rss
01/28/2022
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ 1022 Chicago Auto Show повертається на McCormick Place в лютому
Вперше проведений у 1901 році, Чиказький автосалон є найбільшою автомобільною виставкою країни в Північній Америці. Показ проводиться асоціацією дилерів нових автомобілів Чикаго та Чиказькою автомобільною торговою асоціацією, яка проводить шоу з 1935 року. Публічна виставка 2022 року відбуватиметься з 12-ого по 21-ше лютого в McCormick Place.

«Хоча було багато чудових переваг проведення нашого «спеціального випускного» шоу літом, ми раді повернутися до проведення в лютому, оскільки історично це був ідеальний час для споживачів, щоб вийти і подолати зимову депресію, випробувавши новітні автомобілі, вантажівки та позашляховики», – сказав голова Чиказького автосалону Білл Хагерті. «Крім того, шоу допомагає викликати інтерес споживачів до нових транспортних засобів, і воно, фактично, розпочинає весняний сезон розпродажів від дилерів, що ще раз підтверджує те, що лютий – правильний час для шоу. Тим не менш, ми отримали важливий досвід з події в липні 2021 року, для реалізації наших планів в лютому. На виставці також будуть представлені такі популярні експонати, як закриті тестові траси Camp Jeep і Ram Truck Territory, а також тест-драйви на міських вулицях, за межами виставки».

На додаток до повернення улюблених шанувальниками тестових треків у приміщенні, на шоу буде представлена лінійка інтерактивних заходів у межах різних експонатів. Заходьте на віртуальний дисплей Національних парків Subaru, щоб відчути занурення з “п’ятьма відчуттями”, проїдьтесь на абсолютно новому тестовому треку Toyota Tundra в приміщенні та отримайте перший погляд на нові електромобілі, які незабаром з’являться на ринку, як-от Subaru Solterra та Toyota bz4X.

Також новинка наступного року: організатори шоу вшановуватимуть оперативні служби та військовослужбовців, влаштувавши День Першого реагування та День військової вдячності у вівторок, 15 лютого. У цей день усі оперативники та військові можуть відвідати визначені місця на заході просто показавши свій службовий значок або військове посвідчення - безкоштовно, без купівлі квитка. Усі гості, які супроводжують службу швидкого реагування або військовослужбовців, отримають ваучер зі знижкою в розмірі 10 доларів США, дійсний впродовж цього дня.

«Чиказьке автошоу стало давньою традицією, щоб люди могли весело провести час у приміщенні протягом тихого, холодного місяця», - сказав Дейв Слоун, генеральний менеджер Чиказького автосалону. «Ми раді знову запропонувати її шанувальникам, які з нетерпінням чекають цієї події, щороку 10 днів поспіль».

Квитки на Чиказьке автошоу 2022 зараз продаються на Chica­go­Auto­Show.com. Виставка 2022 року відбудеться 12-21 лютого в McCormick Place і відкрита для публіки з 10:00 до 22:00 кожного дня, крім останнього дня (День президента), коли шоу закривається о 20:00. Вартість квитків для дорослих становить 15 доларів США; пенсіонери від 62 років – 10 доларів США; діти 4-12 років – 10 доларів США; діти до 3 років - безкоштовно. Автосалон у Чикаго працюватиме відповідно до протоколів охорони здоров’я та безпеки, які вимагає Департамент громадського здоров’я штату Іллінойс. Перевірте вебсайт на наявність останніх оновлень.

Щоб придбати квитки або отримати додаткову інформацію, відвідайте ChicagoAutoShow.com. Інформація для ЗМІ доступна на сайті ChicagoAutoShow.com/media.

Переклад українською, «Час і Події».

Державні школи Чикаго закриваються, оскільки профспілки вчителів голосують за страйк через COVID

Запропонований в Спрінгфілді законопроект зробить незаконною вимогу щодо вакцинації від COVID-19 для робочих

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-04
Згадуючи Майдан. Передумови, суть та актуальні уроки
Посол України у США Оксана Маркарова відвідала зі своїм першим робочим візитом м.Чикаго, Іллінойс
На початку цього тижня співробітники Метра готувалися до холодів у районі Чикаго
Захід мусить рішуче забезпечити дотримання основних принципів Статуту ООН заради глобального миру та безпеки
«Зупиніть Путіна зараз!»: активісти вийшли під посольство Росії у Вашингтоні
Янгкін показав республіканцям шлях до перемоги
Битва за Донецький аеропорт. Хроніка подвигу, цифри, факти, значення та уроки
Справа Порошенка всередині та зовні. Фарс замість справедливості
У «братській могилі» індіанських дітей у Канаді не знайшли жодного трупа
Багата творча фантазія львівського гросмейстера. Олегу Романишину 10 січня виповнилося 70 років

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com