rss
03/23/2023
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Заступники Джо Байдена хваляться збільшенням кількості мігрантів
Прогресивні заступники президента Джо Байдена хваляться своїми зусиллями щодо прискореного входження мігрантів в американське суспільство - на наші робочі місця та на виборчі дільниці.

«Я дуже пишаюся персоналом USCIS… [за] прийняття численних операційних та політичних змін у відповідь на виконавчі накази адміністрації Байдена-Харріс», – йдеться у заяві Ур Джаддоу, директора Агентства служби громадянства та імміграції США в Міністерстві внутрішньої безпеки Алехандро Майоркаса.

Агентство USCIS опрацьовує запити іноземців на дозвіл на роботу, грін-карту та громадянство. Агентство допомагає людям знайти роботу в США, допомагає мігрантам, які незаконно перетинають кордон, а також допомагає мігрантам, яких пропускають у США митні та прикордонні служби Майоркаса.

За словами Джаддоу, з жовтня 2020 року до кінця вересня 2021 року агентство надало громадянство 855000 мігрантів і заохотило 172000 осіб грін-картами за те, що вони влаштувалися на роботу і зайняли робочі місця, яких потребували американці.

Імміграційна система – це «двигун американської могутності», – заявила Джаддоу, пообіцявши, що: «наступного року ми продовжимо служити [іноземному] суспільству і відображати образ Америки як нації, яка вітає та дає можливості всім».

Фраза «гостина нація» дедалі частіше використовується прогресистами замість непопулярної назви «нація іммігрантів», вперше висунутої в роки холодної війни.

Прагнення заступників Байдена впровадити в американське суспільство більше мігрантів відбулося після того, як президент Дональд Трамп у 2020 році вирішив значною мірою покласти край економічній політиці федерального уряду щодо інтеграції мігрантів із закордонних країн.

При Трампі щорічний приплив візових працівників, які шукають роботу, «студентів», тимчасових працівників та легальних іммігрантів впав на 1 мільйон, з 1,6 мільйона у 2017 році до менш як 600 000 у 2021 році, згідно зі звітом Бюро перепису населення США від 21 грудня.

Реформа Трампа припинила потік дешевої робочої сили, який дозволив інвесторам розбагатіти внаслідок створення безлічі низькооплачуваних робочих місць, що тривало протягом трьох десятиліть після того, як Конгрес різко збільшив темпи міграції у 1990 році. Багато великих груп, включаючи JP Morgan і Goldman Sachs, вважають, що Трамп скоротив пропозицію робочої сили для підвищення заробітної плати американців та збільшення інвестицій у працезберігаючі технології.

Зниження також допомогло зменшити деякі етнічні конфлікти у Сполучених Штатах. Наприклад, дедалі більше латиноамериканців зміщують свій політичний акцент із роз'єднуючої етнічної політики на загальнонаціональні проблеми, такі як зростання заробітної плати та сімейний бюджет.

Проте заступники Байдена зараз працюють понаднормово, щоб знову надути міхур дешевої робочої сили.

Вони приваблюють більше мігрантів як робітників, споживачів, орендарів і, зрештою, як виборці-демократи. Наприклад, у 2021 році адміністрація дозволила приблизно 1,5 мільйонам мігрантів в'їхати до Сполучених Штатів як особам, які шукають притулку, біженцям, громадянам Афганістану, законним іммігрантам, одержувачам грін-карт з возз'єднання сімей або працівникам, які працюють за візами.

Річний звіт USCIS пишається такими даними:

До кінця 2021 фінансового року USCIS затвердила понад 172 000 заяв про коригування статусу залежно від зайнятості, що на 50% перевищує стандартний базовий рівень.

USCIS прийняв 855 тисяч нових громадян США. USCIS зібрав біометричні дані для більш ніж 52 000 осіб та розглянув понад 28 000 заяв про дозвіл на роботу.

Служба громадянства та імміграції США опрацювала близько 39 000 заяв про надання притулку, 44 000 доказів достовірних побоювань та понад 4 400 обґрунтованих побоювань.

USCIS почала приймати заявки та продовжувати TPS за новими та/або розширеними категоріями для Південного Судану, Бірми, Сомалі, Сирії, Венесуели, Ємену та Гаїті.

Вони будуть розглядати подружжя, яке перебуває на утриманні E і L, як має дозвіл на роботу у зв'язку зі статусом і що подружжя, що перебуває на утриманні H-4, E і L, може претендувати на автоматичне продовження дозволу на роботу, а також надає відстрочку дій та дозвіл на роботу для заявників, які проживають у США з добросовісними петиціями про неімміграційний статус, які перебувають на розгляді.

Агентство також похвалилося новими правилами перетворення мігрантів на громадян:

Служба громадянства та імміграції США зробила ряд кроків для зменшення перешкод для натуралізації та отримання громадянства, включаючи поетапне скасування версії тесту на громадянство при натуралізації 2020 року та повернення до тесту 2008 року з 1 березня.

20 серпня 2021 року було опубліковано Повідомлення про пропоновану нормотворчість, в якій будуть внесені поправки до правил, щоб люди … могли отримати свої клопотання про надання притулку, зупинення висилки або захист відповідно до Конвенції проти тортур, що спочатку розглядаються офіцером USCIS з питань притулку позасудового розгляду, а не в імміграційному суді імміграційним суддею.

Багато опитування показують, що американці не проти іммігрантів та імміграції. Але двопартійний федеральний уряд з 1990 року використовує це для запровадження десятків мільйонів мігрантів з бідних країн для обслуговування американських підприємств як робочих, споживачів і орендарів.

Ця економічна стратегія завдає шкоди простим американцям: вона скорочує можливості кар'єрного зростання та знижує їхню заробітну плату, а також підвищує орендну плату. Ця стратегія також знижує продуктивність праці американців, знижує їх політичний вплив, збільшує регіональний розрив у багатстві, радикалізує їхню демократичну громадянську культуру, що сприяє досягненню компромісів, і дозволяє елітам ігнорувати зневірених американців, що перебувають на дні суспільства.

Багато маловідомих опитувань дійсно демонструють глибоку і широку протидію трудовій міграції та припливу тимчасових контрактних робітників на робочі місця, які шукають молоді випускники у США. Ця опозиція стає все більш чисельною, багаторасовою, міжстатевою, нерасистською, класовою, двопартійною, раціональною, наполегливою і визнає ту солідарність, яку американці виявляють один одному.

Автор: Neil Munro
Джерело: https://www.breitbart.com/immigration/2022/01/03/bidens-deputies-boast-of-accelerating-migration-numbers/
Переклад українською, “Час і Події”

Державні школи Чикаго закриваються, оскільки профспілки вчителів голосують за страйк через COVID

1022 Chicago Auto Show повертається на McCormick Place в лютому

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers