ейджизм на роботі

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers