rss
09/27/2022
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Консульське обслуговування у Флориді
6-7-ого листопада до Норт Порту, Флорида, завітали консул України Констянтин Ворона та секретар консульського відділу Ганна Бабенко, щоб надати допомогу громадянам України, які проживають в штаті Флорида.

В цей час можна було оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон; отримати виготовленого паспорта; стати на консульський облік; оформити нотаріальні заяви; подати документи для реєстрації дітей-громадян України народжених в США; подати документи для залишення на постійне проживання за кордоном.

Залагодження всіх справ відбулося у приміщенні Українського Куль­тур­ного та Релігійного Осередку ім. св. Андрія в Норт Порті. Зацікавленим особам потрібно було зголоситися «online» і прибути на призначений час. До помочі українським урядовцям були волонтери – члени Осередку: Віктор Лісничий (голова), Галина Ліснича, Ліда Бойко, Оля Бабчук, Віра і Богдан Боднаруки, Дарія Томашоска, Наталя Невмержицька та Богдан Захарчишин з Рочестеру.

На завершення зустрічі із Костянтином Вороною та Ганною Бабенко, сім’я Лісничих приготовала вечерю, щоб у теплій атмосфері попрощатись і побажати дальших успіхів працівникам консульства України.

Залучене фото Віктора Лісничого

Шановна українська громадо! Користуючись нагодою, хочу подякувати всім за роботу та Ваш внесок у просування та захист інтересів України!

Українську громаду Чикаго відвідали військовослужбовці ВМС США

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com