rss
03/31/2023
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Українська громада Чикаго приєдналася до українців по всьому світу, щоб вшанувати мільйони українців, які загинули як жертви Великого Голодомору, 1932-1933 рр.
Українська громада Чикаго приєдналася до українців по всьому світу, щоб вшанувати мільйони українців, які загинули як жертви Великого Голодомору, 1932-1933 рр.

  
  
Єпископ Бенедикт Української Католицької Церкви та представники духовенства, які представляють католицьку та православну парафії, помолилися на поминальній службі, до якої приєдналися українці-американці Іллінойсу, щоб згадати мільйони жертв трагедії. Зібрання було організовано Українським Конгресовим Комітетом Америки штату Іллінойс.

Радянська система Сталіна навмисно заморила голодом мільйони українців у плановій програмі по відбору зерна та продуктів харчування у людей, щоб продати його за кордон заради прибутку, необхідної для побудови «сильнішого Радянського Союзу». Мільйони людей загинули – за оцінками, від 4 до 10 мільйонів загинуло на найбагатшому ґрунті світу, в «житниці Європи» – в Україні. Сталін наказав закрити всі кордони, щоб люди не змогли втекти в пошуках їжі і зробив все, щоб світ не знав про цей злочин.

Світ має знати, світ має визнати цей злочин як геноцид проти українців - конкретної цільової групи людей, і як злочин проти людяності. Роки 1932-1933 увійдуть в історію як роки сорому, коли світові лідери знали, але нічого не робили, бо хотіли схилити Сталіна на політичні та економічні угоди.

Title  Title
  
Уряд України та мільйони людей України закликають до відкритої та справедливої оцінки цієї трагедії та міжнародного визнання Голодомору 1932-1933 років актом геноциду як вшанування пам’яті мільйонів його жертв. Ніколи не забуду! Ніколи!

Автор: Marta Farion
Джерело: https://www.facebook.com/
marta.farion.1

Прийняття в Генеральному Консульстві України в Чикаго

Шановна українська громадо! Користуючись нагодою, хочу подякувати всім за роботу та Ваш внесок у просування та захист інтересів України!

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers