rss
05/16/2022
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Аналітика \ Росія вже перекидає війська та техніку до Білорусі на спільні навчання
Хоча відомо, що вони відбудуться щойно в лютому, причому точна дата початку ще не визначена. Російські війська та техніка почали прибувати до Білорусі на спільні білорусько-російські військові навчання. Про це повідомив білоруський інформаційний портал «Новы час». Хоча за словами білоруського диктатора Олександра Лукашенка, самі маневри заплановано щойно на лютий.

«Ці маневри відбудуться на західних рубежах союзної держави та на південному фланзі Білорусі», – зазначив Лукашенко у понеділок, 17 січня. Водночас він звинуватив Україну в нарощуванні військ поблизу Білорусі. «Україна продовжує нарощувати сили, зосереджуючи підрозділи національної гвардії з «націоналістів-радикалів». Це ще страшніше, ніж натовські військовослужбовці. І це все в безпосередній близькості від державного кордону нашої країни. Знову ж таки, під виглядом того, що боротимуться з міґрантами», – поскаржився білоруський диктатор. Також, за його словами, Польща та країни Балтії зосередили понад 30 тисяч військовослужбовців біля білоруських кордонів.

«Це мають бути нормальні навчання з відпрацювання певного задуму у протистоянні з цими силами: Заходу (держави Балтії та Польща) та півдня (Україна)», – цитує слова Лукашенка агентство «БелТА».

«Спільна перевірка сил реагування запланована на лютий. Основною метою перевірки стане оцінка готовності військової складової виконати завдання щодо нейтралізації загроз на кордонах союзної держави. Головним підсумком навчань має стати оцінка здатності органів військового управління та військ оперативно реагувати на сучасні виклики воєнної безпеки», – розповів міністр оборони Білорусі Віктор Хрєнін. За його словами, під час навчань буде відпрацьовано «питання перегрупування військ на великі відстані для оперативного створення угруповань військ».

Навчання називатимуться «Союзна рішучість – 2022». Їхню точну дату ще не визначено.

Джерело: Збруч
(https://zbruc.eu/node/109974 )

Хто гірший – Зеленський чи Порошенко?

Між політикою і піаром: партії України-2022

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com