rss
01/23/2022
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Губернатор штату Іллінойс Прітцкер затвердив нові межі законодавчих округів штату для “Сongressional map”
Ця нова карта складена демократами штату. З її допомогою демократи гарантовано матимуть більшість у Іллінойській делегації Конгресу у Вашингтоні. Ось так - спритність рук і ... ніякого шахрайства!

Губернатор Дж. Б. Прітцкер підписав закон про карту Конгресу, складену демократами і спрямовану на розширення контролю партії над її вашингтонською делегацією на десятиліття, починаючи з виборів наступного року.

Схвалення карти Прітцкером ніколи не викликало сумнівів після того, як демократ на першому терміні на початку цього року підписав розроблену партією карту, яка створює нові межі для 177 законодавчих округів штату.

Нова карта піддалася критиці з боку республіканців, а оскільки федеральні позови про порушення виборчих прав в ході перекроювання округів є звичайною справою, то цілком були ймовірні юридичні проблеми з картою, підписаною Пріцкером. Проте губернатор у вівторок виступив на захист карти.

 «Ці карти відповідають визначному закону про права голосу та забезпечать справедливе представництво всіх громад у нашій делегації в Конгресі», – сказав Прітцкер у заяві.

Оскільки демократи контролюють Генеральну асамблею та канцелярію губернатора, для нової карти не знадобилося жодного внеску республіканців. Так було й десять років тому, що призвело до створення карти, де демократи мають перевагу 13-5 над республіканцями в делегації штату в Конгресі.

Оскільки федеральний перепис населення 2020 року, відкладений через пандемію, показав першу втрату населення Іллінойсом за десятиліття, представництво штату в Палаті представників США скоротилося з 18 місць до 17. Демократи прагнули провести межі, які давали б їм перевагу 14-3 на майбутніх виборах.

Карта Конгресу законодавчих округів штату вважалася критичною не тільки для демократів в Іллінойсі, але й для партії на національному рівні, враховуючи вузьку демократичну більшість, яку має спікер Палати представників Ненсі Пелосі на проміжних виборах наступного року, що зазвичай сприяє виходу партії з-під влади в Білому домі.

Ще до того, як Прітцкер підписав нову карту, республіканці та демократи були змушені протистояти змінам кордонів.

Лише через кілька годин після того, як 29 жовтня законодавчі органи схвалили карту, республіканець Адам Кінзінгер з Чаннахону, який перебував 6-й раз в Конгресі, виступив проти колишнього президента Дональда Трампа та його постійного керівництва партією, вирішив не претендувати на переобрання. Кінзінгер був розміщений в окрузі разом із депутатом США Даріном ЛаХудом з Пеорії, який був постійним прихильником Трампа.

Депутат від Демократичної партії Марі Ньюман з Ла-Грандж, яка працювала перший термін, вирішила кинути виклик депутату від Демократичної партії Шону Кастену з Даунерс-Гроув, який перебував двічі, після того, як була відображена в районі з латиноамериканським населенням, який представляє представник США Хесус «Чуй» Гарсія.

Свіжоспечена республіканська депутатка Мерфі Міллер з Окленда була відображена на карті в окрузі з чотиристроковим депутатом США Майком Бостом з Мерфісборо. Бост оголосив, що буде домагатися переобрання. Міллер не сказала, що вона буде робити. Вона могла б кинути виклик депутату США Родні Девісу, чий сусідній район включає частину її нинішнього округу.

Члени Конгресу не повинні проживати в окрузі, який вони представляють.

Підпис Прітцкера також означає, що настав час прийняти рішення для Девіса, який за новою картою знаходиться в республіканському центральному районі Іллінойсу. Девіс роздумував про свою потенційну кандидатуру від Республіканської партії на пост губернатора, і його помічники сказали, що він прийме рішення щодо свого політичного майбутнього, коли нові кордони стануть законом.

Нова карта також створює новий другий район впливу латиноамериканців, що відображає збільшення населення латиноамериканців у штаті. Район, відкритий для виборчої боротьби, простягається від північно-західної частини Чикаго на захід і включає латиноамериканські громади в Бенсенвіллі, Аддісоні та Західному Чикаго.

Chicago Ald. Gilbert Villegas 36-им оголосив про свою кандидатуру від Демократичної партії в окрузі, і очікується, хто ще буде балотуватися.

Демократи також створили новий відкритий округ, який проходить від району Метро-Схід поблизу Сент-Луїса і йде на північний схід, щоб включити виборців-демократів у Спрінгфілді, Декейтері та Шампейні. Колишній помічник Прітцкера Ніккі Будзінскі оголосила про номінацію від Демократичної партії на цьому окрузі.

Нова карта також намагається створити західний округ Іллінойсу, орієнтований на демократів, щоб зберегти місце, яке п’ять термінів займає депутат від США Черрі Бустос з Молайн, який не претендує на переобрання. Округ поширюється на демократичні райони Рокфорда, перш ніж відправитися на південь, щоб спробувати забрати демократів у Пеорії та Блумінгтоні.

Кілька демократів оголосили свої кандидатури, щоб спробувати замінити Бустоса. Остання суперниця Бустоса з Республіканської партії, Естер Джой Кінг із East Moline, також бере участь у конкурсі.

Влада нездар

Американські військові інструктори з Флориди прибули на Львівщину

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com