rss
02/22/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Проблема \ Кримінал \ Помилка Резидента
Продовження.
Початок  в попередньому номері

У мене є одне припущення: начальник ГУР МО має такий сумний вигляд, бо за тиждень до того, 30 липня 2021 року, приблизно опівдні, до сільради села Мазурівка вінницької області завітав втомлений і босий, в одному спідньому, колишній суддя Микола Чаус, «репатріацією» якого на Батьківщину займались підлеглі Буданова. Люди брешуть, що, начебто, не виключався запасний варіант фізичної ліквідації «ворога народу» Чауса в «полоні» на секретній базі ГУР МО, але Буданов, начебто, не зміг, виявив малодушність, не наважився віддати наказ.

  Title
  
Чаус поки що мовчить, але кількість осіб, утаємничених в обставини перебування Чауса у полоні зростає. Коли вони всі почнуть говорити, то у Буданова буде невелика альтернатива: застрелитись, чи стрибнути з отого маяку, або зникнути у невідомому напрямку…

Здавалося б, стільки пригод на одну голову. Чи не забагато? Ні!

Все вищевикладене було тільки преамбулою більш серйозних випробувань, які незабаром випадуть на долю Кирила Буданова.

Батько-засновник ЦРУ Аллен Даллес зазначав у своїй хрестоматійній книзі «Мистецтво розвідки», що дуже часто найвидатніші розвідники та їх розвідувальні мережі, наприклад, група Ріхард Зорге, були викриті через увагу, яку вони до себе привернули внаслідок випадку. У нелегальній розвідці випадок – це страшна річ, бо коли контррозвідка почне прискіпуватись, то жодна легенда, жодні документи прикриття не витримають перевірки…

14 грудня 2021 року, у день виходу нашої першої публікації про Острів та його мешканців «Пороблено на вулиці Електриків, 33», начальник ГУР МО Кирило Буданов вирішив сам собі нарахувати й виплатити грошову допомогу на оздоровлення у розмірі 134606,00 гривень. Це дуже правильне та своєчасне рішення. Бо життя виглядає таким чином, що Буданову доведеться дуже серйозно «поправляти» своє здоров’я, і одною пляшкою тут не обійдешся. Скільки мотузці не витися, а кінець все одмінно настане.

Багато пригод і випробувань пройшов начальник ГУР МО за останні 5 років, і тільки зараз, з усією приреченістю, він може сам собі зізнатись: «This is the End, my friend!» (c) Фініш. Кінець. Фініта ля комедія.

Днями відбулась сенсаційна подія. Ні, я не про пікантні натяки на те, що колишній заступник міністра МВС Олександр Гогілашвілі з дружиною та чинний начальник ГУР МО Кирило Буданов з дружиною разом співмешкають у будинку за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, село Хотів, вулиця Яблунева, будинок 16.

По-перше, не бачу нічого поганого у тому, що названі особи свідомо підтримують свій проєвропейський вибір і вирішили жити шведською сім’єю. Це, звісно, не група АВВА, але вони теж на шляху до Європи. Ви оту Маріанну Буданову бачили?


Маріанна Буданова

Це вона ще пофарбована й заштукатурена. А що як її зранку побачити без макіяжу? Ви думаєте, чого Кирило Олексійович прикладається до пляшки, їздить п’яним за кермом?

Якщо після Маріанни Олександрівни уважніше придивитись до Олександра Генріховича, то він вже не здаватиметься таким брутальним. Колишній заступник міністра внутрішніх справ може бути цілком ніжним і лагідним, і навіть вміє куховарити.

Цілком можливо, що Кирилу Буданову було би краще після цього просто замовкнути. Краще назавжди. Зашити собі рота. Заклеїти суперклеєм. Але він вирішив у всьому зізнатись під час начебто «інтерв’ю», яке більше схоже на його допит:

Походження цього відео досі не отримало свого пояснення, але дуже схоже на  інтер’єр, де на запитання журналістки видання «Бабель» відповідав його співмешканець Олександр Гогілашвілі.

Те, що відбулося, зовсім не побутовий факт співмешкання кількох чоловіків в одному будинку. Треба називати речі своїми іменами: внаслідок випадку було встановлено, що неофіційна помічниця №1 президента Марія Левченко, тобто особа, що de facto обізнана про найвищі секрети нашої держави без жодного допуску до державної таємниці, та начальник ГУР МО Кирило Буданов, носій секретної інформації рівня «особливої важливості», оселилися в конспіративному будинку, утримувачем якого є малозрозумілий наркозалежний (у минулому?) громадянин Росії Олександр Гогілашвілі, який під документами прикриття (з липовим дипломом про вищу освіту і без допуску до державної таємниці) був працевлаштований на посаду заступника міністра МВС, тоді як власниками цього конспіративного будинку є… подружжя російських розвідників-нелегалів В’ячеслава та Діани Стрелковських!

Title  Title
  
Баби на лавках, які професійно усе життя грають у «Спортлото», допомогли мені підібрати «виграшні» комбінації цифр на офіційному сайті Федеральної податкової служби РФ, де усі бажаючи можуть перевірити свої власні індивідуальні податкові номери платників податків у Росії. Будь-ласка, оце чинні реквізити паспорта громадянина РФ та індивідуального податкового номеру РФ нашого нещодавнього заступника міністра МВС Олександра Гогілашвілі:

Тепер перейдемо до «негарного» будинку. Згідно з офіційною декларацією Олександра Гогілашвілі, 1 червня 2020 року подружжя Гогілашвілі оселилося в будинку  загальною площею 117,6кв.м., який його жінка Марія Левченко начебто орендує у ФОП Винокурової Алли Олександрівни, ідентифікаційний код 3120413586. У цій інформації немає нічого цікавого за виключенням того, що рідна сестра орендодавця – Вінокурова Ірина Олександрівна – минулого року звільнилась з посади головного спеціаліста Відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ Державного бюро розслідувань, де працювала з 2018 року.

Реальним власником житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами загальною площею 350,7кв.м., житловою площею 117,6кв.м., за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, село Хотів, вулиця Яблунева, 16, а також земельної ділянки під ним кадастровий номер: 3222487201:01:010:0005 площею 0,0745 га, є Стрелковська Діана Валеріївна, громадянка України, 02.07.1984 року народження, РНОКПП 3086418526, начебто прописана за адресою: 03061, місто Київ, вул. Героїв Севастополя, будинок 29, квартира 59.

Title  
Діана Стрелковська 
Власником цього будинку вона стала нещодавно – за кілька місяців до того, як у ньому було вирішено розмістити подружжя Гогілашвілі. Договір купівлі-продажу було посвідчено 19.02.2020 приватним нотаріусом Хоменко Т.Л. Києво-Святошинського районного нотаріального округу Київської області. Але до цього справжнім власником цього помешкання був її чоловік – Стрелковський В’ячеслав Борисович, громадянин України, 11.09.1975 року народження, РНОКПП 2764711217, начебто прописаного за адресою: 03069, місто Київ, вул. Заломова, будинок 2, квартира 64, з яким Діана Валеріївна досі перебуває у законному шлюбі.

У прискіпливих читачів може виникнути запитання: себто як перебуває у законному шлюбі, якщо Рішенням від 14 жовтня 2014 року Солом’янського районного суду м. Києва у справі №760/16385/14-ц вони були розлучені? Одинадцять років подружнього життя, четверо дітей…

Так, згідно з українськими документами вони, начебто, розлучені.

В’ячеслав Борисович навіть у цілях конспірації вступив у новий шлюб, зареєстрований 9 жовтня 2015 року відділом державної реєстрації актів цивільного стану Печерського районного управління юстиції у м. Києві, актовий запис № 2378, з такою собі Стрелковською Вікторією Миколаївною, та навіть зробив їй дитину. Тільки цей шлюб тривав недовго: 4 червня 2018 року Ірпінський міський суд Київської області Рішенням у справі №367/7688/17 їх вже розлучив.

  Title
  В’ячеслав Стрелковський
Водночас, насправді, подружжя Стрелковських веде подвійне життя і має подвійні документи. Це тільки про людське око В’ячеслав Стрелковський вважається громадянином України. У дійсності обидва – громадяни Російської Федерації та досі перебувають у Росії в законному шлюбі!

