rss
06/18/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ Медична страховка для кожного американця – у Вас всього 1,5 місяці у запасі!
Пакет допомоги на суму $1,9 трлн для ліквідації наслідків коронавірусу, прийнятий Конгресом і підписаний президентом Байденом, включає й мільярди доларів, передбачені для фінансування програми Обамакер.

Федеральна влада, писала «Нью-Йорк таймс», внесла зміни до програмного забезпечення сайту Healthcare.gov, щоб мільйони клієнтів Обамакера змогли отримати субсидії на оплату своїх страховок у рамках цієї системи. Нове фінансування дозволить оформити поліс тим, хто раніше не міг сподіватися на допомогу держави: йдеться про людей, чиї доходи були надто високі.

На субсидії тепер може розраховувати практично кожен клієнт Обамакер, який зайде на Healthcare.gov і переоформить свій поліс. Американці, які придбали медичні покриття на приватному страховому ринку, також зможуть скористатися субсидіями держави, якщо відмовляться від колишнього полісу та придбають поліс у рамках Обамакеру. Звичайно, за вигідності такої заміни, пише «Нью-Йорк таймс», ілюструючи це на прикладах.

Так, людина віком 64 років, яка заробляє $30 тис. на рік і платила за свій обамакерівський поліс $195 на місяць, тепер платитиме лише $85. Сім’я із 4 осіб із щорічним доходом у $40 тис. та місячним внеском за поліс $136, завдяки субсидії, взагалі звільняється від внесків (premiums).

Згідно з дослідженням федерального уряду, понад 6 млн осіб або троє з п’яти незастрахованих жителів штатів, у яких діє Healthcare.gov, зможуть обрати для себе обамакерівський поліс, за який їм не доведеться сплачувати місячні внески (за них це робитиме держава).

«Додаткові мільярди субсидій дозволять звертатися по страховки Обамакер американцям, які раніше не могли на це розраховувати, – каже Лаура Пакард, виконавчий директор Get Covered America. – Вони просто не заходили на сайт Healthcare.gov раніше, вважаючи, що не підходять під вимоги держави. Хтось купував неякісні поліси з обмеженим переліком послуг. Тепер вони можуть оформити хорошу медичну страховку за доступною ціною.

Отримати субсидію 8,2 млн. клієнтів Обамакер автоматично не вийде: для цього треба буде обов’язково зайти на сайт Healthcare.gov і переоформити свій медичний план. Або вибрати новий. Важливо врахувати, що від правильного вибору полісу залежатиме й максимально можлива сума державної субсидії. Як пояснюють експерти, навіть якщо власник поліса не переоформить свою страховку за Обамакером, належні йому гроші він отримає, але пізніше: вони будуть враховані при заповненні податкової декларації за 2021 рік.

Близько 3,3 млн американців, які купували свої медичні покриття не через Healthcare.gov або біржі страховок штатів, а на приватному страховому ринку - багато хто через вищий дохід (їм не було передбачено субсидії), зможуть отримати підтримку держави, якщо відмовляться від колишнього поліса замість обамакерівського.

Для частини клієнтів Обамакер отримання додаткової субсидії може тривати більше часу. Річ у тому, що у 15 штатах жителі обирають медичні поліси не через Healthcare.gov, а через біржі страховок своїх штатів. Це число входять: Нью-Йорк, Нью-Джерсі, Пенсільванія, Каліфорнія, Колорадо, Коннектикут, м. Вашингтон (Федеральний округ Колумбія), Меріленд, Айдахо, Массачусетс, Міннесота, Невада, Род-Айленд, Вермонт, Вашингтон. Наш штат Іллінойс до них не входить. Для влади деяких із цих штатів внесення змін до програми своїх сайтів може трохи затягнутися.

На рекламу Обамакер на телебаченні, радіо, у соціальних мережах виділено $100 млн. Людей не лише інформують про умови отримання полісу, а й наголошують на здешевленні страховки після виділення мільярдів доларів на субсидії клієнтам. Додатково $2,3 млн отримали некомерційні організації для залучення американців до системи Обамакер.

«Наші громадяни заслужили порятунок від тривог та страхів, пов’язаних із побоюванням, що їхні витрати на лікування та медичні послуги повісять на їхню шию великі борги», - заявив міністр охорони здоров’я Хав’єр Бесерра.

У звичайному порядку можливість придбати медичну страховку, у тому числі і в рамках Обамакера, люди мають у певний період осені. Проте цього року до графіка внесли зміни: купити поліс чи перейти зі старого на новий можна до 15 грудня!

Згідно з прогнозом Бюджетного офісу Конгресу, збільшення субсидій програмі Обамакер дозволить стати її клієнтами в найближчі два роки 1,3 млн. незастрахованих американців. Деякі експерти вважають, що таких буде ще більше. Проблема в тому, що дія закону про додаткові субсидії клієнтам Обамакер закінчується наприкінці 2022 року. Нині як президент Байден, так і його однопартійці в Конгресі опрацьовують це питання, щоб збільшити термін дії додаткових субсидій. Ці пропозиції будуть включені до нових законопроектів.

«Розширення пропагандистської кампанії про нові можливості придбання страховок Обамакер та збільшення субсидій на тривалу перспективу мають бути у фокусі уваги адміністрації Байдена, – вважає Лінда Блумберг, експерт із проблем охорони здоров’я з Urban Institute. – Людей слід детально інформувати про нові можливості придбання медичних полісів. Це дозволить прибрати бар’єри сумнівів та збільшити відсоток застрахованого населення».

На нашу думку - брокерів і консультантів, які допомагають американцям купувати страховки, виділення значних коштів на субсидії щодо Обамакер, дозволить їм збільшити кількість учасників програми.

Пакет федеральної допомоги з ліквідації наслідків COVID-19 передбачає збільшення субсидій для людей, які втратили роботу та отримують допомогу з безробіття. Такі люди зможуть придбати поліси на біржах страховок безкоштовно.

Підготувала  Леся  Дрейпер,
Сертифікований консультант.Чикаго

Телефонуйте, і я із задоволенням допоможу Вам розібратися з Вашою ситуацією і оформити Вам страховий поліс з хорошим покриттям і за найменшою ціною. І оскільки у багатьох змінилася за останній рік фінансова ситуація, то Вам необхідно перевірити свою можливість зменшення оплати медичного поліса. Звертайтесь до мене, я профі у своїй галу­зі! [email protected] 847-970-2254

Про Товариство «Анонімні Алкоголіки»(АА)

У 2021 році в Україні зафіксовано рекордні зміни та тенденції на ринку праці

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers