rss
07/04/2022
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Здоров’я \ Долаємо симптоми професійного вигоряння

Якщо ви помітили у себе симптоми професійного вигоряння, не сподівайтеся, що вони з часом минуть


Запам’ятайте, що усе, що з нами відбувається, залежить лише від нас. Тому вам вибирати, чи залишатися на роботі, яка вам не подобається та є причиною вашого поганого психологічного стану, чи спробувати щось змінити. Керуйте стресовим фактором, який спричиняє вигоряння. Після того, як ви визначили, що саме викликає у вас симптоми професійного вигоряння, складіть план, як ви можете з цим впоратися.

Оцініть свої можливості. Обго­воріть конкретні проблеми з вашим керівником. Можливо, ви зможете по­працювати разом, щоб змінити ваші очікування, досягати компромісів або конкретних рішень. Чи є можливими якісь варіанти поділу роботи на окремі елементи?

Чи є можливість працюва­ти дистанційно, чи зробити час роботи більш гнучкішим?

Змініть своє відношення. Якщо на роботі ви стали цинічними, розгляньте можливості та шляхи зміни вашого ба­чення. Може, ви по-новому подивитеся на приємні аспекти вашої роботи. Пока­жіть колегам, що ви бачите та визнаєте їхній цінний внесок та добре виконану роботу. Протягом дня робіть короткі пе­рерви. Проведіть час подалі від роботи, займаючись чимось, що вам справді подобається.

Не бійтеся шукати підтримку. Якщо ви маєте добрі стосунки з кимось із колег по роботі, маєте друзів або близьких, їхня підтримка та співпраця може допомогти вам впоратися зі стре­сом на роботі та почуттям вигоряння. Можливо, у вашій компанії є спеціаль­но навчені для цього люди. Не бійтеся звертатися по допомогу.

Оцініть свої інтереси, вміння та бажання. Відверта оцінка може допо­могти вам вирішити, чи варто розгля­нути іншу роботу. Наприклад, таку, на якій ставлять менше до вас вимог чи яка більше відповідає вашим інтересам та цінностям.

Робіть фізичні вправи. Регулярна фізична активність допомагає краще справлятися зі стресом. Це також до­помагає зосередитися на речах, які не пов’язані з роботою.

Добре спіть. Повноцінний сон від­новлює самопочуття та сприяє здоров’ю. Постановіть собі спати не менше 7−8 го­дин на добу.

Автор: Ірина Лисичанська
Джерело: “Високий Замок”
 (https://wz.lviv.ua/health/446788 )

Губернатор штату Іллінойс Прітцкер затвердив нові межі законодавчих округів штату для “Сongressional map”

Випиваєте більш ніж одне горнятко кави на день? Чи впораються з цим ваші нирки?

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com