rss
04/21/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Організації, установи, товариства \ Українці готові допомагати, але фонд має бути відомим, викликати довіру, із публічними звітами та реальними результатами роботи
Кадровий портал grc.ua провів опитування серед співробітників українських та зарубіжних компаній – клієнтів сервісу з пошуку роботи на тему благодійності та готовності брати участь у доброчинних заходах роботодавців. Загалом в опитуванні взяло участь понад 400 працівників компаній. Переважна більшість опитуваних працює у Києві та містах-мільйонниках. Цікаво, що 68% респондентів відзначили соціальну й доброчинну діяльність роботодавця як важливий чинник, який може вплинути на бренд роботодавця та ставлення співробітників до компанії.

Переважна більшість (58%) українців бере участь у благодійних акціях, які організовує роботодавець. Майже половина опитуваних (29%) брала участь у доброчинних проєктах роботодавців понад два рази. 34% компаній ніколи не долучались до благодійних акцій і відповідно їхні співробітники також не брали участь у доброчинності на роботі. Ще 8% опитуваних знають про благодійні акції, які проводять їхні роботодавці, але ніколи не долучались до них. Причина відмови від участі: відсутність бажання (50%) та невідповідність ідеї цілям співробітників (33%). Ще 17% опитуваних хотіли взяти участь у благодійних акціях, але забули або не встигли.

Title  
  
Якщо ж співробітник долучався до благодійних ініціатив, то найчастіше це була матеріальна допомога грошима (60%) або речами (18%). Ще 20% опитуваних допомагали у доброчинних акціях як волонтери або тьютори.

Якщо ж співробітник долучався до благодійних ініціатив, то найчастіше це була матеріальна допомога грошима (60%) або речами (18%). Ще 20% опитуваних допомагали у доброчинних акціях як волонтери або тьютори.

Title  
  
Найважливіший фактор, який спонукає співробітників долучатись до благодійних ініціатив компанії роботодавця, – можливість побачити результати допомоги (цей фактор має значення для 44% респондентів). Механіка допомоги, навпаки, не дуже важлива – лише 6% зазначили цей фактор як важливий. Емоційний відгук на проблему відіграє роль для 6% респондентів – надто емоційні фото, відео або тексти не мотивують допомагати. Набагато важливіше – фактор довіри до благодійного фонду. Так, 35% респондентів відзначили цей фактор як важливий. У коментарях до опитування деякі люди навіть зазначали, що готові допомагати, але фонд або благодійна організація мають бути відомими широкому загалу, із публічними звітами та реальними результатами роботи.


Медична страховка для кожного американця – у Вас всього 1,5 місяці у запасі!

Суспільно-політичні настрої населення України

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers