rss
07/22/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Культура \ Презентація нових видань у Полтаві
12-ого жовтня, ц.р. у Полтавській обласній універсальній бібліотеці ім. Івана Котляревського відбулася презентація двох нових видань Полтавської «Просвіти» - «Драматичні поеми» Лесі Українки та «Прокляті роки» і «Попіл імперії» Юрія Клена. У презентації взяли участь голова Полтавської обласної «Просвіти» Микола Кульчинський, кандидатки філологічних наук Віта Сарапин, та професор Світлана Ленська. Модератор заходу була Ніна Климко, завідувач відділу Літературної вітальні.

Зала була переповнена учнями та студентами, які виявили велике зацікавлення. Присутні вчителі і викладачі отримали даровані примірники книжок. Також було передано ці книжки всім полтавським бібліотекам.

Під сучасну пору в пляні праці Полтавської «Просвіти» є перевидати книги про Григорія Китастого та спогади Валеріяна Ревуцького і Олександра Кошиця. Ця просвітянська праця у перевиданні важної української літератури завдячується невтомному голові Полтавської обласної «Просвіти» - Миколі Кульчинському, який не тільки вишикує і підготовляє матеріяли до друку, але також мусить шукати спонсорів на видання.

Члени Товариства Української Мови-Чикаго, США (ТУМ) вже довгі роки допомагають фінансово обласним «Просвітам» України у їх видавничій діяльності.

Професор Віра Бондарчук,
Норт Порт
Спеціально для “Час і Події”

Розцвітала папороть в Карпатах

Амбасадори мистецької України. Олександр Кошиць, Олександр Мірошников, Віктор і Леся Корсаки, Валерій Галан, Іван Марчук

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers