rss
08/14/2022
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Чиказька профспілка вчителів проти державних шкіл Чикаго: що сталося?

Школи Чикаго повторно відкриються, після угоди між профспілками та владою міста


Члени спілки вчителів Чикаго (CTU) повертаються до очних занять у середу після п’яти днів закриття по всьому округу, що відбувалось через протистояння між профспілковими  лідерами та відділом освіти Чикаго (CPS).

CPS, якому підпорядковується третій за величиною шкільний округ США, і мер Лорі Лайтфут наполягали на продовженні особистого навчання, незважаючи на сплеск випадків захворювання на коронавірус в усьому місті, в той час, як профспілка вчителів проголосувала за дистанційне навчання, поки випадки COVID-19  “істотно не зменшаться”,  “або доки вони не домовляться з мером щодо посилених заходів безпеки ”.

У результаті зупинки переговорів, CPS закрила всі очні та дистанційні заняття 5, 6 та 7 січня, а також у понеділок, 10 січня, коли CTU та CPS досягли домовленості про відновлення очних занять, починаючи з середи, 12 січня 2022.

«Після продуктивного дня за столом переговорів, я рада повідомити, що CTU припинить свій протест», - написала Лайтфут у понеділок. «CPS запропонували  чудову пропозицію, яку обидві команди з переговорів детально обговорили сьогодні».

Від процесів дистанційного навчання до тестування - обидві сторони обговорювали майже десяток складних пунктів плану безпеки, який стояв на перешкоді поверненню учнів із зимових канікул. Іншим районам Чикаго довелося дедалі більше переходити в режим онлайн на тлі зростання кількості випадків COVID-19 після свят.  Минулого тижня генеральний директор CPS Педро Мартінес заявив, що закриття має відбуватися в кожній школі окремо, залежно від ситуації, а не в усьому районі.

Мартінес і д-р Еллісон Арваді, комісар Департаменту охорони здоров’я Чикаго, поділяють думку про те, що штам омікрон є менш серйозним, ніж інші варіанти COVID-19, і не допускати дітей до класу шкідливіше, ніж тримати їх у школах. Понад 90% персоналу CPS повністю вакциновані.

Орієнтовної угоди CPS і CTU досягли в понеділок, але вона ще потребує підтвердження голосуванням на засіданні профспілок. Ця угода дозволяє окремим школам повернутися до дистанційного навчання, якщо більше 25% персоналу або більше 25% учнів дадуть позитивний результат на COVID-19.

Крім того, CPS закупив маски KN95 для учнів і вчителів, погодився повертати щоденні запитання щодо скринінгу на COVID-19 для всіх, хто вступає до шкіл, і додав більше фінансових стимулів для збільшення кількості вчителів, що замінятимуть колег у школах та працюватимуть понаднормово. Вчителі також зможуть брати неоплачувану відпустку, пов’язану з пандемією, через власну хворобу або підвищений ризик.

Українці в Чикаго закликали зупинити російську агресію

100 підозрюваних у вчиненні вбивств на території Чикаго перебувають під домашнім арештом і моніторингом, разом із багатьма іншими підозрюваними у насильницьких злочинах

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com