rss
03/30/2023
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Як Джордж Сорос фінансував «прогресивних» окружних прокурорів, які стоять за сплеском злочинності у США
Протягом кількох останніх років мільярдер-філантроп Джордж Сорос непомітно фінансував революцію у реформі кримінального правосуддя, виділяючи десятки мільйонів доларів прогресивним кандидатам на виборах окружних прокурорів по всій країні, на тлі рухів за відміну застави та позбавлення фінансування поліції.

Працюючи з адвокатами-активістами, 91-річний Сорос переважно спрямовує гроші через складну мережу комітетів політичних дій на федеральному рівні та рівні штатів, а також некомерційні організації по всій країні.

Згідно з нещодавньою доповіддю, минулого року Фонд «Відкрите суспільство», некомерційна організація, за якою стоїть бізнес-магнат Сорос, надала 3 мільйони доларів Центру громадських ресурсів з питань безпеки та підзвітності. Ця група надає ресурси «місцевим адвокатам та організаціям, які працюють над усуненням шкоди, яку завдає поліцейська діяльність у США».

Філантроп угорського походження Сорос та його група некомерційних організацій «Відкрите суспільство» в основному виділяли готівку на політичні кампанії, контрольовані адвокатом та активістом реформи кримінального правосуддя - 60-річною Вітні Тімас (Whitney Tymas). Згідно з публічними документами, вона є скарбником численних PAC (Комітету з політичних дій) «Правосуддя та безпека», а також ще 20 інших груп зі схожими назвами, - як на рівні штату, так і на федеральному рівні.

За словами Тімас, мета незліченної множини численних PAC полягає в обранні «прогресивних прокурорів», щоб покласти край жорсткій поліцейській діяльності та масовим ув’язненням. «Якщо ми хочемо досягти справжнього прогресу, знадобляться постійні зусилля місцевих обраних прокурорів по всій країні, щоб виправити та переосмислити свою роль у кримінально-правовій системі – не лише як «вартових порядку», а й як активних каталізаторів змін», – написала Тімас. статті, опублікованій минулого року.

Її зусилля, у поєднанні зі щедрістю Сороса, відіграли величезну роль у деяких найсуперечливіших кампаніях щодо вибору окружних прокурорів у США, включаючи Чеса Будіна у Сан-Франциско, Джорджа Гаскона у Лос-Анджелесі, а також Ларрі Краснера у Філадельфії та Кім Фокс у Чикаго. Серед іншого, Сорос також пожертвував 1 мільйон доларів на успішну кампанію окружного прокурора Елвіна Брегга на Манхеттені, направивши гроші через комітет політичних дій «Колір змін», згідно з офіційними даними.

«Джордж Сорос непомітно організував потік тіньового фінансування на виборах місцевих прокурорів по всій країні, перевернувши систему і, по суті, поставивши на посміховисько всю нашу систему фінансування виборчих кампаній», – сказав Том Андерсон, директор Державного проекту цілісності у Національному правовому та політичний центр у Вірджинії.

За даними Capital Research Center, некомерційної організації, яка відстежує лобіювання та благодійність, у період з 2015 по 2019 рік Сорос та пов’язані з ним комітети з політичних дій витратили понад 17 мільйонів доларів на місцеві вибори окружних прокурорів - на підтримку лівих кандидатів. За оцінками NLPC, за останні два роки ця сума перевищить 20 мільйонів доларів.

«Я не думаю, що ми коли-небудь бачили щось подібне, де гроші та ресурси на рівні федеральних виборів задіяні та скоординовані для ефективної протидії чесності виборів на місцевому рівні, коли обмеження фінансування виборчих кампаній роблять чесну протидію практично неможливою», – сказав Андерсон, додавши, що консервативні опоненти скуті місцевими законами про фінансування виборчих кампаній, яких Сорос не зобов’язаний дотримуватися, тому що він використовує незалежне фінансування та не координує кампанії безпосередньо.

Критики кажуть, що політика фінансованих Соросом окружних прокурорів, яка включала скасування застави і, як у Чикаго, поміщення сотень злочинців, які вчинили тяжкі злочини під електронні системи відстеження, призвела до сплеску злочинності по всій країні. Згідно з щорічним Єдиним звітом ФБР про злочинність, опублікованим у вересні, у 2020 році в країні спостерігалося 30-відсоткове збільшення кількості вбивств – найбільший річний сплеск з тих пір, як почали реєструвати статистику злочинності 60 років тому. Згідно зі звітом, кількість арештів у країні скоротилася на 24%.

Цього року у Філадельфії, місті з населенням 1,5 мільйона людей, було скоєно більше вбивств, ніж у Нью-Йорку та Лос-Анджелесі - двох найбільших містах країни. У місті зареєстровано 521 вбивство – найвищий показник з 1990 року – порівняно з 443 у Нью-Йорку та 352 у Лос-Анджелесі. У Чикаго, третьому за величиною місті країни, зареєстровано найбільшу кількість вбивств – 739, що на три відсотки більше, ніж у попередньому році.

«Хоч би куди йшли прокурори, які користуються підтримкою Сороса, – злочинність слідує за ними, – сказав сенатор-республіканець від Арканзасу Том Коттон в інтерв’ю The Post. – Вони відмовилися від свого обов’язку щодо забезпечення громадської безпеки, домагаючись поблажливості навіть за найжахливіші злочини, і вони часто категорично відмовляються пред’являти злочинцям звинувачення у пограбуваннях магазинів, бродяжництві та цілих категоріях інших злочинів».

У Лос-Анджелесі, де реформи кримінального правосуддя нещодавно призвели до хвилі пограбувань і насильницьких злочинів, Сорос направив понад 2,5 мільйона доларів до комітету політичних дій Каліфорнії на підтримку Гаскона, який залишив офіс окружного прокурора Сан-Франциско, щоб виступити проти Джекі Лейсі в 2020 році. Народжений на Кубі Гаскон, який переїхав зі своєю сім’єю до США у 1967 році, сказав у своїй інавгураційній промові у грудні 2020 року, що поспішне прагнення «ув’язнити покоління кольорових дітей» розірвало «соціальну тканину нашого суспільства. Статус-кво не убезпечив нас».

Будін, батьки якого були членами внутрішнього терористичного угруповання Weather Underground, підтримував аналогічні настрої під час своєї кампанії у Сан-Франциско. Колишній державний захисник і перекладач колишнього президента Венесуели Уго Чавеса, Будін пообіцяв покінчити з масовим позбавленням волі та грошовою заставою. Колишні прокурори з розслідування вбивств Сан-Франциско Брук Дженкінс і Дон Дю Бен нещодавно звільнилися з роботи, двоє з 59 повірених пішли у відставку з того часу, як Будін обійняв посаду в січні 2020 року.

Раніше мер Сан-Франциско Лондон Брід оголосила про надзвичайні заходи щодо боротьби зі злочинністю - після сплеску насильства із застосуванням вогнепальної зброї та смертельних передозувань фентанілу в міському районі Тендерлойн. «Настав час зупинити царювання злочинців, що руйнують наше місто, настав час покласти цьому кінець. І цьому приходить кінець, коли ми робимо кроки, щоб бути більш агресивними у застосуванні закону, більш агресивно ставиться до змін у нашій політиці і менш терпимо до всіх фекалій, що руйнують наше місто», – сказала вона.

На думку критиків, проблема починається із неефективного застосування права на рівні окружного прокурора.

«Єдиний добрий прокурор Сороса – це прокурор Сороса, який програв», – сказав Коттон The Post.

Але це стає більш рідкісним явищем, оскільки Сорос та інші прогресивні групи збільшують своє фінансування.

Кім Фокс із Чикаго стала першим успіхом Сороса. Він вклав 300000 доларів у її першу кампанію у 2016 році та ще 2 мільйони доларів для її успішного переобрання минулого року. Прокурор штату округу Кук зазнала критики, коли її офіс відхилив усі звинувачення у початковому обвинувальному висновку з 16 пунктами проти актора «Імперії» Джуссі Смоллетта у 2019 році, через три тижні після того, як його винесло велике журі. Нещодавно Смоллетт був засуджений за інсценування помилкового злочину на ґрунті ненависті.

Фінансування Сороса не закінчується обранням прогресивних прокурорів. У жовтні Центр політики відкритого товариства Сороса пожертвував 500000 доларів Equity PAC - групі з Техасу, яка фінансує прогресивні ініціативи та працює над протидією пропозиції, в результаті якої столиця Остін найняла б сотні нових поліцейських на тлі різкого стрибка випадків тяжких злочинів. Хоча кількість нападів із обтяжливими обставинами у місті за 2020 рік збільшилася на 10 відсотків, ініціатива була відхилена минулого місяця. Мабуть, завдяки грошовим вливанням Сороса, який фінансував рекламні кампанії по всьому Остіну.

Пожертвування Сороса надійшло через рік після того, як його некомерційна організація надіслала 652 000 доларів до групи PAC Техасу з питань правосуддя та громадської безпеки, яка підтримала обрання Хосе Гарзи, який обійняв посаду окружного прокурора округу Тревіс, розташованого в Остіні.

Фото: https://kontinentusa.com/
Автор: Isabel Vincent,
Джерело: https://nypost.com/2021/12/16/how-george-soros-funded-progressive-das-behind-us-crime-surge/
Переклад українською, «Час і Події».

Рада округу Кук схвалює фінансування для покращення транспорту в приміській частині округу Кук

За що боролись, на те і напоролись

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers