rss
09/27/2022
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Шановна українська громадо! Користуючись нагодою, хочу подякувати всім за роботу та Ваш внесок у просування та захист інтересів України!
Щойно завершився місяць листопад, традиційно насичений як приємними зустрічами у сімейному колі, так і заходами з вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду українського народу 1932–1933 років, та штучних голодів 1921–1923 та 1946-1947 рр.

Станом на сьогодні 7 штатів Середнього Заходу США (Вісконсін - 2017 р., Іллінойс - 2018 р., Канзас - 2018 р., Міссурі - 2018 р., Мічиган - 2018 р., Міннесота - 2018 р., Північна Дакота - 2018 р., ) визнали Голодомор геноцидом українського народу, у зв’язку з чим губернатори цих штатів видали відповідні прокламації.

У наступному році по всьому світу проводитимуться заходи у зв’язку з 90-ми роковинами цієї жахливої трагедії.

З метою належної організації заходів у зв’язку з 90-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років та гідного вшанування пам’яті жертв голодоморів, Президент України В.Зеленський підписав відповідний Указ.

З текстом Указу можна ознайомитись за наступним посиланням - https://cutt.ly/OYrGPSH .

Крім того, 27 листопада ц.р. Гарант звернувся до українців усього світу з подякою та закликом брати активну участь у справі визнання Голодомору 1932-1933 рр. геноцидом українського народу (зі зверненням можна ознайомитись у додатку або за посиланням - https://cutt.ly/pYrAqsT ).

Мільйони життів було втрачено через масовий штучний голод і міжнародна спільнота має усвідомлювати якою загрозою є режими, що зневажають права і свободи людини у прагненні утвердити власну могутність.

Саме тому у наступному році Генеральне консульство України в Чикаго буде проводити активну роботу з усіма штатами консульського округу установи (Айова, Вісконсин, Іллінойс, Індіана, Канзас, Міннесота, Міссурі, Мічиган, Небраска, Південна Дакота та Північна Дакота) з метою визнання офіційними органами вказаних штатів Голодомору 1932-1933 рр. в Україні ГЕНОЦИДОМ українського народу.

Для цього ми будемо звертатися до української громади в кожному окремому штаті для планування роботи з офісами губернаторів і дуже розраховуємо на Вашу допомогу.

Stronger together!
Слава Україні!
З глибокою повагою,
Генеральний консул Сергій Коледов

Українську громаду Чикаго відвідали військовослужбовці ВМС США

Консульське обслуговування у Флориді

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com