rss
08/14/2022
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Гороскоп \ Гороскоп
ОВЕН
Овнів очікує легкий та швидкий тиждень, тож варто буде згадати про планування хоча б найважливіших справ. Це дозволить вам залишатись у тому ж ритмі, а також ще до початку грудня закрити всі завдання з найвищим рівнем пріоритетності. А от вільний час проведіть максимально приємно та без надмірностей. Ви особливо привабливі для представників протилежної статі. Ваші дії в цей період вплинуть на найближчий рік. Тому раціонально використовуйте свої ресурси, не робіть нічого, про що згодом пошкодуєте. Ваша готовність йти проти шаблонного мислення, чужих очікувань і надій може викликати обурення оточення, аж до серйозних конфліктів. Але з іншого боку, все-таки потрібно враховувати інтереси інших. Якщо напрацюєте ці якості, то в результаті ви повністю розкриєте, знайдете своє місце під Сонцем.

ТЕЛЕЦЬ
Попереду доволі швидкоплинний період у житті, коли ви не встигатимете стежити за днями, але зможете втілити у реальність більше, ніж планували. Тож зберігайте спокій та гарний настрій, а також не поспішайте тоді, коли цього не вимагає ситуація. І не забувайте влаштовувати собі перерви на відпочинок. Своїм вольовим зусиллям гори здатні звернути і досягти всього, чого забажаєте. Перешкодити вам може різкість у стосунках, а також підвищена вимогливість до представників протилежної статі. Застосовуйте дипломатичні навички, не бійтеся заявляти про свої інтереси, щирість та безпосередність допоможуть привернути увагу впливових людей, керівників. Хороший період для звільнення, професійної переорієнтації, пошуку нової роботи. Використовуйте цей час для підготовки довгострокового проєкту.

БЛИЗНЮКИ
Цього тижня варто уникати непотрібних конфліктів, а також токсичних людей. Якщо у вашому оточенні з постійною критикою та сарказмом сприймають всі ваші новини, то пора змінювати коло спілкування. Водночас для багатьох людей цього тижня ви станете прикладом для наслідування. Ваша здатність реалізації мети, розумова рухливість значно підвищені у цей період. Енергійно беріться за роботу — ви зможете не лише вирватися вперед, але й допомогти оточенню. Але не поспішайте, ретельно продумуйте всі свої слова та дії, оскільки самовпевненість може підштовхнути до інвестицій, про які пізніше пошкодуєте. Фінансові справи забирають багато сил, але в результаті будуть доведені до успішного завершення. Водночас доведеться коригувати раніше встановлені зобов’язання та домовленості, вносити зміни до нинішніх проєктів.

РАК
Дуже сприятливий тиждень буде у Раків, яким вдасться більше розкрити свій потенціал, а також налаштуватись на позитивну хвилю у житті. Чудовий період для самореалізації, створення нових цілей та руху до мрій. Не сумнівайтесь у своїх силах! Порівняно з представниками інших знаків зодіаку важче долатимуться перешкоди. Головні події року будуть пов’язані зі сферою комунікацій, навчання, роботи з інформацією та документами, а також найближчими родичами. У вас можуть з’явитися якісь таємниці, можете отримати інформацію, яка спочатку не повинна була потрапити до вас. Можлива таємна закоханість, таємниці, пов’язані з цим, але вони несподівано виявляться вже у грудні. Будьте обережні, але «не сидіть, склавши руки», щоб не проґавити сприятливих можливостей та шансів.

ЛЕВ
Вам може здатися, що ваше життя перевернулося «з ніг на голову». Скористайтеся цим періодом та зробіть те, на що не вистачало рішучості у попередні місяці. У цей період почуття загострюються, ви стаєте більш емоційними, чутливими, гостріше реагуєте на жарти чи шпильки на свою адресу, особливо якщо це стосується вашого зовнішнього вигляду. Події, що відбуваються з вами протягом тижня, вплинуть на найближчі 6 місяців. Тому не витрачайте час на суперечки, взаємні претензії та непотрібні дії, у вас є цікавіші та корисніші справи.

ДІВА
Дівам у новому тижні дуже важливо сконцентруватись на роботі та важливих справах, тож краще не шукати причин для того, щоб уникати праці. До того ж не беріться допомагати іншим до того моменту, поки не впораєтесь зі своїми завданнями. Чим краще ви зараз попрацюєте, тим приємнішим буде результат. Ви зможете подати себе з найвигіднішого боку, навіть якщо сумніваєтеся у своїй привабливості. У вас з’являються шанси і можливості домогтися уваги симпатичного вам представника протилежної статі. Але також будьте готові до того, що ви привернете увагу не обов’язково тих, хто вам подобається – публіка може бути дуже різноманітною. Здебільшого, будуть притягуватися складні люди, «кармічні партнери». А це може вплинути на нинішні взаємини. Ваші почуття проходять перевірку, і ви можете замислитися над тим, чи варто продовжувати нинішні стосунки.

ТЕРЕЗИ
Терези нарешті вийдуть на світлу смугу у житті, коли все працюватиме на їхню користь. Тому настав час діяти, а не лише чекати, коли ж мрії стануть реальністю. Правильно розплануйте свій час та не шукайте причин ледарювати. Зараз це справді важливо. Не варто ухвалювати кардинальних рішень протягом тижня, але якщо так виходить, що вас ставлять перед фактом, то відступати не варто. Але самі не поспішайте події, не провокуйте конфлікти та з’ясування стосунків. Обставини складаються абсолютно непередбачувано, можлива зустріч із людьми, які, здавалося б, зовсім зникли з вашого життя. Також нинішні взаємини – особисті та ділові – проходять перевірку на міцність, деякі з яких можуть закінчитися. Протягом тижня активізуються теми (щасливі та не дуже), які розвиватимуться у найближчі 6 місяців.

СКОРПІОН
Скорпіонам астрологи радять цього тижня позбутись всього зайвого: навести лад у домівці, у думках та в оточенні. Можливо, доведеться розпрощатись з тим, що давно тягне вас назад. Але це все піде на користь, адже звільнить місце для нових вражень та знань. Подумайте про те, чого прагнете і що потрібно для цього зробити. Протягом тижня відбуваються необхідні оновлення, які відчинять вам двері у світле майбутнє. Виявляються приховані мотиви партнерів та проблеми у зв’язку з новими обставинами. Але не намагайтеся вирішити їх за один раз, дійте в міру своїх можливостей. Будь-яку інформацію уточнюйте і перевіряйте ще раз, але не відкидайте її, якщо, на перший погляд, вона здасться вам непотрібною. Бережіть свої ресурси – вони вам знадобляться. Найближчий тиждень — час інтенсивної роботи, притирання та адаптації, десь можуть бути розчарування, завершення, а й відродження.

СТРІЛЕЦЬ
У Стрільців попереду дуже позитивних та приємний тиждень, коли більшість справ будуть вдаватись без зайвих зусиль. Удача зараз на вашому боці, тож не відлякуйте її негативним мисленням та думками, що щось може не вдатись. Зараз у вас починається неабиякий період у житті. Доведеться враховувати чужу думку, пристосовуватись. І саме завдяки цим якостям ви зможете багато ідей оформити, а також врівноважити та гармонізувати навколишній простір. Перетворення та трансформації неминучі, але, найімовірніше, вони будуть ініційовані не вами, а вашим оточенням. Питання успадкування, поділу майна, кредитів і боргів можуть зайти в глухий кут. Однак, після 4 грудня все стане на свої місця, якщо в коридор затемнень ви не уникали розв’язання гострих питань і сміливо йшли назустріч змінам, відмовляючись від старого та безперспективного.

КОЗЕРІГ
Козерогам астрологи рекомендують наприкінці листопада зосередитись на ключових цілях, а не розпорошуватись на мільйон дрібних справ. Часто ви витрачаєте енергію далеко не на те, що справді може принести хороший результат або хоча б позитивні емоції. Спробуйте виправити ситуацію. Протягом тижня для розв’язання ваших питань потрібне долучення інших людей. Ви зможете справити бажане враження на оточення – розповідайте про свої ідеї, обговорюйте та ви знайдете групу підтримки. Період ефективний у питаннях заміни співробітників у вашому бізнесі або його переорієнтації відповідно до нових соціальних умов. Щодо сфери особистих взаємин, то тут все дуже непросто. Ті, хто перебуває на межі розлучення, розриву стосунків, поставлять у цьому крапку. Також питання закінчення може стосуватися і ділових взаємин.

ВОДОЛІЙ
Водоліям краще присвятити весь вільний час саморозвитку та отриманню нових знань. Це дозволить значно швидше досягнути бажаного, а також не стикатись з відчуттям, що ви застрягли на одному місці. Звісно не варто забувати і про відпочинок. Можуть з’явитися цікаві пропозиції, але важливо зрозуміти, як ви зможете це використовувати з вигодою та користю для себе. Не все легко і просто буде, від вас часом чекають на більше, ніж ви можете дати натомість. Перш ніж щось пообіцяти, зважайте на обставини, умови, вимоги нових життєвих реалій. Ситуації складаються так, що доводиться розраховувати лише на свої ресурси. Ви одразу маєте враховувати, що завжди є додаткові витрати. Якщо не вистачає – не варто позичати, відкладіть покупки, дорогі поїздки та фінансові вкладення на кілька місяців.

РИБИ
Риби зараз можуть опинитись на роздоріжжі, тому дуже важливо приймати справді зважені рішення і не піддаватись швидкоплинним емоціям. Але це не означає, що варто бути лише серйозними. Дозвольте собі у вільний час трохи беззмістовних веселощів. Активізуються давні конфлікти, можливі їхні гострі прояви. Старі програми та прив’язки в галузі особистих та ділових взаємин підходять до свого логічного завершення. Ви не в захваті від оновлень та змін, але вони потрібні вам – настав час звільнити місце для нових перспектив. Обставини сприяють реорганізаціям, переосмисленню ситуації, зміні ставлення до подій, що відбуваються, або до людей. Оптимізм та висока щирість сприяють успіху та щастю, ситуації прояснюються, і на основі минулого досвіду можна намітити загальні орієнтири на майбутній рік.

Гороскоп

Гороскоп

Гороскоп#2022-08 (02/23/2022)
Гороскоп#2022-07 (02/16/2022)
Гороскоп#2022-06 (02/09/2022)
Гороскоп#2022-05 (02/02/2022)
Гороскоп#2022-04 (01/26/2022)

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com