rss
02/01/2023
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Проблема \ Брістольський університет хоче скасувати слово «материнство»
Аспірантка Брістольського університету стверджує, що її звинуватили в «трансфобії» і поскаржились у відділ кадрів за те, що тільки біологічні жінки можуть народжувати.

Ракель Розаріо-Санчес, аспірантка Брістольського університету, подала судовий позов щодо статевої дискримінації та недбалості проти університету після того, як її направили до відділу кадрів Брістоля за звинуваченням у «трансфобії», коли вона сказала, що тільки біологічні жінки можуть народжувати. Розаріо-Санчес також наказали вибачитися, незважаючи на фактичну природну правду у її заяві.

Інший аспірант також сказав, що зазнав критики від члена керівництва через те, що після видалення слів «жінка», «її» та «вона» з «політики материнства» Брістольського університету, відповідальні за політику різноманітності в університеті вирішили, що слово «материнство» було «антиінклюзивним» і «проблемним».

Розаріо-Санчес також подає судовий позов проти університету після того, як вони проігнорували дворічну організовану кампанію насильства, яку Санчес зазнала з боку трансгендерних активістів після відвідування феміністичних зборів, які виступали за створення приміщень лише для жінок, таких як туалети та роздягальні, повідомляє Daily Mail.

Брістольський університет також звинувачується в ігноруванні скарг Санчес щодо біологічних чоловіків, які користуються жіночими роздягальнями – навіть після того, як повідомили, що деякі з них були одягнені в чоловічий одяг і мали чоловічу анатомію.

Політичний коментатор Софі Коркоран сказала Брейтбарту, що політика Брістоля щодо материнства «прокинулась» насправді «глибоко жінконенависницькою та регресивною».

«Заборона слова «материнство» є глибоко жінконенависницькою та регресивною, ці університети, які намагаються «розбудити», насправді просто йдуть із зав’язаними очима в неправильному напрямку. Материнство - це річ, материнство - це явище, це не можна просто забрати», - сказала Коркоран.

Повідомляється, що Брістольський університет відмовився коментувати справу через триваючу «правову процедуру».

Брістольський університет не єдиний серед британських навчальних закладів, який відкидає гендерні слова заради термінології. У березні 2021 року Breitbart повідомив, що другий за величиною університет Великобританії, Манчестерський університет, сказав своїм співробітникам утримуватися від використання гендерних термінів, таких як «мати» та «чоловік», а замість цього використовувати більш «інклюзивну» мову.

У рекомендованому термінологічному словнику, опублікованому університетом для своїх академічних працівників, вони запропонували замінити «він/вона» на «вони/їх», а «чоловічу силу» замінити на «робочу силу», а «чоловіки» на «люди».

Манчестерський університет обґрунтував цей крок, сказавши: «бінарні гендерні терміни (чоловік/жінка, дівчина/хлопчик) мають традиційні асоціації зі статтю, але тепер ми розуміємо, як деякі люди ідентифікують себе з гендером, протилежним тому, який їм приписували в дитинстві (транс), а інші не ідентифікуються ні як чоловіки, ні жінки (не бінарні чи гендерні флюїди)».

Благодійна організація ЛГБТК+ Stonewall також сказала британським шкільним вчителям, що вони повинні прибрати з класних кімнат усі «гендерні» ознаки та утриматися від поділу видів спорту за статтю, як повідомляв Breitbart у червні 2021 року.

Стоунволл також порадив школам дозволити учням, які вважають, що вони трансгендери, мати повний доступ до роздягалень, туалетів, душових, гуртожитків, і вони повинні вирішувати, в якому з них вони почуваються найбільш комфортно.

Британський уряд почав дистанціюватися від радикальної благодійної організації ЛГБТК+, оскільки Міністерство охорони здоров’я припинило програму Стоунволла «Чемпіони різноманітності» в листопаді 2021 року. Проте уряд надав Стоунволлу щонайменше 2 616 102 фунтів стерлінгів фінансування між 2015 і 2019 роками, а також багато разів Британські школи сплачували від 150 до 800 фунтів стерлінгів плюс ПДВ, щоб стати «чемпіонами шкіл і коледжів» Стоунволла, щоб вони могли отримати доступ до «освітніх» пакетів і порад Стоунволла.

Джерело: https://www.breitbart.com/europe/2022/01/24/bristol-university-moves-to-cancel-the-word-maternity/
Переклад українською, “Час і Події”

«Конвой Свободи» Як ліберальна Канада стала епіцентром світової боротьби із карантинними обмеженнями

За межею пародії: університет маркує книги Джорджа Орвелла «1984» як «контент з відвертим матеріалом», який деяким студентам може здатися «образливим і засмучуючим»

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers