rss
05/16/2022
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Рада округу Кук схвалює фінансування партнерських угод для покращення транспорту по всьому приміському окрузі Кук
Рада комісарів округу Кук затвердила фінансування транспортних проектів та ініціатив, керованих Департаментом транспорту та автомобільних доріг округу (DoTH). Ці життєво важливі проекти сприяють економічному розвитку, розбудові регіонального транспорту та покращенню якості життя в окрузі Кук.


Партнерські угоди


DoTH було затверджено укладання контракту з CDM Smith і HNTB Corporation у Чикаго на послуги з планування в окрузі Кук. Кожна компанія отримала 2,5 мільйона доларів на завершення техніко-економічних обґрунтувань та планування для регіональних та місцевих потреб, включаючи коротко- та довгострокове планування громадського транспорту, вантажних та інтермодальних перевезень, а також потреб пішохідної та велосипедної інфраструктури.


Village of Skokie


Рада схвалила партнерство між DoTH і Village of Skokie для побудови мультимодального стежкового сполучення між Old Orchard і North Branch Trails. Цей проект включає приблизно 250-футову пішохідну доріжку, що з’єднує the North Branch Trail на західній стороні Harms Street з тротуаром, що будується вздовж шосе Old Orchard. Покращення включають оновлення гравійних смуг уздовж бетонної доріжки шириною 10 футів. Цей проект створить безперервну мережу пішохідних та велосипедних маршрутів, що охоплюватиме кілька великих районів на півночі округу Кук. Округ виділяє на цей проект 225 000 доларів США.


Інвестуйте в Cook Funding

Friends of Big Marsh


DoTH співпрацює з Friends of Big Marsh, щоб розпочати роботу, пов’язану з реалізації гранту від Invest in Cook у розмірі 60 000 доларів США, щоб оцінити сполучення, які покращать піші та велосипедні маршрути між Big Marsh Park/Indian Ridge Marsh та районами на південно-східній стороні Чикаго, включаючи Hegewisch, South Deering і Trumbull Park. Цей проект гарантує, що мешканці цих районів матимуть доступ до відкритого простору.

Для отримання додаткової інформації про DoTH відвідайте їхній веб-сайт:
https://www.cookcountyil.gov/agency/transportation-and-highways

Демократ-союзник Пелосі передбачає, що спікер палати представників піде у відставку

Сенатор Чак Шумер змушений розіграти найбезпрограшнішу карту – єврейську

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com