rss
02/05/2023
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Політичні герої 2021 року
Неможливо заперечувати, що 2021 був особливо неспокійним. Були дні, коли здавалося, що лють та радикалізм домінують у нашому національному дискурсі. Проте, попри хаос, багато людей, як серед громадських діячів, так і серед приватних осіб, зуміли зберегти холоднокровність. По всій країні та в різних політичних спектрах люди змогли не зрадити своїм принципам, часто ризикуючи своєю кар’єрою та зіштовхуючись із глузуванням та ненавистю.

Протистояння крайнім лівим у 2021 році вимагало мужності. Ось лише кілька прикладів із торішнього політичного життя, які показали нам, наскільки важливо залишатися непохитним, захищаючи свої права та свободи.


Губернатор Флориди Рон ДеСантіс


Рон ДеСантіс, мабуть, найпомітніший із тих губернаторів-республіканців, які протистояли лівим у питаннях обмежень, пов’язаних з COVID, особливо локдаунів. Він та деякі інші губернатори зберегли свої штати відкритими для бізнесу, освіти та життя, захищаючи при цьому вразливі верстви населення та стежачи, щоб лікарні не були переповнені. Вони кинули виклик ідеї про те, що ізоляція є панацеєю від усіх хвороб, усвідомивши, що існують реальні економічні, освітні та психологічні наслідки, і що у якийсь момент ізоляція стане більш руйнівною, ніж вигода від неї. Здоровий глузд дозволив Флориді досягти добрих результатів у боротьбі з COVID, тоді як ліберальні штати все ще відстають у своєму відновленні – як від вірусу, так і від викликаної пандемією ізоляції.

Незважаючи на всі спроби ліберальних ЗМІ зашельмувати його, навісивши на нього ярлик «вбивця» та «антинауковий», результати у Флориді говорять самі за себе, і Сонячний штат допоміг змінити розмову про локдаун на національному та глобальному рівні.


Вибрана віцегубернатором Вірджинії Вінсом Сірс


Політична кар’єра Уїнса Сірс зайняла своє місце в історії. У 2021 році Сірс стала першою чорношкірою жінкою, обраною віцегубернатором Вірджинії. Іммігрантка з Ямайки, ветеран та власник малого бізнесу, Сірс балотувалася на платформі, за якою освіта – це шлях до можливостей для всіх мешканців Вірджинії, незалежно від раси. Незважаючи на безліч злісних нападок, які відбулися на Сірс з боку ліберальних ЗМІ, вона залишається зосередженою на меті: покращити життєві умови для жителів штату. Її обрання стало справді історичною подією та відмінним нагадуванням для всієї країни про те, що демографічні показники не визначають політику, а здоровий глузд, як і раніше, перемагає.


Сенатор від Західної Вірджинії Джо Манчін


Цього року не лише консерватори протистояли лівим. Сенатор-демократ Джо Манчин, можливо, є найяскравішим прикладом того, хто демонструє здоровий глузд. Цього року ім’я поміркованого демократа неодноразово потрапляло до заголовків газет за те, що Манчін виступав проти радикальних пропозицій адміністрації Байдена, зокрема проекту Build Back Better, який був не більше ніж список побажань соціалістів.

Манчін наполягав на тому, щоб його колеги по Демократичній партії знайшли реальні джерела фінансування своїх прогресивних нездійсненних мрій, особливо зараз, коли спіралеподібна інфляція катастрофічно скорочує бюджет американців. Незважаючи на величезний тиск з боку ЗМІ, Білого дому та інших демократів Конгресу, Манчін стійко протистояв утопічним ідеям радикальних лівих.


Воїн освіти Асра Номані


Асра Номані – мешканка Вірджинії, яка стала на захист освіти та викорінення расистської ідеології у школах. Будучи віцепрезидентом зі стратегії та розслідуванням у Parents Defending Education та співзасновником Coalition for TJ (Коаліція на захист Вищої школи науки та техніки імені Томаса Джефферсона), Номані протягом всього 2021 року виступала за рівність в освіті в школі імені Томаса Джефферсона. Ця школа у Північній Вірджинії, яка вважається однією з найкращих у країні, справила сенсацію: адміністрація школи оголосила, що розглядає нову систему прийому студентів, яка враховує расові особливості. Ця система активно скорочуватиме кількість азіатсько-американських студентів, які в даний час складають близько 70% учнів школи. Номані та інші азіатські батьки з Північної Вірджинії, багато з яких переїхали в цей район, щоб їхні діти могли відвідувати тут висококласні школи, протестували проти змін і борються за те, щоб расова приналежність не відігравала жодної ролі у виборі учнів, яким надається можливість отримати освіту.


Коментатор та автор Барі Вайс


Барі Вайс, яка найбільш відома своїм публічним відходом з Нью-Йорк Таймс, минулого року кинула виклик прогресивізму. Важливо, що вона не просто виступила проти лівих у цей драматичний момент, а робила це день за днем, докладаючи серйозних зусиль, щоб виявити недоліки, властиві світогляду вкрай лівих. Вайс перейшла на Substack (незалежну платформу), де читачі можуть передплатити публікації окремих журналістів. Вона є частиною когорти колишніх журналістів, невдоволених редакторами та виданнями, що віддають перевагу ідеології, а не фактам. Вайс допомагала висвітлювати точки зору та події, які ігнорувалися чи спотворювалися основними джерелами. Вона часто використовувала свою платформу для знайомства з роботами інших журналістів, дозволяючи їм чесно говорити з аудиторією. Тим самим вона допомагає прокласти шлях для нової моделі журналістики, яка позбавляється посередників і більш вільно демократизує інформацію для всіх.


Комік Дейв Шапель (і генеральний директор Netflix Тед Сарандос)


Останні кілька років були непростими для артистів, оскільки соціальні правила, що стрімко змінюються, диктовані прогресивними інтернет-мемами, призвели до того, що багато хто з них був визнаний «проблемним» або «скасованим». Багатьом довелося вибачатися. Але цього року стендап-комік Дейв Шапель відмовився вибачатися. Його остання комедійна програма “The Closer” містила жарти на такі делікатні теми, як трансгендерність, що (природно) викликало обурення. Незважаючи на те, що кілька трансгендерних артистів висловили свою підтримку Шапелю, співробітники Netflix влаштували страйк, а кілька голлівудських джерел новин назвали Шапеля «трансфобним».

Шапель, проте, залишився при своїй думці, підтвердив свою позицію, не піддавшись суспільному тиску. Ще дивніше, що генеральний директор Netflix Тед Сарандос вчинив схоже, відмовившись зняти спецвипуск із платформи. Ані Шапеля, ані Сарандоса навряд чи можна помітити на місцевих зборах GOP, проте обидва відмовилися терпіти знущання з боку вкрай лівих.


Суддя окружного суду штату Вісконсін Брюс Шродер


Суддя Брюс Шродер опинився у центрі уваги під час свого головування на процесі Кайла Ріттенхауса на початку цього року. Незважаючи на величезний інформаційний шквал навколо процесу, він доклав усіх зусиль, щоб зал суду був місцем правосуддя, а не заспокоєння. Він вигнав репортерів, які намагалися вплинути на присяжних, і не дозволив звинуваченню порушити юридичну процедуру, щоб виставити Ріттенхауса винним. Він не злякався своєї ролі у центрі вибухонебезпечної національної суперечки. Він просто виконував свою роботу, як і мало бути.

***

Те, що зробили ці люди, не було показухою. Вони виконували свою роботу і зберігали спокій перед бурею. В умовах кризи зберігати спокій – це не просто чудово, це знак надії для решти. Надії насамперед на те, що ми не самотні. Що, в принципі, будь-яка людина може протистояти наростаючому потоку радикалізму, який загрожує змісти багато з нашої історії та культури. Є надія, що люди можуть мати думку, відмінну від загального тренду. Не всі з перерахованих вище людей є консерваторами. Але всі вони тією чи іншою мірою усвідомили небезпеку екстремізму і вирішили відстоювати свою позицію.
Так, 2021 був роком потрясінь. Важко було зберегти ясність думок. Ще важче було не впасти духом. На щастя, на тлі недоліків та невдач були і проблиски надії та моменти справжньої мужності. Сподіваємось, у 2022 році у нас будуть не лише проблиски, а й перемоги.
Автор: Eleanor Vaughn
Джерело: https://amac.us/2021-profiles-in-political-courage/?campaign=daily-news-email
Переклад українською, “Час і Події”.

Українці в Чикаго закликали зупинити російську агресію

100 підозрюваних у вчиненні вбивств на території Чикаго перебувають під домашнім арештом і моніторингом, разом із багатьма іншими підозрюваними у насильницьких злочинах

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers