rss
01/23/2022
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ «Просто склейте мене назад»: 7 дітей, як і раніше, в лікарні через тиждень після нападу на Різдвяний парад в Уокеші
Через тиждень після нападу на Різдвяний парад в Уокеші, під час якого Даррелл Е. Брукс проїхав крізь натовп людей на позашляховику, в лікарні все ще залишаються семеро дітей. Троє залишаються у важкому стані, троє перебувають у задовільному стані, а ще один пацієнт перебуває у хорошому стані, повідомили Fox News у Дитячій лікарні Вісконсина.

У однієї дівчинки, 11-річної Джессалін Торрес, після нападу «були сліди» від ґрат радіатора позашляховика на грудях. Однак її дядько Раян Конке сказав, що вона перебуває у піднесеному настрої.

«Вона сказала їм: «Просто склейте мене назад. Для неї було дуже важливо пожартувати. Ми з сестрою посміхнулися у відповідь. Ми подумали, що це було смішно», – сказав Раян Конке Fox News Digital.

Щонайменше 62 людей було поранено внаслідок атаки, яка сталася минулої неділі вдень, незадовго до Дня Подяки. З того часу шестеро людей було оголошено мертвими, у тому числі восьмирічний Джексон Спаркс, який помер у вівторок після інциденту. Інші п'ять загиблих внаслідок нападу були оголошені мертвими протягом кількох годин. Їх імена:

1.) Вільгельм Хоспель, 81 рік.
2.) Вірджинія "Джинні" Соренсон, 79 років.
3.) ЛеАнна Оуен, 71 рік.
4.) Тамара Дюранд, 52 роки.
5.) Джейн Куліч, 52 роки.

Вдень у неділю жителі Уокеша вшанували загиблих хвилиною мовчання та запалили сині вогні біля своїх будинків.

«Компанії та члени міської ради видавали мешканцям сині ліхтарі, щоб вони поставили їх біля своїх будинків протягом свят. Мер Шон Рейлі, який разом з іншими представниками влади, вшанував жертв хвилиною мовчання, сказав Fox News, що «синій – це колір єдності», – повідомляє Fox News.

Вдень у неділю, 21 листопада, підозрюваний Даррелл Е. Брукс-молодший врізався на позашляховику в натовп людей, які були на Різдвяному параді в Уокеші. За твердженнями влади, дія Брукса була «навмисною» і сталася невдовзі після інциденту, пов'язаного з домашнім насильством. Поліція не переслідувала підозрюваного під час передбачуваного нападу, всупереч раннім повідомленням. Йому було пред'явлено звинувачення за п'ятьма пунктами в умисному вбивстві із заставою у 5 мільйонів доларів.

ЗМІ і влада досі не представили мотивів, що пояснюють, чому Даррелл Е. Брукс, який висловив у соціальних мережах симпатії до Black Lives Matter і реп-пісню проти Трампа, здійснив цей напад.

Автор: Paul Bois
Джерело: https://www.breitbart.com/crime/2021/11/28/seven-children-hospital-week-waukesha-christmas-parade-attack/
Переклад українською – «Час і Події»

Влада нездар

Американські військові інструктори з Флориди прибули на Львівщину

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com