Баби на лавках, ті, що майстри гри у «Спортлото», допомогли мені підібрати «виграшні» комбінації цифр на сайті Федеральної податкової служби РФ. І ось що з’ясувалося: В’ячеслав Стрелковський та Діана Стрелковська мають чинні російські паспорти та індивідуальні податкові коди платників податків! Будь-ласка, оце чинні реквізити паспорта громадянина РФ та індивідуального податкового номеру РФ Діани Стрелковської:

А оце – чинні реквізити паспорта громадянина РФ та індивідуального податкового номеру РФ її чоловіка В’ячеслава Стрелковського:

Title  
  
Зверніть увагу: обидва отримали паспорт громадянина РФ в один день – 07.07.2015 року, однієї серії, номера яких відрізняються на одну цифру! У Стрелковського паспорт громадянина РФ серія 3914 № 896756 від 07.07.2015, тоді як у Стрелковської паспорт громадянина РФ серія 3914 № 896757 від 07.07.2015. Водночас, нагадаю, згідно з українськими документами, вони 14.10.2014 були розлучені! Але це тільки початок. Тримайтесь далі.

Все почалося із того, що 27 січня 2014 року, коли в Києві вирував Майдан, Діана Стрелковська дуже обачливо стала власником земельної ділянки кадастровий номер: 0111946800:01:003:0646 площею 0,048га для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою: Автономна Республіка Крим, м. Ялта, смт. Гурзуф, вулиця Ялтинська. У наступному Діана Стрелковська набула у власність житловий будинок за адресою: Автономна Республіка Крим, м. Ялта, смт. Гурзуф, вулиця Ялтинська, будинок 34 літ.А. Чому це дуже важливо? Баби на лавках підказали мені, як правильно користуватись пошуковою системою Google, який має додаткові приховані можливості.

У результаті відкрилась наступна картина. Обидва – і В’ячеслав Стрелковський, і його законна дружина Діана Стрелковська, у Росії діяли спільно та узгоджено. Обидва пройшли натуралізацію та 07.07.2015 отримали паспорти у «Відділі УФМС Росії в Республіки Крим у Київському районі м. Сімферополя». При цьому і В’ячеслав Борисович, і Діана Валеріївна власноруч вказали один одного в якості чоловіка і жінки.

До речі, обидва були прописані 02.11.2015 (тобто, вже після нового одруження Стрелковського у Києві !) в Криму, у Ялті, за адресою: м. Ялта, вулиця Ялтинська, будинок 34 – який належить Діані Стрелковській.

  Title
  
Більш того, в наступному, обидва, діючи так само спільно та узгоджено, не зважаючи на те, що у В’ячеслава Стрелковського в Киві, начебто, інша родина, отримали 16 березня 2018 року паспорти громадян РФ для виїзду за кордон: паспорт Серія 75 № 7227415 був виданий Стрелковському В’ячеславу Борисовичу, тоді, як паспорт Серія 75 № 7227465 був виданий Стрелковській Діані Валеріївні. Обидва – видані в один день одним органом МВС №77214 у Москві.

І ось у будинку, який був придбаний і обладнаний громадянами Росії, що виконують явно непрості завдання на території України, стали спільно проживати Марія Левченко, яка знає все, що відбувається в кабінеті президента України, Олександр Гогілашвілі, який знає все, що відбувається в МВС України, Держприкордонній службі та Національній поліції України, і керівник воєнної розвідки України Кирило Буданов, який знає все, що відбувається в ГУР МО,  Міністерстві оборони України та військові контррозвідці. Уявляєте, які розмови вони ведуть за вечірнім чаєм? Також нескладно уявити, які розмови Буданов веде по захищеній лінії спеціального зв’язку, що заведена в його оселю. От тільки незрозуміло, навіщо цю лінію захищати, якщо Буданов, поселяючись у будинку, навіть не здогадався перевірити приміщення на наявність засобів негласного зняття інформації?

З чим ми Кирила Олексійовича й вітаємо, бажаючи йому успішно поправити своє здоров’я.

Автор: Анатолій Новосельцев
Джерело: Насправді.Тудей
(https://naspravdi.today/uk/2021/12/20/pomylka-rezydenta/ )

Помилка Резидента

«Укрпошта» збирається придбати «мийний» банк у Віктора Ющенка

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers