rss
01/23/2022
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Аналітика \ Страшні уроки Голодомору
В четверту суботу листопада українці всього світу та інші люди доброї волі вшановують пам’ять знищених українців під час наймасштабнішого та найстрашнішого злочину проти людства та проти людяності - Голодомору. Комуно-більшовицька червона зараза найбільш яскраво проявила суть своєї марксистської природи саме в штучних Голодах (їх було декілька, а не тільки в 32-33-ому) в Україні, масових репресіях, знищенні всіх інакомислячих.

Проте в цій статті я хотів би озвучити роздуми та зачепити питання, котрі зрідка виринають в українському інформаційному просторі. Запитання, відповіді та певні пропозиції-уроки для українства.

 Title 
  
Взагалі насправді дуже страшно собі навіть уявити ту мученицьку смерть мільйонів людей. Ще й як це могло відбутись, адже українська земля така, що де насінину не посади - вона й виросте та принесе плоди.

Українська земля настільки багата і родюча, що голод тут можливий тільки, якщо вирощені продукти будуть вивезені. Це і було зроблено в 1932-1933 роках. І щодо цього українцям треба добре задуматись та ніколи цього не забувати! Сила зброї колись допомогла комуністам вивезти звідси харчі і, фактично, вбити мільйони українців! Що зміниться, якщо продукти будуть вивезені «ефективним» власником, а захищатимуть цей процес - інші «кати в погонах»? А якщо цей ефективний власник володітиме трильйонами доларів та матиме приватні армії?

І це тільки на перший погляд здається неможливим - як же так, у 21 столітті, з усіма гаджетами, інтернетом, лібералізмом і т.д. Ага, «неможливо», саме тому залізяка з високими технологіями - айфон - коштує як гектар української землі.

Ще щодо «неможливості» - раджу звернутись до мадагаскарців. Вони можуть багато розповісти. Детально для себе вивчіть, що відбулось на Мадагаскарі, який раніше експортував продукти для частини Африки, а зараз голодує.

У 2020 році ООН зафіксувала рекордний за 15 років рівень голоду у світі. Причиною зростання з 2005 року стала пандемія коронавірусу, урізання доходів населення і погіршення доступу до харчових продуктів. Про це свідчать дані доповіді організації, першої глобальної оцінки продовольчої безпеки за останній час.

Головними причинами проблем є кліматичні зміни, політичні конфлікти й економічний спад. Під час пандемії вплив цих факторів співпав і посилився.

Стрибок цін до десятирічного максимуму зробив продовольство ще більш недоступним, особливо для бідних країн, що залежать від імпорту.

Title  
  
Голодомор - наймасштабніший злочин проти людства в історії нашої цивілізації. Дослідники вказують різну кількість закатованих - від 7 до 12,5 мільйонів. А останні цьогорічні підрахунки вказують, що кількість загиблих не менша, ніж 10,5 мільйонів людей. Прошу Вас на хвилину зупинитись і задуматись над цифрою - 10,5 мільйонів людей. Два Києва - дві столиці протягом одного року просто перестали існувати! Люди померли голодною смертю. Друга світова забрала близько 15 мільйонів українських життів, але ж то була смерть у боротьбі! А тут...

Сталін боявся контрреволюції, і найбільше його турбувала Україна, де були сильні націоналістичні і сепаратистські настрої. Крім того, саме в Україні був найсильніший, а нерідко і озброєний опір насильницькій колективізації. Голодомор був організований, щоб повністю зламати отой український дух.

Українці ментально були зовсім іншими, ніж московити. Ментальність українського селянина не сприймала комуністичну ідеологічну заразу, а потенціал України був колосальний. Навіть з повстанчими рухами ніяк не могли справитись і для цього «диявол придумав НЕП» - написав у своїй книзі «Чорний ворон» Василь Шкляр. Тільки сила здатна захистити! Ворогам, особливо тим, що мають владу, вірити не можна за жодних обставин. Коли українські селяни перестали боротись проти комуністичної зарази - хто «втомився», хто повірив у НЕП та «амністію», то вони самі підписали собі смертний вирок. Голодомор - наслідок складення зброї. Самі себе одурили. Аналогічно зараз - фермерів притискають, так званий ринок землі їх «пережує» через певний час, але жорстко боротись поки мало хто готовий.

Українське селянство завжди тяжіло до середнього класу. І вже тому воно було загрозою для більшовицької системи. Середній клас - заможний, самодостатній, озброєний, освічений. Саме тому всі антилюдські системи борються з ним. Глобалісти, до речі, також. Адже зараз середній клас у практично всіх країнах світу стрімко зменшується, малий та середній бізнес банкрутують, на фоні колосального зростання статків корпорацій. Ця аналогія не просто має право на існування, а є яскравою ілюстрацією наявних загроз.

Повертаючись до теми Голодомору, пам’ятаючи про жертв та вшановуючи їх, ми зобов’язані не забувати про катів. Виконавців Голодомору потрібно показати всьому світові. Коли ми говоримо про виконавців, то мова йде не тільки про виродків з розряду Сталіна, Косіора і т.д. Ні! Для виконання такого масштабного злодіяння потрібна була величезна кількість співучасників. І навіть психічно хворому Сталіну недостатньо було видати указ чи дати вказівку - потрібно було, щоб хтось це все виконував! Про керівників компартії на всіх рівнях, про керівників армії, НКВД, загонів продзаготівлі і т.д. Серед них, до речі, як і серед сучасного «українського» політикуму, майже не було етнічних українців. Збіг?

Мова також і про тих, хто безпосередньо на місцях це все реалізовував. Про тих, хто зі зброєю забирав харч, видираючи останні картоплини навіть в маленьких дітей.

Про тих «пролетаріїв», а насправді - ледарів та алкоголіків, котрі скористались лозунгом «кто бил нікєм, тот станєт всєм». І вони стали «всєм» - саме вони відбирали в своїх односельчан їжу, писали доноси, розстрілювали «класових ворогів» на місцях. Зате самі жирно їли і вибудовували кар’єру в комуністичній партії. І вибудували.

І в цьому місці я хочу поставити питання, котре зустрічав усього кілька раз. Де зараз нащадки виконавців Голодомору? Скільки їх серед нашого політикуму, колишніх компартійців, комсомольців? Серед тих, хто був «своїм» і кого допустили до «прихватизації» найбільш ласих шматків національного багатства?

Чи ви думаєте, що вони працюють вантажниками на базарах та касирами в супермаркетах? І ця тема - ТАБУ в інформаційному просторі. Можливо і тому, що власники провідних ЗМІ також якось із ними пов’язані?

Уявіть собі, що в Ізраїлі в Кнессеті засідають нащадки тих євреїв, що співпрацювали з нацистами та допомагали здійснювати Голокост? Можете таке собі уявити? Очевидно, що ні. Адже ані національна гордість євреїв, ані здорова логіка за жодних обставин такого б не допустили. То що з нами, українцями, не так? Коли ми навіть такі питання боїмось озвучувати?!

 Title 
  
На мою думку, нащадки виконавців Голодомору не мають жодного права обіймати в Україні будь-які державні посади. Це як мінімум. А зараз у нас суддя, що засудив Василя Стуса чи інший суддя, що виніс останній смертний вирок воїну УПА, отримують майже по сто тисяч гривень пенсії - це ж ненормально!!!

Вороги хотіли нас вбити. Знищити, асимілювати, розчинити. Але їм не вдалось. Ми вижили, незважаючи ні на що. І я вважаю, що українці повинні використати Голодомор подібно до того, як єврейський народ використав Голокост - для гуртування та об’єднання своїх людей, донесення до всього світу свого горя, інформаційного та світоглядного використання трагедії задля недопущення нічого схожого в майбутньому, а також задля покарання усіх причетних злочинців та їхніх нащадків. В даному випадку приклад та досвід єврейського народу для українців є дуже показовим. І він приніс свої результати.

Саме аналогічними міркуваннями ми повинні керуватись - як всередині України, так і назовні. В міжнародних відносинах українці мають дуже жорстко ставитись до всіх країн, що не визнають Голодомор геноцидом українського народу! Аж до розриву дипломатичних відносин, припинення торгівлі і т.д.

Уявіть собі, що хтось би розповідав Ізраїлю про те, що не було Голокосту?! І як би діяв тоді Ізраїль?

Україна повинна діяти не менш жорстко та рішуче. Тільки тоді ми створимо себе як вільну горду націю, яка витримує навіть настільки страшні удари!

А завершити я хотів би віршем Василя Симоненка:

Де зараз ви, кати мого народу?
Де велич ваша, сила ваша де?
На ясні зорі і на тихі води
Вже чорна ваша злоба не впаде.

Народ росте, і множиться, і діє
Без ваших нагаїв і палаша.
Під сонцем вічності древніє й молодіє
Його жорстока й лагідна душа.

Народ мій є! Народ мій завжди буде!
Ніхто не перекреслить мій народ!
Пощезнуть всі перевертні й приблуди,
І орди завойовників-заброд!

Ви, байстрюки катів осатанілих,
Не забувайте, виродки, ніде:
Народ мій є! В його гарячих жилах
Козацька кров пульсує і гуде!

Ці слова особливо актуальні у дні скорботи, коли українці вшановують своїх загиблих...

Україна – епізод у серіалі, сценарій якого пишемо не ми? У геополітичній грі, що розгорнулася, ставки високі для всіх її учасників

Економічна політика Ердогана забезпечує розвиток турецької економіки попри невдоволення фінансового капіталу

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com