rss
03/23/2023
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ «Хочемо ми цього чи ні» Творець ковід-чіпів заявив, що чіпування не зупинити
Керівник шведської компанії Dsruptive Subdermals, яка розробила підшкірний чіп для відображення вакцинації від «ковід-19», Ханнес Сджоблад заявив, що технологію чіпування необхідно широко використовувати, незважаючи на критику громадськості, повідомляє британське видання Express.

Ханнес Сджоблад є виконавчим директором Dsruptive Subdermals, яка створила мікрочіп розміром 2 на 16 міліметрів та пропонує вживляти його людям під шкіру, насамперед – мешканцям Європейського союзу. Чіп коштує близько 100 євро.

При скануванні пристрій виводитиме на екрани мобільних смартфонів PDF-документ з інформацією про вакцинацію носія або позитивний результат тесту на коронавірус.

Проект викликав бурхливий ажіотаж і багато критики в соціальних мережах, деякі користувачі дорікнули методу інвазивністю, тобто необхідності проникнення в організм.

«Послухайте, я такий самий прихильник вакцини, як і всі навколо. І я виступаю за вакцинацію (тільки на добровільній основі), але чіпування означає, що за нами хочуть стежити, хочуть контролювати. Тут віє теорією змови», – написав один із користувачів «Твіттера».

Проте керівник Dsruptive Subdermals переконаний, що чіпування має набути широкого поширення в найближчому майбутньому.

«Ця технологія існує та використовується, хочемо ми цього чи ні. Я радий, що це стало предметом загального обговорення, нові технології необхідно широко обговорювати та розуміти. Розумні імплантати це - потужна технологія для здоров’я. Це те, що ми створюємо в DSruptive, і наша мета – трансформувати охорону здоров’я у глобальному масштабі», – висловився Ханнес Сджоблад, додавши, що інформація з чіпа буде доступна будь-кому. Наприклад, оточуючі за допомогою смартфонів зможуть перевірити, чи носій чіпа вакцинований проти коронавірусу.

За словами розробника, імпланти не призначені для стеження за людьми, функціонально не можуть передавати дані про місцезнаходження та спрацьовують лише при скануванні смартфоном.

«В них немає батареї. Вони можуть передавати сигнал власними силами. Таким чином, вони переважно пасивні, перебувають у сплячці», — підкреслив керівник Dsruptive Subdermals.

Психіатр Ганна Бичкова вважає, що розквіт конспірологічних теорій про медичні чіпи - це відображення загальної атмосфери тривожності у суспільстві. Мільйони людей з дитинства звикли почуватися незахищеними. Світ для них сповнений загроз, з якими треба справлятися самостійно. У поєднанні з низьким рівнем довіри до влади (у якому частково винна сама влада) у людей виникає відчуття, що навколо вороги, і будь-яка нововведення сприймається ними як небезпека, доки не доведено протилежне.

Джерело: https://www.9tv.co.il/item/38208
Переклад українською, «Час і Події»

Державні школи Чикаго закриваються, оскільки профспілки вчителів голосують за страйк через COVID

1022 Chicago Auto Show повертається на McCormick Place в лютому

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers