rss
01/23/2022
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Чиказька профспілка вчителів проти державних шкіл Чикаго: що сталося?

Школи Чикаго повторно відкриються, після угоди між профспілками та владою міста


Члени спілки вчителів Чикаго (CTU) повертаються до очних занять у середу після п’яти днів закриття по всьому округу, що відбувалось через протистояння між профспілковими  лідерами та відділом освіти Чикаго (CPS).

CPS, якому підпорядковується третій за величиною шкільний округ США, і мер Лорі Лайтфут наполягали на продовженні особистого навчання, незважаючи на сплеск випадків захворювання на коронавірус в усьому місті, в той час, як профспілка вчителів проголосувала за дистанційне навчання, поки випадки COVID-19  “істотно не зменшаться”,  “або доки вони не домовляться з мером щодо посилених заходів безпеки ”.

У результаті зупинки переговорів, CPS закрила всі очні та дистанційні заняття 5, 6 та 7 січня, а також у понеділок, 10 січня, коли CTU та CPS досягли домовленості про відновлення очних занять, починаючи з середи, 12 січня 2022.

«Після продуктивного дня за столом переговорів, я рада повідомити, що CTU припинить свій протест», - написала Лайтфут у понеділок. «CPS запропонували  чудову пропозицію, яку обидві команди з переговорів детально обговорили сьогодні».

Від процесів дистанційного навчання до тестування - обидві сторони обговорювали майже десяток складних пунктів плану безпеки, який стояв на перешкоді поверненню учнів із зимових канікул. Іншим районам Чикаго довелося дедалі більше переходити в режим онлайн на тлі зростання кількості випадків COVID-19 після свят.  Минулого тижня генеральний директор CPS Педро Мартінес заявив, що закриття має відбуватися в кожній школі окремо, залежно від ситуації, а не в усьому районі.

Мартінес і д-р Еллісон Арваді, комісар Департаменту охорони здоров’я Чикаго, поділяють думку про те, що штам омікрон є менш серйозним, ніж інші варіанти COVID-19, і не допускати дітей до класу шкідливіше, ніж тримати їх у школах. Понад 90% персоналу CPS повністю вакциновані.

Орієнтовної угоди CPS і CTU досягли в понеділок, але вона ще потребує підтвердження голосуванням на засіданні профспілок. Ця угода дозволяє окремим школам повернутися до дистанційного навчання, якщо більше 25% персоналу або більше 25% учнів дадуть позитивний результат на COVID-19.

Крім того, CPS закупив маски KN95 для учнів і вчителів, погодився повертати щоденні запитання щодо скринінгу на COVID-19 для всіх, хто вступає до шкіл, і додав більше фінансових стимулів для збільшення кількості вчителів, що замінятимуть колег у школах та працюватимуть понаднормово. Вчителі також зможуть брати неоплачувану відпустку, пов’язану з пандемією, через власну хворобу або підвищений ризик.

Українці в Чикаго закликали зупинити російську агресію

100 підозрюваних у вчиненні вбивств на території Чикаго перебувають під домашнім арештом і моніторингом, разом із багатьма іншими підозрюваними у насильницьких злочинах

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com