rss
02/01/2023
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Гороскоп \ Гороскоп

Овен

Тиждень сприятливий для того, щоб Овни могли наблизити свій успіх. Гороскоп радить прислухатися до побажань свого найближчого кола спілкування. Ці люди вам набагато більше, ніж просто союзники. Успіх багато в чому залежатиме від встановлених між вами домовленостей. Не слід забувати і про повсякденні справи. У другій половині тижня можливий несподіваний розвиток подій у тому процесі, який, як ви вважали, не потребує уваги. Відкоригуйте поведінку, проведіть роботу над помилками, і в жодному разі не зупиняйтеся на досягнутому. Вихідні цього тижня буде добре присвятити близьким членам сім’ї чи коханій людині.

Телець

Цього тижня представники знаку Зодіаку Телець виявлять прагнення незалежності. Слідкуйте, щоб боротьба за свободу не заважала справам. Вони мають бути на першому місці - як сумарний результат командної праці, а не можливість потішити своє самолюбство. Астрологічна ситуація тижня не передбачає несподіванок. Цей спокійний та гармонійний період бажано присвятити активному просуванню своїх природних талантів. У особистих справах Тільцям не доведеться переконувати когось у своїй правоті. Близькі люди будуть відкриті для діалогу та обговорення нових ідей. Якщо на порядку денному питання, що пов’язані з майном, спадком або нерухомістю, то Вам слід скористатися порадою експерта. Імпульсивні рішення можуть бути небезпечними, адже матимуть непередбачувані наслідки.

Близнюки

Близнюкам цього тижня вдасться розібратися з однією із заплутаних ситуацій. Однак гороскоп не гарантує, що, проливши світло на це питання, ви будете задоволені отриманим результатом. Багато що вимагатиме доопрацювання або коригування. На початку тижня може проявитися легкий смуток. Дорогі Близнюки, ви швидко позбудетеся депресивного настрою, якщо згадаєте минулі перемоги і мотивуєте себе з надією подивитися в майбутнє. Все залежатиме саме від Вас. Особисті стосунки протягом тижня розвиватимуться своєю чергою. Одинокі представники знака Зодіаку Близнюки при бажанні зможуть привернути до себе увагу людини, що вас цікавить. Сімейні Близнюки, вирішивши потішити марнославство, ризикують викликати напад ревнощів з боку свого партнера за стосунками, тому слід бути обачними.

Рак

Раки цього тижня відчують приріст життєвих сил. Це чудовий час, щоб перейти від планування до активних дій. Якщо ваша головна мета - щось конкретне в домашніх справах, результати кожного з таких починань виявляться вражаючими. Гороскоп не рекомендує втрачати дорогоцінний час і у справах особистих. У другій половині тижня стане зрозуміло, хто справжній друг, а хто лише користується вашою довірою. Не варто переживати. Перервавши малоприємний контакт, ви готуєте вільне місце, щоб впустити у своє життя більш відповідну вам людину — чесну і порядну. І кожен фініш - це насправді старт.

Лев

Врівноваженість Левів на цьому тижні буде гідна похвал, і немає таких справ, у яких ви не змогли б розібратися в цей період. Астрологічні обставини не виключають необхідності гасити розбіжності між родичами, колегами чи сусідами. До кінця тижня вам, дорогі Леви, рекомендується трохи знизити фінансовий апетит. Спробуйте розглянути бюджетні аналоги тих речей, які б хотіли придбати, не відмовляйтеся від консультації з фахівцями інтернет-магазинів. На вихідних може нагадати себе людина з вашого дитинства. Неділя залишить приємні спогади. Вам потрібно більше уваги присвятити своїм близьким - людям, що знаходяться поруч з Вами. Тож відкладіть в сторону справи та гаджети - і проведіть разом більше часу.

Діва

Тиждень сприятливий, не надто завантажить проблемами, але й цікавих подій також поки що не передбачається. Гороскоп рекомендує Дівам попрацювати над собою. Це чудовий час вчитися та розвиватися як зовні, так і внутрішньо. Усі важливі рішення перенесіть на наступний тиждень, щоб мати можливість більш чітко прораховувати очікувані результати. Наприкінці тижня Дівам слід уникати недомовленості в особистих розмовах, намагайтеся подумки промовляти кожну фразу, перш ніж її вимовити. Гороскоп рекомендує у цей період уникати легковірності. Є ризик, що хтось має намір позбавити вас об’єктивної картини подій, що відбуваються, представивши все у вигідному для себе вигляді. І саме від Вас залежить чи зможете Ви зберегти свою об’єктивність.

Терези

Астрологічна обстановка тижня сприяє Терезам у переході на новий етап у романтичних відносинах, створенню ділового партнерства та пошуку нового способу покращення свого добробуту. Вам, дорогі Терези, у цей період не потрібно витрачати час на ілюзії, а слід зайнятися справжньою справою. Такі сприятливі умови для рішучих дій випадають нечасто - мусите ними користуватись з усім можливим прагматизмом.
Самотнім Терезам у другій половині тижня доведеться дати остаточну відповідь на питання, чи є подальше майбутнє в одного з недавніх знайомств. Одружені представники вашого зодіакального знака будуть зайняті пошуком нової лінії поведінки у відносинах з партнером, оскільки старий підхід не приносить бажаного результату. Гармонія знаходиться на шляху чесності та відкритості.

Скорпіон

Астрологічна картина цього тижня допоможе втілення у життя планів представників знаку Зодіаку Скорпіон. Проаналізуйте, які обставини готові на вас працювати, а які вимагають корекції. Не дивуйтесь, дорогі Скорпіони, якщо під час переговорів протилежна сторона спробує перетягнути ковдру на себе. Це природна поведінка під час конкуренції та пошуку своєї вигоди, про які Вам не слід забувати самим. Вам також не варто відмовлятися від спроб отримати ласий шматок пирога. Відстоюйте свої інтереси, знаходячи вагому аргументацію. У особистих справах гороскоп рекомендує Скорпіонам націлюватися на оновлення відносин. Є всі шанси, що ваші бажання будуть задоволені. Не відмовляйтеся від свіжих ідей і нетривіального погляду на те, що відбувається в основних сферах вашого життя. Існують прості запитання, котрі не мають простих відповідей.

Стрілець

Обставини цього тижня складуться для Стрільців чудовим чином. Навіть цілі, які, як здавалося, немає можливості здійснити, тепер можуть реалізуватися. Закріпіть успіх та рухайтеся далі. Жити в умовах багатозадачності нелегко, але саме так, без перерви, переходячи з одного заняття на інше, ви створюєте своє найкраще майбутнє. Ближче до вихідних Стрільці матимуть можливість розслабитися. Зірки радять повністю або частково призупинити інформаційний потік. Займіться самоаналізом, помедитуйте, знайдіть час для улюбленого хобі. Відновити фізичний та емоційний баланс допоможе спілкування з чотирилапим вихованцем. Займіться приємним для себе відпочинком або справою, котру вже тривалий час відкладали на потім.

Козеріг

Тиждень для Козерогів матиме млявий характер. Можливо доведеться довше, ніж ви припускали, чекати на відповідь на якесь питання. Проте навіть це слід сприймати з позитивного боку. Тим самим ви, дорогі Козерога, отримуєте час для додаткових роздумів. Проаналізуйте мету, яку поставили перед собою. Якщо вона занадто складна або вимагає жертв, то, можливо, слід переключити увагу на щось інше. Позитивною тенденцією в особистих справах для представників вашого знака Зодіаку стане зміцнення взаємозв’язку з кимось із близьких, але до справжньої ідилії поки що далеко. Не сидіть, склавши руки, робіть все, що у вашій владі, щоб стосунки увійшли до потрібного русла. Сімейним Козерогам слід підстрахуватися від спалахів ревнощів з боку партнера по шлюбу.

Водолій

Події цього тижня змусять Водоліїв захищати завойований раніше успіх. Хто б на нього не зазіхнув, не втрачайте звичної впевненості у своїх силах. Вже до середини тижня стане зрозуміло, що це був важливий урок, отримавши який, ви викорінили ще одну негативну якість. Головне ставитись до подій саме як до уроків, котрі не просто так нам послані. На особистому фронті такі баталії виключені. Астрологічна обстановка сприяє будь-яким проявам романтичності з боку представників вашого знака Зодіаку. Не бійтеся здаватися трохи наївною або трохи кумедною людиною. Щирість, дорогі Водолії, може стати потужною зброєю для втілення навіть надхмарних цілей.

Риби

Цього тижня Риби спостерігатимуть за трансформацією стосунків із кимось із близьких. Астрологічна ситуація виключає два варіанти розвитку подій. Колишній опонент запропонує сісти за стіл переговорів, і в такому разі необхідно активно використовувати цей момент. При другому варіанті до вас прийде розуміння, що у світлі останніх подій стосунки повністю себе вичерпали. Енергетичні ресурси представників вашого знака Зодіаку у другій половині тижня будуть досить високі. Не бійтеся втоми, взявши на себе складний домашній проект або приступивши до фізичних тренувань. Самопочуття ще більше зміцніє, якщо захистите себе від негативного фону новин. Спокій і гармонія – найкращий захист від стресу. Плекайте в собі ці чудесні стани і результат не забариться.

Гороскоп

Гороскоп

Гороскоп#2022-08 (02/23/2022)
Гороскоп#2022-07 (02/16/2022)
Гороскоп#2022-06 (02/09/2022)
Гороскоп#2022-05 (02/02/2022)
Гороскоп#2022-04 (01/26/2022)

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers