rss
03/30/2023
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Рада округу Кук схвалює фінансування для покращення транспорту в приміській частині округу Кук
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle

Рада комісарів округу Кук схвалила сьогодні фінансування для подальших транспортних проектів та ініціатив, керованих Департаментом транспорту та автомобільних доріг округу (DoTH). Це життєво важливі проекти, які стимулюють економічний розвиток, розбудовують регіональний транспорт і покращують якість життя в окрузі Кук.


Illinois Tollway Partnerships

DoTH та Illinois Tollway співпрацюють, щоб розпочати проектування, будівництво та модернізацію перехрестя 87-ї вулиці та Робертс-роуд у селищах Бріджв’ю, Гікорі-Хіллз та Джастис. Цей проект розширить перехрестя, щоб забезпечити смуги повороту праворуч і ліворуч, нові світлофори та зливову каналізацію, а також додасть тротуари на цьому відрізку дороги. Округ виділяє 5 мільйонів доларів на проект.

Крім того, DoTH співпрацює з Illinois Tollway, а також з Департаментом транспорту Іллінойсу (IDOT) і Proviso Township для будівництва та будівництва вздовж кількох вулиць у районі Westdale Gardens у місті в рамках реконструкції I-294 Central Tri State. проект. Поліпшення включають відновлення покриття дороги, заміну бордюрів та встановлення тротуарів, переваги оптових цін на будівництво, а також мінімізацію впливу на мобільність під час будівництва. Округ виділяє 700 тисяч доларів на цей проект.


Інвестуйте в Cook Funding Metra

DoTH співпрацює з Metra, щоб розпочати роботу, пов’язану з їхньою нагородою Invest in Cook 2021, яка надає фінансування на фундаментальне будівництво та покращення станції 147th Street на лінії Metra Electric у місті Гарві. Це другий грант Invest in Cook, наданий для цього проекту. Станцію буде перебудовано на рівні вулиці з огородженням для ліфта, щоб вона відповідала вимогам ADA. Покращення платформи включають реконструкцію головного будинку та три нових утеплення, в комплекті з навісом на всю довжину. Це партнерство забезпечує відшкодування до 600 000 доларів США на частку витрат, пов’язаних з цим проектом.


Village of Berkeley

DoTH і Village of Berkeley співпрацюють, щоб розпочати роботу, пов’язану з їхньою нагородою Invest in Cook 2021 року, яка передбачає фінансування для проектування нових тротуарів і багатофункціональних доріжок для покращення велосипедних і пішохідних сполучень у промислових зонах. Покращення включають нові тротуари шириною 6 футів, що відповідають вимогам ADA, уздовж південної сторони Макдермотт Драйв між Вольф-роуд і водоймою, а також - уздовж західної сторони Морріс-авеню між водоймою та Сент-Чарльз-роуд. Навколо наземного ставка пропонується багатофункціональна доріжка шириною 8 футів, що відповідає вимогам ADA, і буде з’єднана з новими тротуарами. Округ виділяє 50 тисяч доларів на проект.


Village of Buffalo Grove

DoTH і Village of Buffalo Grove співпрацюють, щоб розпочати роботу, пов’язану з їх нагородою Invest in Cook 2021 року, яка передбачає фінансування для планування та попереднього проектування дороги на озері Кук між Арлінгтон-Хайтс-роуд і бульваром Раупп. Цей проект розташований безпосередньо на захід від будівельного проекту DoTH із селами Баффало-Гроув і Уілінг, який наближається до завершення. Лейк-Кук-роуд – це головна дорога, яка направляє пасажирські, вантажні та житлові транспортні сполучення зі сходу на захід на міждержавні маршрути з півночі на південь. Цей проект забезпечить реконструкцію тротуарів, переконфігурацію перехрестя на Арлінгтон-Хайтс-роуд, а також створить більш ефективну мобільність для всіх користувачів уздовж коридору. Округ виділяє 500 тисяч доларів на цей проект.


Village of Justice

DoTH та Village of Justice співпрацюють, щоб розпочати роботу, пов’язану з їхньою нагородою Invest in Cook 2021 року, яка передбачає фінансування будівництва та проектування реконструкції доріг 86th Court Industrial. Поліпшення включають реконструкцію тротуарів, новий бордюр і водостічні системи. 86th Court Industrial є домом для 25 підприємств і перевозить 160 вантажівок на день до коридору та через нього. Округ надає 192 890 доларів США на фінансування цього проекту.


Village of Elk Grove

DoTH та Village of Elk Grove співпрацюють, щоб розпочати роботу, пов’язану з їхньою нагородою Invest in Cook 2021 року, яка передбачає фінансування в розмірі 500,00 доларів США на будівництво та будівництво проекту велосипедної доріжки Meacham Road між з’їздом IL-309 і Biesterfield Road, додавши додаткову милю багатофункціонального шляху в межах Села. Цей проект замінить існуючий тротуар завширшки 5 футів на багатофункціональну доріжку завширшки 8 футів для обслуговування як пішоходів, так і велосипедистів. Цей проект також створить додаткове сполучення з Busse Woods.


Village of Phoenix

DoTH і Village of Phoenix співпрацюють, щоб розпочати роботу, пов’язану з їхньою нагородою Invest in Cook 2021 року, яка передбачає фінансування в розмірі 250 000 доларів США на будівництво та/або відновлення покриття Френсіс-авеню, Третьої авеню та 155th Place. Покращення включають фрезерування та шліфування поверхонь тротуарів, різання та латання там, де це необхідно, коригування існуючих лазів та басейнів, а також заміну бордюрів та під’їздів. Ці дороги інтенсивно використовуються житловим та комерційним транспортом у межах села.


Village of Hodgkins

Дот і Village of Hodgkins співпрацюють, щоб розпочати роботу, пов’язану з їхньою премією Invest in Cook 2021 року, яка передбачає фінансування в розмірі 30 000 доларів США на дослідження планування та оцінки доцільності нової розв’язки на I-55 на Леон Кук Драйв. Нова розв’язка надасть вантажному транспорту прямий доступ до підприємств уздовж Леона Кука та Рівер-роуд, мінімізуючи вплив на прилеглу територію.


Партнерські угоди

DoTH було схвалено укласти контракт з Granite Construction Company в Нортбруку, щоб розпочати роботи на чотирьох критичних мостах, які несуть Кедзі-авеню, Кроуфорд-авеню, Ріджленд-авеню та 104-у авеню через протоку Кал Саг. Сума контракту становить 6 463 304,15 доларів США. Покращення включають заміну секцій конструкційної сталі, щоб продовжити термін служби мосту, очищення та фарбування.


Village of Northfield

DoTH і Village of Northfield співпрацюють, щоб розпочати послуги з проектування та придбання землі вздовж коридору Happ Road між Віннеткою та Willow Roads. Цей проект реконструкції покращить проїжджу частину та створить тротуари для кращої мобільності в центрі міста. Округ виділяє 581 000 доларів США на проект.


Village of Streamwood

У рамках проекту реабілітації Шаумбург-роуд, що коштує 3,5 мільйони доларів, DoTH і Village of Streamwood співпрацюють, щоб розпочати ремонт паркувальних смуг і заміну тротуарів на Шаумбург-роуд між Саттон-авеню (IL-59) і Іст-авеню, а також відновлення покриття West Green Mea­dows. Бульварна дорога. Округ надає 255 586,81 доларів США на проект.

Для детальнішої інформації відвідайте офіційний сайт: https://www.cookcountyil.gov/agency/transportation-and-highways

За що боролись, на те і напоролись

Як Джордж Сорос фінансував «прогресивних» окружних прокурорів, які стоять за сплеском злочинності у США

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers