rss
03/23/2023
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Сенатор Чак Шумер змушений розіграти найбезпрограшнішу карту – єврейську
Дуже схоже, що спецоперація з перетворення мирного протесту проти крадіжки перемоги на найсумніших американських виборах - на акцію залякування проти Трампа йде зовсім не так, як хотілося б. І тут на арену поля бою виходить лідер сенатської більшості Чак Шумер зі своєю новою теорією.

Відомий прийом історії людства, коли задля досягнення своєї мети, раптом, у розпал подій, виникає вічна єврейська тема.

Шумер мовчав, коли антисемітські молодики в університеті Берклі спалювали прапори Ізраїлю та Америки. Він не реагував на антисемітизм терористів із БЛМ. Чак-шмок-Шумеру не заважають хамасівці в Конгресі, але через рік після «повстання» він згадав, що серед тих людей, які на емоційній хвилі не без допомоги поліцейських, які спеціально закликали протестувальників зайти до будинку Конгресу бачив антисемітів, які хотіли його, Чака, вбити тільки за те, що він єврей.

Думаю, що незабаром одкровення Чака Шухера стануть головною черговою мейнстримівською параноїдальною версією.

Олександра Пучеглазова, Рашида Тлаїб та Ільхан Омар просто зобов’язані підтримати лідера сенатської більшості. Хамасівські дівчата з конгресу, як найближчі для євреїв люди та найкращі друзі Ізраїлю, повинні будуть разом із головним сенатором злитися у політичному екстазі та підтримати версію про те, що одним із завдань учасників «повстання» було знищення всіх євреїв, які перебували на той момент всередині будівлі Конгресу.

Цікаво, що серед учасників повстання 6 січня було багато ортодоксальних євреїв. Там також чимало було американських та російськомовних євреїв. Шкода, що Шумер про це не знає.

Ось, як такі сучасні демократи прагнуть для досягнення своєї мети використовувати всі мислимі та немислимі способи. Це ж кому таке на думку могло б спасти? Або відомий антисемітський плакат-фальсифікація, який ніхто не бачив, про те, що на євреїв чекають газові камери. Цей плакат за версією лівої пропаганди несли прибічники Трампа під час повстання.

Тут хочеться особливо наголосити, що провокація завжди була інструментом ліваків. Таких плакатів зовсім не складно було намалювати та без проблем доставити на акцію протесту. Якщо представники Антифа були переодягнуті у прихильників Трампа, багато хто з них опинився всередині будівлі, чи варто дивуватися появі таких плакатів на акції протесту? Повторюся, такий плакат потрапив лише під камери пропагандистів із лівого табору, яким вони потім розмахували. Коли на мирній акції протесту є десь близько 1,5–2 мільйона людей, провокації ліваків просто неминучі.

Мирний протест проти крадіжки виборів наперсточники перетворили на зручну для себе виставу безумства.

Рік розпочався. Президент «Брендон» зазнає поразки на всіх фронтах. Скасували мандат на вакцини у Верховному суді, з тріском провалено місію зі скасування «філібастера», заблоковано ухвалення рішення щодо «федералізації» виборів. Інфляція шалено зростає. На міжнародній арені розпочалися розмови про розміщення Росією ракет на Кубі та Венесуелі. Скрізь, де ступає нога 46-го, – мох та болото.

На тлі провалів рідної партії у всіх сферах життя політичні наперсточники - главарі партії необільшовиків - прагнуть нав’язати суспільству своє бачення ситуації, переводячи стрілки від реальних провалів до чергової спеціально створеної вистави жахів під назвою: Чак Шумер звинувачує…

Автор: Deonis Spektor
Джерело: https://kontinentusa.com/senator-chak-shumer-vynujden-razygrat-samuiu-besproigryshnuiu-karty-evreyskuiu/
Переклад українською, «Час і Події».

Демократ-союзник Пелосі передбачає, що спікер палати представників піде у відставку

Окружний прокурор Манхеттена відмовляється обговорювати обурення, що виникло з приводу політики пом’якшення покарання за злочини

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers