rss
02/29/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ На початку цього тижня співробітники Метра готувалися до холодів у районі Чикаго
Жителі Чикаго, що прокинулися рано вранці, побачили підметені вулиці. А ті, які у вівторок вирушили на роботу, були майже шоковані: «Було схоже, що колії горять!» Це працівники Metra увімкнули аварійний обігрів рейок.

Зима заволоділа нашим містом, проте представник Metra запевнив пасажирів, що вони посипають сіллю платформи та зовнішні станції, допомагаючи нам безпечно дістатися роботи.

«Коли стане дуже холодно, як очікується, у нас буде персонал, який негайно вирішить проблеми, якщо вони виникнуть», - сказав Майкл Гілліс, представник Metra.

Так, коли настають сильні морози, Metra робить допоміжні кроки, щоб поїздка на роботу була безпечною та теплою. Metra запускає додаткові поїзди ночами, а співробітники працюють понаднормово, стежачи за шляхами, іноді використовуючи вогонь для обігріву стрілочних розгалужень.

«У нас є газові пальники, які знаходяться поруч із обігрівачами стрілочних переказів — і коли ми їх вмикаємо, складається певне враження, що рейки горять», — сказав Гілліс.

Очікується, що цей тиждень буде дуже холодним. Багато громад створили притулки для обігріву, наприклад, у Транспортному центрі Аврори на південному Бродвеї, вони відкриті щодня з 7 вечора до 7 ранку.

І поки жителі Чикаго вживають додаткових заходів проти жорстких холодів, деякі жителі міста все ще борються зі сніговими заметами та чекають, коли ж очисні машини дістануться їхньої вулиці.

По всьому місту жителі прокинулися в понеділок під свіжою ковдрою легкого снігу і відкопували свої машини, перш ніж поставити сміттєві баки або інші предмети на свої місця для паркування, щоб їх пізніше ніхто не зайняв.

Численні «фішки» були помічені на 18th Place біля Carpenter у Pilsen та у нашому Ukrainian Village також.

На початку тижня в районі Чикаго випало від чотирьох до шести дюймів снігу, а у вівторок температура різко стрибнула вниз до -7 за фаренгейтом. І міська влада заявила, що коли йде сніг, жителі або їхні керуючі несуть відповідальність за прибирання тротуару.

Один громадянин, якого запитали мимохідь про його ставлення до таких порядків, сказав, що був розчарований цією практикою: «Я не згоден, і їм доведеться довести протилежне. Це жахливо. Вулиця нікому не належить. Знайти паркувальне місце досить складно. Припиніть це робити - блокувати паркінг. Це не наймирніше місто у світі, так що я боюся, що може зробити якийсь придурок, якщо ви приберете його стілець з вулиці, коли повертаєтеся додому після робочого дня і намагаєтеся припаркуватися. Мене це трохи турбує», - сказав один чоловік.

Жителі, яким не подобається ця практика, можуть зателефонувати за номером 311, щоб повідомити про це.

Переклад українською, “Час і Події”

Янгкін показав республіканцям шлях до перемоги

«Це була страта»: вбивця продовжував стріляти в поліцейських навіть після того, як вони безпорадно лежали на підлозі

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers