rss
12/02/2022
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ 100 підозрюваних у вчиненні вбивств на території Чикаго перебувають під домашнім арештом і моніторингом, разом із багатьма іншими підозрюваними у насильницьких злочинах
За словами шерифа округу Кук, до 80% тих, хто знаходиться під домашнім арештом (поліція одягає на підозрюваних браслети, з допомогою яких визначає їх місце їх перебування), звинувачуються у насильницьких злочинах.

«Це від 75-ти до 80-ти відсотків людей, за якими  спостерігають в їхніх будинках та яких звинувачують у насильницьких злочинах», – сказав шериф округу Cook Том Дарт у понеділок, повідомляє CBS Chicago. «У мене є близько 100 людей, які здійснюють нагляд за будинками, де проживають люди, яких звинувачують у вбивстві».

Чикаго розташоване в окрузі Cook і є домом для понад 40% жителів Іллінойсу. Це другий за чисельністю населення округ в країні після округу Лос-Анджелес. Дарт сказав, що програма електронного моніторингу в його окрузі (Cook) є найбільшою в країні, у ній моніторять близько 2 600 осіб.

Дані з офісу шерифа показують, що в програмі моніторять  90 осіб, звинувачених у вбивстві, а також 40 осіб, звинувачених у замаху на вбивство,  і  852 особи, звинувачених у зберіганні зброї при обтяжуючих обставинах, повідомляє  WGN9.

«Чи почуваєтеся ви в безпеці, знаючи цю статистику? Я не думаю, що будь-хто може почуватись у безпеці», - сказала мер Лорі Лайтфут про дані, що відображені у звіті.

Наприклад це  Клевонтай Уайт, оголошений у розшук поліцією влітку - після того, як він втік з домашнього електронного моніторингу, повідомляє CBS Chicago. Він зіткнувся з більш ніж десятком звинувачень у сексуальному насильстві при обтяжуючих обставинах і був застрелений поліцією Чикаго під час збройного протистояння в липні.

«Моніторинг вдома – це програма для людей, обвинувачених у насильницьких правопорушеннях», – сказав Дарт.

Дарт пояснив, що хоча більшість людей не вчиняють повторних злочинів під час домашнього електронного моніторингу, реформи 2017 року, які обмежують обіг готівки, привели до збільшення кількості правопорушників, щодо яких застосовується програма моніторингу.

Дарт сказав, що в офісі головного судді Тіма Еванса також діє програма моніторингу вдома, але інша, і він не знає, скільки підозрюваних знаходиться на цій програмі.

«Для мене думка про наявність двох систем нелогічна», - сказав Дарт, повідомляє CBS Chicago. «Я буквально поняття не маю, за скількома людьми стежить ця програма».

Минулого місяця Лайтфут попросила Еванса видалити жорстоких злочинців з програми, але Еванс відхилив цей план.

«Схоже, що пропозиція мера вимагає, щоб підсудні, яким висуваються певні звинувачення, вважалися винуватими, доки не буде доведено їх невинність», – сказав він.

Українці в Чикаго закликали зупинити російську агресію

Зомбі марксизму

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com