rss
06/18/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Це цікаво \ Думки з соцмереж: Галина Однорог, військовий волонтер
Всі роблять підсумки в кінці року. От і в мене є деякі підсумки, але дуже невтішні. «Допрацювалась» так, що змушена була поїхати на заробітки до Польші, про що ані трохи не шкодую. І я не одна така, як виявилось. Тисячі українців закрили свій бізнес і поїхали заробляти гроші. Тисячі наших дітей від 20 років заробляють гроші у Європі і відправляють батькам, щоб ті сплачували комунальні послуги!!!

Зараз порівнюю ціни в магазинах і я не розумію, чому так! Майже усі продукти у сусідів дешевші - і та ж олія соняшникова, і сири, і молочні продукти, і бакалія, і м’ясо. На 60-70 злотих я собі купувала на тиждень, на 500 гривень я собі не куплю на тиждень (ті ж самі продукти, мова не йде про кашу і молоко, можна і на хлібі з водою прожити), ну якщо тільки пані «перша леді» підкаже, де скумбрію по 8 гривень за кілограм можна купувати, з задоволенням би придбала до новорічного столу.

Зараз я розумію тих українців, які повертаються до дому і в них шок. В мене те саме. І одне бажання - поїхати туди, де кращі умови для життя. Де в містах біля державних установ ви не побачите автівки по 100 000 - 150 000 $, які стоять у Києві. Де люди не живуть так, щоб прожиткового мінімуму не вистачало на те, щоб сплатити комунальні послуги, де не можуть накласти штрафи на найбільшого забрудника країни, який отруює своїми заводами цілі міста, де живуть сотні тисяч! Де на тебе дивляться, як на ідіотку, коли ти запитуєш «а де води набрати для кави «, а поруч кран з водою, бо вони не розуміють, як можна сплачувати за воду і окремо купувати воду для їжі. Де ....., ще багато можна порівнювати, де просто кращі умови життя.

От такі невеселі в мене думки на при кінці року. І розумію, що жодних змін найближчим часом в нас не буде.

Тож котиться країна далі і що буде, то буде.

Буду прикрашати квартиру до Нового року.

Хороших свят та гарного настрою усім!

Може колись і в нас відбудуться справжні зміни, треба вірити і діяти!

Думки з соцмереж: Ірина Магрицька, науковець, дослідниця Голодомору, письменниця

Думки з соцмереж: Юрій Ситник, Львів, архітектор, письменник, блогер

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers