rss
01/23/2022
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Діаспора \ Канадсько-українська Фундація підтримує гуманітарне розмінування в Україні
Проект “Очистимо Донбас Разом” спрямований на розмінування полів у Східній Україні для сільськогосподарського використання.

Канадсько-Українська Фундація (КУФ) 5 листопада 2021 року в місті Торонто, Канада,  оголосила про підтримку проекту, спрямованого на розмінування сільськогосподарських земель в Східній Україні, з метою повернення їх у використання місцевими жителями. КУФ пожертвував $13,000 USD на підтримку проекту Асоціації саперів України “Очистимо Донбас Разом”. Європейський Союз також долучається до цієї надважливої ініціативи та покриває 40% загальної вартості проекту. “Ми в Канадсько-Українській Фундації розуміємо яке велике значення має розмінування орних земель для місцевого цивільного населення, яке проживає в демілітаризованих зонах. Ці землі дають їм можливість прогодувати свої сім’ї та продавати надлишки врожаю для існування», – розповіла майор (у відставці) Оксана Кузишин, головний операційний директор та голова Комітету громадянського суспільства Канадсько-Української Фундації. «Цей проект також допоможе привернути увагу громадськості до проблеми протипіхотних мін в Україні і звернути увагу українського уряду на актуальність фінансування». Війна на Донбасі призвела до того, що значні площі земель були заміновані і це зробило їх непридатними для використання та небезпечними для мешканців регіону. Таким чином було заміновано близько 21 000 км2 землі; з яких 7000 км2. у підконтрольних Україні регіонах і 14 000 км2, на територіях, які зараз перебувають під контролем Російської Федерації. Незважаючи на те, що Збройні Сили України розмінували деякі території для своїх цілей, місцеві жителі й надалі не мають безпечного доступу до решти земель і вдаються до власноручного очищення, яке часто є непрофесійним та небезпечним. Ці землі є невикористаним ресурсом, що тільки поглиблює економічний занепад та фізичні труднощі. Асоціація саперів України звернулася до Канадсько-Української Фундації (КУФ) з проханням взяти участь у дуже важливій роботі з розмінування земель, що оточують два села, звільнивши, таким чином, землі для сільськогосподарського використання.

  Title
  
Асоціація саперів України – це українська громадська організація, створена у 2018 році з метою допомогти повернути деякі з цих непридатних замінованих земель та підвищити обізнаність населення про небезпеку, пов’язану з життям на густо замінованій території.

Група запропонувала розчистити близько 200 000 м2 землі навколо сіл Маріупольського району Донецької області, з загальним населенням території - 21 000 осіб. Цей пілотний проект підвищить обізнаність місцевого населення щодо наземних мін і надасть їм доступ до обробітку та збирання урожаю на цих землях, поки що непридатних для використання.

Проект «Очистимо Донбас Разом» - це про людське життя та соціально-економічне відновлення окремого району на сході України. Це про українських саперів. Більш того, це про звернення уваги суспільства і навіть світової спільноти на проблему українців.

“Щиро дякуємо Канадсько-Українській Фундації за життєво необхідну підтримку” - сказав голова Асоціації саперів України Тимур Пістрюга. КУФ продовжує збирати кошти на проект «Очистимо Донбас Разом”. Організації, бізнеси та індивідуальні люди можуть підтримати цю ініціативу КУФ, зробивши пожертву он-лайн на CUF General Fund, вказавши в примітці назву проекту, або надіславши чек на адресу Фундації. Більше про КУФ: https://www.cufoundation.ca/ та https://www.facebook.com/cufoundation/ .

Контакт:
Юля Стех
Екзекутивний координатор
[email protected]
620 Spadina Ave.
Toronto Ontario M5S 2H4
Canada
Тел: +1(416) 966-970

Школа української мови та культури УКУ:як школярі з Лондона вивчають українську мову та культуру у Львові

Вітаємо з річними Загальними Зборами Ску

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com