rss
12/09/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Перегони озброєнь посилюються!...
Між США та Китаєм посилюється гонка озброєнь. Буквально минулого тижня Китай представив нові «космічні ядерні бомби», які здатні легко вразити будь-яку країну на планеті. Сполучені Штати оперативно відреагували на провокацію, представивши першу у світі транс-жінку-адмірала.

Департамент охорони здоров’я та соціальних служб (HHS) адміністрації Байдена у вівторок публічно оголосив, що помічник міністра охорони здоров’я HHS трансгендер Рейчел Левін, був названий першим у країні співробітником відкритим трансгендером з чотирма зірками у всіх восьми силових структурах Сполучених Штатів. Згідно з пресрелізом, це робить Левін, біологічного чоловіка, «вищою посадовцем Командованого корпусу USPHS та його першою жінкою-адміралом із чотирма зірками».

«Адмірал Рейчел Левін, яка є помічником міністра охорони здоров’я HHS і головою Уповноваженого корпусу Служби громадської охорони здоров’я США (USPHS), була урочисто приведена до присяги як адмірал з чотирма зірками», – йдеться у заяві HHS, випущеній у вівторок.

«Адмірал Левін очолить 6000 співробітників Служби охорони здоров’я, які присвятять себе обслуговуванню найбільш уразливих та недостатньо забезпечених послугами верств населення нашої країни», – йдеться у заяві, яка вважається «історичною».

Секретар HHS Хав’єр Бесерра, який нещодавно піддався критиці за те, що назвав «плоскоземельниками» людей, які вижили після коронавірусу і відмовляються від вакцини, назвав цю заяву «гігантським кроком вперед до рівності нації».

«Це момент гордості для нас у HHS. Адмірал Левін – висококваліфікований педіатр, який допомагає просувати програму нашого агентства з розширення доступу до охорони здоров’я та справедливості, а також щодо зміцнення поведінкового здоров’я – є бажаним та важливим партнером у нашій роботі з побудови здоровішої Америки», – сказав Бесерра.

Левін, яка при народженні отримала ім’я Річард, з радістю визнав себе «першою жінкою - чотирьохзірковим офіцером Служби охорони здоров’я США та першим відкритим трансгендерним чотиризірковим офіцером у будь-якій із 8 силових структур».

«Це важлива подія, і я рада обіймати цю посаду через вплив, який я можу надати, і через історичний характер того, що це символізує. Нехай це призначення стане першим із багатьох, оскільки ми створюємо інклюзивніше майбутнє», – сказала Левін.

До того, як отримати посаду в HHS адміністрації Байдена, Левін опинилася в центрі уваги, працюючи секретарем охорони здоров’я Пенсільванії, захищаючи надто суворі укази губернатора Тома Вольфа протягом усієї пандемії.

Левін зазнала ретельної перевірки торік, після того, як з’ясувалося, що вона забрала свою 95-річну матір з дому для літніх людей, незважаючи на вказівки її власного департаменту, який спочатку наполегливо закликав будинки для літніх людей приймати до лікувальних закладів «стабільних» пацієнтів з коронавірусом.

“Моя мати попросила, і ми з сестрою, як її діти, виконали прохання перевезти її в інше місце під час спалаху Covid-19”, - сказала тоді Левін, охарактеризувавши свою матір як “дуже розумну і більш ніж компетентну, щоб приймати власні рішення»

Автор: Hannah Bleau
Джерело: Breitbart.
Переклад українською, “Час і Події”

Чому існує нерівність?

Нова Америка квапить стару на вихід

Влада нездар#2021-48 (12/01/2021)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com