rss
01/23/2022
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Діаспора \ Шляхетний Жест Громади Норт Порт
В час пандемії коронавірусу громадське життя на Флориді дуже сповільнилося, але незважаючи на всі перешкоди близькі друзі стараються зійтися і разом відсвяткувати родинні свята. При цій нагоді згадують події в Україні та потреби її народу в нелегкий економічний час.

2-ого січня, на відзначення Дня Народження активного члена української громади в Норт Порті Остапа Мацілинського, його друзі зложили пожертви на його честь для Товариства Української Мови ім. Шевченка (ТУМ) на поміч осередкам «Просвіти» в Україні.

Товариство Української Мови вже понад 30 років помагає обласним «Просвітам», деяким університетам та бібліотекам українськими книжками, друкованими в діаспорі, фондами на видавничу діяльність, стипендіями, для потребуючих студентів. Про це інформуємо нашу громаду через українську пресу.

Товариство Української Мови щиро дякує всім жертводавцям за щедрі пожертви і пам’ять про потреби в Україні, особливо в друкованім слові державною мовою!
Від редакції:

Товариство Української Мови імені Тараса Шевченка  отримало з України десятки листів вдячності за свою постійну системну багаторічну допомогу в справах підтримки української просвіти та освіти. Зокрема такі листи надійшли від Національного Університету “Острозька Академія”, Чернівецького, Волинського та Херсонського обласних осередків “Просвіти” тощо. Ми не можемо опублікувати вдячних вітальних листівок з України, проте хочемо вчергове підкреслити необхідність підтримки, зокрема і фінансової, всього українського з боку діаспори. І ТУМ є хорошим прикладом для наслідування, адже якщо ми цінуємо українське, то повинні підтримувати його і в Україні, і за її межами.

Cвітовий заклик СКУ: #СКАЖИПУТІНУ_НІ

В США відзначать 100-річчя першого виконання «Щедрика» в Нью-Йорку

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com